|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nepošteni zbiralci
4.3.2012 14:47:20   
Katrin

IZVIRNO SPOROČILO: MiranNG

IZVIRNO SPOROČILO: hart

Pozdravljeni! Tudi to ni pošteno,da nekateri uporabniki Ringaraje menjajo sličice,katere se težje dobijo na (Med Over Net),potem pa jih na Ringaraji menjajo za pet krat toliko ali več!!!!!!!! Res nepošteno!!!! lp.


Se popolnoma strinjam!! Žal so tudi na Ringaraji takšni, ki bi radi z menjavo "zaslužili", ponudili čimmanj in dobili čimveč. Npr.:  menjava figurice iz čokoladnega jajčka, ki ga dobiš v Spar trgovini za 1€ bi hoteli imeti 5 nalepk SM, ki jih v isti trgovini dobiš za 10€. Res nefer!!


Verjamem. Rečem vam lahko le, da bodite previdni pri teh menjavah in da se izogibate uporabnikov, s katerimi se vam zdijo menjave nepoštene.

Veliko sreče pri zbiranju še naprej,
katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu MiranNG)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nepošteni zbiralci
5.3.2012 21:49:22   
MC09
Prvič menjam na ta način preko foruma in sem bila zelo pozitivno presenečena nad odzivom in korektnostjo večine zbirateljev.

Uporabnica biser mi pa ni poslala obljubljenega, ker nisem bila edina, ki je ostala brez obljubljenega sem se odločila, da njen nick objavim, da se to ne zgodi še drugim.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nepošteni zbiralci
6.3.2012 18:06:18   
Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: MiranNG

IZVIRNO SPOROČILO: hart

Pozdravljeni! Tudi to ni pošteno,da nekateri uporabniki Ringaraje menjajo sličice,katere se težje dobijo na (Med Over Net),potem pa jih na Ringaraji menjajo za pet krat toliko ali več!!!!!!!! Res nepošteno!!!! lp.


Se popolnoma strinjam!! Žal so tudi na Ringaraji takšni, ki bi radi z menjavo "zaslužili", ponudili čimmanj in dobili čimveč. Npr.:  menjava figurice iz čokoladnega jajčka, ki ga dobiš v Spar trgovini za 1€ bi hoteli imeti 5 nalepk SM, ki jih v isti trgovini dobiš za 10€. Res nefer!!

to je pa stvar vsakega posameznika... sej vas noben ne sili menjat s takimi.. sej se itak v naprej zmente za pogoje menjave... torej če vam ni všeč pač ne menjate... jz s takimi k se mi ne zdijo normalne menjave pač ne menjam.. in se ne obremenjujem s tem

(odgovor članu MiranNG)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nepošteni zbiralci
13.3.2012 15:44:41   
biser
MC09
V zasebnem sporočilu sn se ti iskreno opravičila in ti pojasnila zakaj ti še nisem poslala. Sem ti pa zdaj poslala, tako da bi mogla dobit. Lahko pa se ti še tukaj opravičim. Oprosti, ker ti nisem pravi pravi čas poslala, ker me ni bilo doma. Se opravičujem! LP

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nepošteni zbiralci
14.3.2012 7:52:11   
jinxy26
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes


IZVIRNO SPOROČILO: MiranNG

IZVIRNO SPOROČILO: hart

Pozdravljeni! Tudi to ni pošteno,da nekateri uporabniki Ringaraje menjajo sličice,katere se težje dobijo na (Med Over Net),potem pa jih na Ringaraji menjajo za pet krat toliko ali več!!!!!!!! Res nepošteno!!!! lp.


