Pilates (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


orhideja75 -> Pilates (19.8.2008 9:10:21)

me zanima, če katera obiskuje pilates? kako izgleda taka vadba? za kaj je dobra?





bskrle -> RE: Pilates (19.8.2008 10:04:19)

ful dobra, se razmigaš, pedihaš. Meni ustreza




bskrle -> RE: Pilates (19.8.2008 10:04:50)

Predihaš, prešvicaš.Priporočam




orhideja75 -> RE: Pilates (19.8.2008 10:17:17)

kam pa ti hodiš?





binica -> RE: Pilates (19.8.2008 11:23:59)

Ampak a je ta vadba kaj učinkovita za oblikovanje telesa oziroma hujšanje?




mojsoncek -> RE: Pilates (21.8.2008 9:13:04)

IZVIRNO SPOROČILO: binica

Ampak a je ta vadba kaj učinkovita za oblikovanje telesa oziroma hujšanje?

Ja je... predvsem za oblikovanje telesa... za lepe, dolge misice...




Martinčka -> RE: Pilates (22.8.2008 10:53:27)

ali ve katera če je pilates tudi v velenju??? jaz imam sedaj cd doma, ampak je tako da ko se mi ne lubi si ga pač ne zavrtim, kar ni dobro:)




orhideja75 -> RE: Pilates (4.9.2008 7:38:53)


zdej sem si vse prebrala o tem pilatesu. sam tale vadba po fitnes centrih sploh ni tolk poceni. tko, da je bolje imet doma cd. sam kaj, ko se mi sami ne da. tko pa, če imaš družbo pa delaš z več volje...




kokoska007 -> RE: Pilates (4.9.2008 13:27:51)

IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75


zdej sem si vse prebrala o tem pilatesu. sam tale vadba po fitnes centrih sploh ni tolk poceni. tko, da je bolje imet doma cd. sam kaj, ko se mi sami ne da. tko pa, če imaš družbo pa delaš z več volje...



ne gre za to kaj je ceneje. zagotovo je vadba pod strokovnim (upam) vodstvom boljša, kot da samo gledaš cd in ponavljaš. nas vaditeljica opozarja ko delamo narobe. ker rabiš kar nekaj časa, da vse vaje delaš pravilno. običajno nismo pravilno vzravnani, imamo ramena preveč gor, ... pa fajn je delat pred ogledalom, da se gledaš ves čas vadbe.

je pa več vrst pilatesa. eni so body-pilates, eni bolj podobni jogi. tudi cd-ji so različni. vsem je enak način dihanja z "zadrgnjenim trebuhom".




LoCa -> RE: Pilates (4.9.2008 14:58:54)

sm bla samo parkrat, ampak po prvič sem se še par dni automatiš zravnano držala :P.
sestra je hodila najprej na organizirano, pol si je pa Yogalates dvd nabavla in po tem dela. ni pa niti približno tako enostavno,  kot zgleda ;)




psn -> RE: Pilates (18.9.2008 14:39:59)

Martinčka!!
V Velenju pilates vadbo izvaja Plesni studio N. Najdeš jih v domu kulture, pa tudi na spletu imajo lepo spletno stran in vse informacije o tem. Malo pobrskaj.




Stran: [1]