Jaz sem pa ugotovila ... (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


tinadvojčica -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 11:31:10)

...da je svet res nor.Imam nekega "prijatelja" ki ga poznam že zelo dolgo.Do zdaj smo se kar razumeli z družinama zdaj pa ko smo šli mi v bolnico je naokoli razlagal da mi je prav da imam bolane otroke kaj pa rinem z njimi ven v Kranjsko.Ej halo????Kako ti lahko sploh kakšen človek privošči bolanega otroka?
Aja naj povem da ima tudi on doma dojenčka tako da mi res ne bi smel privoščiti takšnih groznih stvari ker naj bi vedel kako to boli če sploh ve!
Očitno je svet vsak dan bolj pokvarjen.Tudi svojemu najhujšemu sovražniku ne bi privoščila takšne izkušnje!
Ja pa spet en "prijatelj" manj!!!!!




nenni -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 11:32:51)

Tina ne sekiraj vse, vsaka palca ma dva konca, slej k prej, se vsa zloba povrne.




tinadvojčica -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 11:35:18)

Pa saj vem ampak ne morem razumeti;tako sem trpela v bolnici ker sem mislila da izgubljam maoji pikici en debil mi pa to privošči.Da ga ni sram .....




Žan Luka -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 11:35:56)

Če imaš take prijatelje, sovražnikov ne rabiš!!!!!!! :(:zmeden:.
Pa ne se sekirat, glavno, da bosta tvoja dva sončka čim prej zdrava!:rozica: :bravo:




lutka -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 11:37:19)

Eh,Tinadvojčica,za takšne be.... se ne sekiraj;).

Ne ve ša kaj njega čaka,je pa za druge vedno fajn bit pameten:zmeden:

Se pa za vsako kahlo rit najde......:)-:)-:)-

Bodite mi zdrave:rozica::rozica:

lp




Anonimen -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 11:41:44)

Malo z rezervo jemlji vse skupaj. Mogoče pa sploh ni res ali pa je kako drugače rekel, pa je okoli obrnjeno prišlo do tebe. Mogoče.




maruškaD -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 11:41:46)

Jaz osebno ločim prijatelje in kolege. Prijateljev imam tako malo, da jih lahko preštejem na prste ene roke. Imam pa veliko kolegov. Zame je prijatelj tisti s katerim imaš res pristen odnos in se z njim/njo pogovoriš tudi najbolj zaupne zadeve. Vse ostalo so kolegi, s katerimi se lahko dobro razumeš, greš skupaj na izlet, žuraš,...

Ampak tale tvoj je pa podn od podna. Tudi jaz ne razumem kako lahko komurkoli privoščiš bolane otroke. svinjarija




baguSka -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 12:04:24)

Al pa celo to, da ti nekdo privošči smrt v družini...:((:((

In to družinski član!:((:(( Že 10 let se ne pogovarjamo!:grrr:




Anonimen -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 12:16:46)

No, vsaj nekaj v tem je dobro. Da končno vidiš kakšen je, ker za takega človeka je bolje, da ga nimaš v bližini!





African queen -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 13:33:56)

Ravno zaradi takih jaz sploh ne verjamem več v prijateljstvo.




Annny -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 14:45:35)

Mogoče je pa kriva zavist:zmeden:




SISI25 -> Jaz sem pa ugotovila ... (23.2.2005 16:14:40)

Jaz te pa na drugem forumu iščem.

Ne glede na to kam jih pelješ ti nihče ne bi smel kaj takega privoščit. Tak niti omembe vreden ni.




Moyca_ -> Jaz sem pa ugotovila ... (25.2.2005 17:32:01)

tudi takšni prijatelji obstajajo, ja kaj moreš:(


jaz sem tudi gledala tvoj album, pa moram priznati da sem se tudi spraševala kako to da s takima malima greš na smučanje. Moja stara toliko kot tvoji pa si res ne znam predstavljat da bi jo peljala kam drugam kot pa na sprehod.
Sory, ampak tako pač jaz razmišljam




tinadvojčica -> Jaz sem pa ugotovila ... (25.2.2005 19:38:02)

Pa saj ni važno kam grem in s kom.Bistvo tega kar sem hotela povedati je to da mi nekdo privošči slabe stvari.Sem pa tudi jaz takega mišljenja da naj vsak počne s svojim otročkom kar želi,ne obsojam nobenega!




.ču -> Jaz sem pa ugotovila ... (25.2.2005 22:04:38)

Vidla sem slikce s smucajna v tvojem albumu in ti lahko samo cestitam za pogum,da si se odlocla it in to z dvema pikicama:bravo:
Marsikdo tega ne bi bil zmozen in mislim,da ima Annny prav,ko je pomislila na zavist:(
Tud zase in za svoje veselje moras nekaj naredit,da lahko normalno funkcioniras in trosis energijo,ko skrbis za mali.

Dvomim,da je bila bolezen posledica dopustovanja v Kr.Gori.Tam sta bili puncki na svezem zraku,kar pa je samo koristno.
In Bog ne daj,da ti sedaj obtozujes sebe za bolezen.

Ne morem verjeti,da taki ljudje,kot je ta "prijatelj"res obstajajo:zmeden2:




banika -> Jaz sem pa ugotovila ... (27.2.2005 10:34:51)

Tina dvojčica lepo pozdravljena !

Res je svet nor, ampak ti ga najbrž ne poznaš dovolj dobro, da bi lahko razločila med dobrim in slabim !
Kako veš, da ti je prijatelj želel le najslabše ? Je to povedal direktno tebi ali čisto tretji osebi ?
Svetujem ti, da prvo kar storiš, je da se prepričaš kaj točno je on s tem mislil in da nikakor ne delaš prehitrih zaključkov, da ti kasneje ne bo resnično žal, da si izgibila prijatelja.
Pa le zakaj bi on tako govoril o tvojih otrocih ? Čemu misliš, da bi mu to kaj koristilo ? Kje vidiš, da bi se mu to obrestovalo ? Nenazadnje na boš napisala, da si slišala nepreverjene informacije..., in da ti je žal... Le pokliči ga in se prepričaj kaj je resnično in kaj ne.
Pa srečno tebi in tvojima dvojčicama.




Stran: [1]