Se popolnoma strinjam!! Žal so tudi na Ringaraji takšni, ki bi radi z menjavo "zaslužili", ponudili čimmanj in dobili čimveč. Npr.:  menjava figurice iz čokoladnega jajčka, ki ga dobiš v Spar trgovini za 1€ bi hoteli imeti 5 nalepk SM, ki jih v isti trgovini dobiš za 10€. Res nefer!!

to je pa stvar vsakega posameznika... sej vas noben ne sili menjat s takimi.. sej se itak v naprej zmente za pogoje menjave... torej če vam ni všeč pač ne menjate... jz s takimi k se mi ne zdijo normalne menjave pač ne menjam.. in se ne obremenjujem s tem


Blueeyes se čisto strinjam s tabo....In tudi javno lahko povem da sm bila jaz tista ki je menjala 2 figurice Hello kitty za 9 sličic safari mania in gospoda nisem silila v menjavo
lp

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nepošteni zbiralci
16.3.2012 8:49:02   
MC09

IZVIRNO SPOROČILO: biser

MC09
V zasebnem sporočilu sn se ti iskreno opravičila in ti pojasnila zakaj ti še nisem poslala. Sem ti pa zdaj poslala, tako da bi mogla dobit. Lahko pa se ti še tukaj opravičim. Oprosti, ker ti nisem pravi pravi čas poslala, ker me ni bilo doma. Se opravičujem! LP


Biser, hvala za sličice. Če bi bila komunikacija oboljestranska (na zs-jih) tega ne bi objavila, tako pa nisem vedela, kaj se dogaja.
lp

(odgovor članu biser)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nepošteni zbiralci
19.4.2012 19:59:54   
lananai
od osebe natasaelma nisem dobila pošte z nalepkami Safari Mania niti odgovora na ZS, ko sem ji napisala, da pošte nisem prejela

(odgovor članu MC09)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nepošteni zbiralci
20.4.2012 12:24:15   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: jinxy26

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes


IZVIRNO SPOROČILO: MiranNG

IZVIRNO SPOROČILO: hart

Pozdravljeni! Tudi to ni pošteno,da nekateri uporabniki Ringaraje menjajo sličice,katere se težje dobijo na (Med Over Net),potem pa jih na Ringaraji menjajo za pet krat toliko ali več!!!!!!!! Res nepošteno!!!! lp.


Se popolnoma strinjam!! Žal so tudi na Ringaraji takšni, ki bi radi z menjavo "zaslužili", ponudili čimmanj in dobili čimveč. Npr.:  menjava figurice iz čokoladnega jajčka, ki ga dobiš v Spar trgovini za 1€ bi hoteli imeti 5 nalepk SM, ki jih v isti trgovini dobiš za 10€. Res nefer!!

to je pa stvar vsakega posameznika... sej vas noben ne sili menjat s takimi.. sej se itak v naprej zmente za pogoje menjave... torej če vam ni všeč pač ne menjate... jz s takimi k se mi ne zdijo normalne menjave pač ne menjam.. in se ne obremenjujem s tem


Blueeyes se čisto strinjam s tabo....In tudi javno lahko povem da sm bila jaz tista ki je menjala 2 figurice Hello kitty za 9 sličic safari mania in gospoda nisem silila v menjavo
lp

jz dostikrat menjam tudi če rabim eno sličico magar za 10 drugih sličic... vseeno mi je kaj dam, samo da dobim tisto ki jo potrebujem... če mi pač ponudba ni všeč, menjalcu to povem, zdej če se da kako drugače zmenit, drugače pa pač ne menjam

(odgovor članu jinxy26)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nepošteni zbiralci
20.4.2012 12:31:42   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

- danci
- lilela
- nik2
- natasaelma


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nepošteni zbiralci
4.5.2012 10:38:03   
jinxy26
smonca4

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nepošteni zbiralci
20.8.2012 21:15:54   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

- danci
- lilela
- nik2
- natasaelma
- smonca4

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nepošteni zbiralci
24.8.2012 15:40:37   
ursYY
Pozdravljeni, ima kdo kakšne izkušnje z osebo Neizkušena? Njeno pošto že čakam dva dni, tudi odgovora zakaj ni pošte ne dobim. Upam, da se vse uspešno reši...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nepošteni zbiralci
25.8.2012 16:11:47   
Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: ursYY

Pozdravljeni, ima kdo kakšne izkušnje z osebo Neizkušena? Njeno pošto že čakam dva dni, tudi odgovora zakaj ni pošte ne dobim. Upam, da se vse uspešno reši...

počakaj kakšen teden (mogoče dopust, bolniška,...) če se ti ne javi in ne dobiš pošte jo damo na seznam

