klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Nika v službi -> klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (21.8.2008 8:03:45)

Doma imamo po stopnišču položene klinker ploščice; ne vem, kje so jih starši kupili (Ljubečna?). Zdaj prenavljamo hišo in se je nekaj ploščic med obnovo oken poškodovalo, rabila bi zgolj nekaj kosov. Kam se naj obrnem?

Kje pa lahko dobim emajl (glazuro?) za obnovo kadi in če je teh zadevščin več sort, katero priporočate?

Hvala.




maja1488 -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (21.8.2008 10:02:04)

Kolko kosov rabiš? Mislim, da ga imajo naši nekaj doma.




Nika v službi -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (21.8.2008 12:12:09)

Maja, ne vem, kakih 10, 15. A bi hotela pofotkat tale klinker, ki ga imajo tvoji, pa še vprašaj, za koliko prodajo, če je pravi.

Saj bi jaz svojega, pa mi je na fotkiču crknil mini usb in slik ne morem zloudat...




maja1488 -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (21.8.2008 13:04:02)

Ja ni problema, sam ne vem če mi bo ratalo do njih pridet do vikenda. Sam oni nimajo položenega ampak v škatlah. So enkrat mislili dat to po tleh, pa so ga nabavli, pol se je pa ustavlo.




Nika v službi -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (21.8.2008 14:06:33)

Lej, saj sploh ne gori voda. Tudi to, da je v škatlah, sploh ni problem. Pač odpreš in vzameš ven eno klinker ploščico in pofotkaš ter mi pošlješ na zs. Ti bom res izredno hvaležna.

Če pa jaz nekako prej uspem pofotkat našega, ti pa tudi pošljem.

Zaenkrat res najlepša hvala.




Anonimen -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (21.8.2008 18:42:17)

klinker od ljubečne lahko kupiš npr v merkurju. tut sam 10 kos če tok rabiš.

emajl za banje? neki sem enkrat vidla v neckermannu.




MARTINŠČICA -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (21.8.2008 23:23:23)

Nam je banjo v celoti obnovil en Žiga za 180€. Našla sem ga v prilogi Delo in dom, zadaj med vprašanji in odgovori. Ne vem, če lahko sem napišem telefon. Če te zanima, mi sporoči na ZS.




Nika v službi -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (28.8.2008 9:52:26)

Samo sporočam, da smo klinker uspeli dobiti v Topdomu.
Hvala vsem za pomoč!




maja1488 -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (28.8.2008 10:27:07)

Joj nika, sorry ampak jaz nisem uspela do naših. Sem vesela, da si ga dobila.




ajtim76 -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (8.9.2008 8:09:43)

Kar se pa tiče kadi pa štemarco v roke in bano ven. Pol pa novo obzidat in ploščice pološit.




Nika v službi -> RE: klinker in emajl za obnovo kadi - kje kupiti? (8.9.2008 12:32:52)

IZVIRNO SPOROČILO: ajtim76

Kar se pa tiče kadi pa štemarco v roke in bano ven. Pol pa novo obzidat in ploščice pološit.


Tudi to pride še na vrsto, ampak vsaj eno leto še ne. Ploščice so še povsem uredu, tudi vsa druga oprema je zelo ohranjena, emajl pa je poškodovan in me moti, zato bomo tudi šli v obnovo. Žigo smo že kontaktirali.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]