kuhajmo! (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


žužu -> kuhajmo! (3.3.2005 13:19:27)

no, kje ste vse?
kaj boste danes dobrega jedle za kosilo?
jaz bom pripravila slivove cmoke, mi dišijo že dva dni, kar je prava redkost. da mi dišijo:)-




baguSka -> kuhajmo! (3.3.2005 13:23:16)

Jst bom pa torto od :fis: -e jedla!;)




emaa -> kuhajmo! (3.3.2005 13:31:32)

jaz sem pa k tašči povabljena (redkost), kaneloni in francoska solata, mljask:bravo:




buškica -> kuhajmo! (3.3.2005 13:34:11)

povem čez par minut, bomo vidlsa kaj se kuha doma.




biba77 -> kuhajmo! (3.3.2005 13:49:38)

Solata: zelena, paradiznik, zelena in rdeca paprika, peceni koscki pipike v curryju in nariban sir.
Na zalost - ze "pojedeno". :)-:)-:)-




Skye -> kuhajmo! (3.3.2005 13:51:49)

na mojem jedilniku bo pa kar lepinja ;)




Anonimen -> kuhajmo! (3.3.2005 13:55:16)

Oooo, Baguska, a prideeeeeeš?:) Super! Jaz bom dones iscer tam čist mal..ker se mi nekej kuha..ampak bi fuuuuuull rada šla..in grem. Mi bo mami zdele lekadol prštimala in se strinja, da grem za eno uro (al pa mal več)




baguSka -> kuhajmo! (3.3.2005 14:14:53)

Ja pridm te pogledat, če me služba predoug ne zadrži..:zmeden:




Urša76 -> kuhajmo! (3.3.2005 14:30:51)

mmm spet smo pri papici...

jaz pa lačna za umret.. sem si eno banano prvoščla zdaj




Skorpija -> kuhajmo! (3.3.2005 14:31:19)

Mene bo zvečer doma čakala bujta repa pa pečenica - pa še kuhat mi ne bo treba, ker mi to prinese prijateljica. Sva pa srečkota midva z mojim dragim, a ne!?




Čiračara -> kuhajmo! (3.3.2005 14:43:42)

Pečena piščančja bedrca, pire krompir in pesa:):)




buškica -> kuhajmo! (3.3.2005 14:48:30)

ja pri nas bo tudi piščaneč in krompir




anadejka -> kuhajmo! (3.3.2005 15:05:18)

Jest sm učer na hitrco nardila rižoto z morskimi sadeži,mmmmm kaj je bla dobra!!!Danes bom pa mineštro skuhala!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:


Joooj jest sem že toook lačna,pa bomo verjetn spet šele zvečer jedl.


Punce kako ve sfolgate....služba,opravki,pospravljanje,....sej me je kar sram povedat,ampak jaz sem uspela včeraj kosilo končati šele ob 21.00.Sej vem da zvečer ne bi smela jest,ker sem že tko bajsika,ampak če pa prej ni časa.Men se zdi da ga imam vedno manj,pa to že zdej,si sploh ne predstavljam kako bo ko bomo imeli še eno malo štručko.Se bom mogla dat klonirat.:)-:)-:)-




baguSka -> kuhajmo! (3.3.2005 15:08:16)

Andrejka tud jst sm že tuhtala kako bo k bo štruca pr hiš.. Ni mi še čist jasn!? Še sama ne sfolgam s kosili. Če si slučajno kej nardim je vedno kej tazga da je narjen u 10-ih minutah. Zmrznjena hrana in konzerve..:zmeden: Drugač pa nikol nebi nč jedla, ker jst pa nikol ne morem in ne jem po osmi zvečer. Mogoče včasih kšne piškote al čips..:ups:




Urša76 -> kuhajmo! (3.3.2005 15:11:06)

andrejči, tista o kloniranju me je pa nasmejala :)-:)-:)-. zihr se je vsaki že zgodil, da je skuhala "kosilo" zvečer. ti se ne sekirej, eaj ne moreš vsega naenkrat naredit. ko boš imela enkrat svoje :duda::duda::duda: ne kar naprej čistit & čistit & čistit. predlagam, da raje uživaš z njimi, ker bodo od tega imeli zihr več kot pa od super pospravljnega stanovanja...
sej razumeš a ne? mislim da je bolje, da uživaš v lifu (sam ali skupaj z :duda:) in da se ne sekiraš, če je kdaj razmetano stanovanje, ni zlikano perilo...
ma, sem pa naložila:ups:




baguSka -> kuhajmo! (3.3.2005 15:12:55)

Sam tole o klonu bi blo pa res fajn. Ampak le če
bi mel čustva lohk svoja in od klona..:zmeden:




wawa -> kuhajmo! (3.3.2005 16:01:34)

Alo lačne ....ste še tle...?

Jaz danes delam lazanijo iz ribe.....osliča....bom vidla kako bo ratala:zmeden::zmeden:

Ampak tisti kaneloni se res odlično slišijo...mljask




baguSka -> kuhajmo! (3.3.2005 16:08:47)

Morska lazanja????? Prvič slišm in si sploh ne predstaulam..Poroči!




wawa -> kuhajmo! (3.3.2005 16:12:39)

Tudi meni se je malo čudno slišala, bomo probali pa ti sporočim.....če bom lahko:)-:)-:)-:)-:)-...čw me ne bo pobralo....

A poznaš uno foro, k je cela familija gobe jedla ostanek so pa mačku dali....pol pa zvečer začne mačka fullll zvijat....oni so se itak prestrašili in leteli na čiščenje želodca...pridejo domov pa





je imela mačka mlade:)-




baguSka -> kuhajmo! (3.3.2005 16:15:32)

:)-:)-:)-

Čeprou men testenine že tko nekak ne sedejo z ribam..oz.
kontra..:(:zmeden: Pa na pici tud ne - bljak!! Edin z
rižom al pa same jih mam full rada. In zdej k smo že glih
pr morskih hrani bi fuuuuuuuuuuuuuuuuull školjke jedla!8)




wawa -> kuhajmo! (3.3.2005 16:18:44)

Školjke...tudi jazzzz....defenitivno na buzaru....mljask;)

Sam so najboljše če jih na morju kupiš, zjutraj,direktno ulovljene.....tisto pa malo rdečeka vinčka zraven....mmmm

:)-:)-se vidi da se bolje počutim, ko lahko takole o hrani razmišljam.....:)-:)-




baguSka -> kuhajmo! (3.3.2005 16:22:32)

:hudicek::hudicek: a bi nehala o školjkah razlagat prosm??? Sicer mam pa jst najraj kapasante v pečici.. Aaaaaaaaaaaaaaaa ubijala bi zdele!!!!!!




wawa -> kuhajmo! (3.3.2005 17:23:33)

Ja kapasanti so super, ampak je taka tudi njihova cena pri nas...

Ok lazanija ni bila dobra....ne je delat!!!!!!!!!!!1

Saj preživela sem, mi je pa spet slabo:( pomoje bo res tole kaka viroza:(....

A kaj smučaš? Midva greva jutri na nočno na Višarje - pomoje bom zmrznila. če ne bom raje doma ostala:zmeden2:




baguSka -> kuhajmo! (3.3.2005 20:48:58)

Je ne bom delala - hvala.

Ribica je bla včeri in je rekla da ni nč mraz - vprašaj jo!;)




Stran: [1]