šibkost (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


tominikapiki -> šibkost (25.7.2008 15:07:26)

Sem skor 3 mesece po porodu. Pred enim mesecem se je začelo klecanje ene noge, pa šibke mišice rok in nog, tresenje rok, mravljinčenje oz. nekakšno drobno pikanje (zbadanje) po celem telesu, mišični krči ... Ta mali se zbuja po 3x na noč, je kar težak, skor 7 kil...a mislite da je vse to posledica poroda, izčrpanosti, ali je kaj hujšega???




Taula -> RE: šibkost (25.7.2008 15:33:04)

Jaz bi šla k zdravniku.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley24.gif[/image]




špelin@ -> RE: šibkost (25.7.2008 15:36:25)

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Jaz bi šla k zdravniku.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley24.gif[/image]


Se strinjam.




kasso -> RE: šibkost (25.7.2008 16:21:12)

Ali si imela kdaj v preteklosti kakšne nevrološke težave?

Ne bi te rada plašila, ampak zaradi mojih izkušenj s podobnimi problemi, mislim, da bi bil nujen pregled pri nevrologu oz. pojdi čimprej do zdravnika in naj ti da napotnico za nevrologa pod nujno.

Podobni problemi so se mi začeli 10 dni po porodu (rodila sem 11. maja), najprej mravljinci po podplatih, mečih, stegnih, intimnih predelih, težko sem hodila, zaradi občutka otečenosti podplatov, kolen, utrujenost, bolečine za očmi, občasni mravljinci po rokah, glavi,....občutek nemoči v rokah, nogah.... šla sem pod nujno k nevrologu, ker to niso posledica poroda, ampak kaj drugega in morajo ugotoviti česa. Pri meni so takoj posumili na multiplo sklerozo, ker sem 2x v preteklosti imela vnetje očesnega živca. Po porodu pa se bolezen zelo pogosto poslabša.
Junija sem bila na magnetnem slikanju glave (MRT), na podlagi tega so mi pred tednom dni potrdili diagnozo.

Če rabiš kakršnokoli informacijo, mi pošlji ZS in ti bom z veseljem odgovorila. Želim ti vse dobro in da le ni MS.

Se strinjam s špelin@ in Taulo, da je pregled pri zdravniku nujen.





kasso -> RE: šibkost (27.7.2008 9:38:25)

tominikapiki, sem ti odgovorila na ZS....na vrhu strani piše MOJA RINGARAJA...klikni gor...odpre se ti tudi možnost zasebnih sporočil..klikni in se ti odprejo.




Stran: [1]