barvanje kuhinjskih omaric (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


jajula -> barvanje kuhinjskih omaric (12.8.2008 8:04:25)

čau,
kmalu se selimo pa je v novem stanovanju starejša lesena kuhinja, nimamo pa denarja za novo. Zanima me če ma katera izkušnje z barvanjem kuhinjskih omaric (sej ne da vi vas najela[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]). torej ste to dal delat mizarju, ste sami malal, a se sploh splača?




t5t6 -> RE: barvanje kuhinjskih omaric (12.8.2008 8:39:39)

Mi smo prebarvali omare v otroški sobi v svetlo modro, prej so bile res grde barve. Kupili smo že barvo, da bova prebarvala sama pa smo se potem premislili in dala mizarju, da nam prebarva s pištolo, tako je barva enakomirna. Odvisno je tudi izkakšnega materiala je kuhinja. Splača pa se, ker strošek barvanja ni tako velik, imela pa boš kuhinjo lepe barve in v njej se boš boljše počutila.   




sonchek -> RE: barvanje kuhinjskih omaric (12.8.2008 9:26:08)

Moja sestrična je tudi sama predelala svojo staro kuhinjo in sedaj je kot nova...
Mislim pa da so dalo vratca in une dele k se vidijo na novo prevlečt z neko folijo k mizarju, ali so celo kupili nove prednje dele...uglavnem rabiš veliko časa in volje in ti bo uspelo....
Malo se pri mizarjih pozanimaj oni ti bodo najbolje svetovali kako in kaj je dobro...
pa srečno in velik uspeha-...pol pa pokazi končni izdelek, sem prepričana da bo izgledal fenomenalno...





76suza -> RE: barvanje kuhinjskih omaric (12.8.2008 10:24:34)

Jaz sem sama barvala.
Zmešat sem si dala barvo po želji in se sama lotila dela.
Najprej sem vsa vratca dobro spucala z razmaščevalcem, pošmirglala in z penastim valčkom dvakrat pobarvala.

Zdaj bom pa barvala otroški sobi. V Ikei bom kupila bele predalnike (najcenejši) in omaro in nato fronte pobarvala.
Se mi zdi, da je otroško pohištvo preveč drago samo zaradi barv.




Spark -> RE: barvanje kuhinjskih omaric (12.8.2008 14:27:01)

Mi smo pa našo mizo v dnevni sobi uničili. Nekaj se je polilo po njej, in jo je moj potem brusil, ... skratka, ni je poštimal v neko lepo stanje. In sem zadnjič v bauhausu našla ene take lepe folije- tapete za les, in sva tisto gor polimala in zgleda super. Zgleda kot nova miza. Meni je zelo všeč.
Imajo pa ogromno različnih barv- motivov tako, da lahko da boš kaj našla tudi za sebe. Pojdi in poglej. In tudi cenovno se mi ni zdelo nevem kako drago. Tekoči meter je od 3,5€ do 4,5€.




Stran: [1]