kje opraviti testiranje za alergijo? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


jožica-2 -> kje opraviti testiranje za alergijo? (25.2.2005 13:28:24)

Pri skoraj dvoletnem sinu so se pred dobrim mesecem pojavile srbeče pikice na pregibih (roke, noge, za ušesi) ter občasno rdeča lička.

Pediatrinja nas je opozorila, da je to alergija in nam dala kapljice Fenistil ter kremo Elocom. Svetovala je testiranje in nam napisala napotnico za alergologa.
Mi je pa malo čudno, ker je rekla, da to ni alergija na hrano, ampak lokalno :ups::zmeden: Na kaj lahko vse pomislim?

Klicala sem na Pediatrično kliniko, vendar je tam čakalni čas 2 do 3 mesece :(

Zanima me, kje je to testiranje še možno opraviti, kje imate dobre izkušnje (a imajo kje koncesijo za to?). Slišala sem še za dr. Vodušek, ali ona tudi dela s koncesijo?

Prosim za kakršnekoli informacije.

Hvala in lep zasnežen pozdrav iz Ljubljane :rozica:

Jožica




jožica-2 -> kje opraviti testiranje za alergijo? (25.2.2005 15:48:44)

Spela najlepša hvala za odgovor. Sem poiskala njihovo telefonsko številko in bom naslednji teden poklicala. Seveda pa morava najprej opraviti testiranje, da sploh vidimo, na kaj vse je alergičen.

Hvala za opozorilo "22". Sem tudi sama brala v navodilih, da tanjša kožo in smo z njo namazali samo ene 3 krat, dokler je bilo zelo srbeče.

LP

Joži




Mojca20 -> kje opraviti testiranje za alergijo? (25.2.2005 20:22:18)

Mi smo se ravno danes pri dr. Voduškovi naročili za alergološko testiranje. Čakalna doba je 1 mesec, če te zanima:

tel: 5121868
Regentova 70
Ljubljana

Sicer pa ona dela na koncesijo.




Mojca20 -> kje opraviti testiranje za alergijo? (26.2.2005 8:01:09)

Špela, daj povej mi malo več o tem! Kako izgleda testiranje s špikanjem in magnetno bioresonanco? Nama je bilo samo naročeno, da se naročiva pri njej, da bo poravnalo zdravstvo, nič pa o tem na kakšen način bo to testiranje izvedeno. Ali špikanje zelo boli?? Joj zdaj me pa kar malo skrbi. :(




Stran: [1]