Maclaren Twin Techo ali Twin Triumph (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


ZvezdicaZaspanka -> Maclaren Twin Techo ali Twin Triumph (4.7.2008 8:29:43)

Odločam se za nakup marele za dvojčke. Imam ogledani Maclarnovi mareli Twin Techno in Twin Triumph, vendar se ne morem odločiti katero izbrati. Pri Maclarnovih mi  je predvsem všeč njihova teža, saj imamo že voziček TFK, ki je sicer super, a sama nisem dovolj močna, da bi ga dvignila, zato smo skoraj cele dneve doma in ne moremo nikamor brez očija.
Opora za hrbet se mi zdi pri obeh dovolj dobra, le da se Triumph bolj poleži (skoraj čisto vodoravno) kot Techno.

Kaj mi svetujete, glede na to, da sta moja dvojčka stara 4 mesece? Ali ima že kdo omenjeni mareli? Predvsem za Twiner Triumph nisem nikjer zasledila nobenih komentarjev.

Za vaše predloge, nasvete in mnenja se vam zahvaljujem.




mravljica3 -> RE: Maclaren Twin Techo ali Twin Triumph (4.7.2008 10:20:05)

Mi imamo twin techno in smo zelo zadovoljni. Naša dva se v njem veliko raje vozita kot v prvem vozičku. Pa tudi bolj praktičen je. Samo mi smo ga začeli uporabljati tam nekje okoli njunega 7 meseca. Meni je bilo všeč tudi to, da sta bili poleg zimski vreči in pregrinjalo za dež. Slaba stran je predvsem to, da ima majhna kolesa in se z njim po kakšni peščeni poti ne da najbolje voziti, ampak taka kolesa imajo verjetno tudi druge marele.
Skratka meni ni bilo žal, da smo se odločili za tega.

lp




Stran: [1]