bila sem pri G (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


majcy25 -> bila sem pri G (3.3.2005 13:36:27)

Včeraj sem vam pisala, da sem opazila rjav izcedek tri dni po izostali menstruaciji( test je bil pozitiven). Danes sem šla k G in me je pregledala. Rekla je ,da izcedek ni nevaren dokler ni vmes čiste krvi. Naredila mi je vaginalni ultrazvok in ugotovila, da je maternica zelo odebeljena, vrečice pa ni vidla. Rekla je , da je do zanositve prišlo kasneje in da oplojeno jajčece še ni prišlo do maternice. Omenjala je tudi izvenmaterično nosečnost. Skratka v primeru krvavitve in bolečin se morem takoj oglasit k njej. Če bo pa vse v redu pa imam pregled 21.3.
Upam , da bo vse v redu.
Ima katera mogoče podobne izkušnje in se ji je vse dobro izteklo?

Lep pozdrav vsem skupaj:)




baguSka -> bila sem pri G (3.3.2005 13:38:06)

Hmm mogoče si res 3 dni nazaj šele mela vgnezditev, pa
G tega še ni mogla vidt??:zmeden: Le ugibam, sicer pa
pomoje da bojo to vedle punce na forumu prvič noseča.;)




dadica -> bila sem pri G (3.3.2005 13:49:33)

Moja zgodbica!
Naredila test 2 tedna po zamujeni M in videla :roza: sem šla k g in naredila je uz, vidla ni nič ker nej bi bila oploditev vsaj 2 tedna kasneje.Čez teden dni sem začela rahlo krvavet naredila je spet uz in videla se je samo gestacijska vrečka velika 7 mm,danes pa grem spet k g da pogledamo če se že vidi otrok!

Ne paničarit verjetno si res premalo noseča.jaz sem imela zadnjo M 29.12 pa se prejšnji teden ni vidlo še nič razen vrečka, ker je rekla da je plod premajhen(odvisno je tudi od kvalitete UZ)

LP in drežim pesti!dadica




majcy25 -> bila sem pri G (3.3.2005 13:59:59)

Hvala za odgovore. Zdaj sem pa že malo bolj pomirjena.
Lep pozdrav :angel:




miska2004 -> bila sem pri G (3.3.2005 20:49:30)

Držim pesti, majcy25, da je vse v redu s tvojo :duda:

Srečno!!!




Stran: [1]