(odgovor članu ursYY)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nepošteni zbiralci
1.9.2012 9:56:30   
ursYY
Ker se neizkušena ni javila niti nisem dobila njene pošte, jo dajem na seznam...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nepošteni zbiralci
2.9.2012 12:07:16   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

- danci
- lilela
- nik2
- natasaelma
- smonca4
- Neizkušena

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 2.9.2012 12:08:35 >

(odgovor članu ursYY)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nepošteni zbiralci
8.9.2012 15:00:18   
Roži_

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

jz dostikrat menjam tudi če rabim eno sličico magar za 10 drugih sličic... vseeno mi je kaj dam, samo da dobim tisto ki jo potrebujem... če mi pač ponudba ni všeč, menjalcu to povem, zdej če se da kako drugače zmenit, drugače pa pač ne menjam



Se podpišem user posted image user posted image
Jaz zaenkrat nisem imela slabih izkušenj,...

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nepošteni zbiralci
11.9.2012 11:14:44   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

- danci
- lilela
- nik2
- natasaelma
- smonca4
- Neizkušena

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nepošteni zbiralci
27.4.2013 15:37:06   
robert1975
NA SEZNAM NEPOŠTENIH ZBIRALCEV BI RAD DODAL SNOOPY261, KER MI PRI MENJAVI NI POSLAL SVOJIH SLIČIC, ČEPRAV SEM MU POSLAL ŠE TRI MAILE DA JIH NISEM DOBIL, PA NI BILO ODGOVORA.


_____________________________

ROBERT

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nepošteni zbiralci
23.5.2013 14:25:37   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

- danci
- lilela
- nik2
- natasaelma
- smonca4
- Neizkušena
- Snoopy261


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nepošteni zbiralci
27.5.2013 17:28:40   
robert1975
PROSIL BI ČE LAHKO IZ RUBRIKE NEPOŠTENIH ZBIRALCEV IZBRIŠETE SNOOPY261. SLIČICE JE POSLAL Z ZAMUDO ZARADI BOLEZNI O KATERI NISEM BIL OBVEŠČEN. OPROSTITE.

_____________________________

ROBERT

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nepošteni zbiralci
2.6.2013 13:54:08   
Blueeyes
NEPOŠTENI ZBIRALCI/MENJALCI

- danci
- lilela
- nik2
- natasaelma
- smonca4
- Neizkušena

(odgovor članu robert1975)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nepošteni zbiralci
2.6.2013 13:55:15   
Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: robert1975

PROSIL BI ČE LAHKO IZ RUBRIKE NEPOŠTENIH ZBIRALCEV IZBRIŠETE SNOOPY261. SLIČICE JE POSLAL Z ZAMUDO ZARADI BOLEZNI O KATERI NISEM BIL OBVEŠČEN. OPROSTITE.

urejeno.... lp

(odgovor članu robert1975)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nepošteni zbiralci
28.6.2013 12:29:18   
snoopy261
spoštovani,

tako so tudi mene dodali kot nepoštenega zbiralca čeprav je robert1975, ki me je dodal dobil svoje sličice. tako da ne nasedajte vsem, ki jih dodajajo kot nepoštene, saj sem sama doživela to na lastni koži kljub poslanim sličicam. sedaj bi ga morala jaz dodati kot nepoštenega saj navaja laži.

_____________________________

snoopy261

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nepošteni zbiralci
28.6.2013 20:31:19   
Flavia_

IZVIRNO SPOROČILO: snoopy261
spoštovani,
tako so tudi mene dodali kot nepoštenega zbiralca čeprav je robert1975, ki me je dodal dobil svoje sličice. tako da ne nasedajte vsem, ki jih dodajajo kot nepoštene, saj sem sama doživela to na lastni koži kljub poslanim sličicam. sedaj bi ga morala jaz dodati kot nepoštenega saj navaja laži.


Kot lahko vidim, se je robert1975 tudi opravičil user posted image

Upam, da uredite nesoglasja med seboj in uspešno menjavo še naprej user posted image

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu snoopy261)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nepošteni zbiralci
30.6.2013 9:52:37   
snoopy261
robert1975


_____________________________

snoopy261

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?