Kuli (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


ZmajTolovaj -> Kuli (22.8.2008 13:54:08)

Tamala mi je počečkala krilo iz svetlega jeansa s kulijem, pa mi vanish nič ne pomaga; a je kako "čarobno" čistilo ali naj se sprijaznim z novim vzorcem??




Jančika_ -> RE: Kuli (22.8.2008 13:58:14)

Dr. Beckmann's, take male flaške za odstranjevanje madežev - imajo tudi za kuli in deluje. Kupiš v DM-u, tudi v Mercatorju sem že videla.




ZmajTolovaj -> RE: Kuli (22.8.2008 14:05:04)

Ja, poznam tegale Beckmanna, imam krpice za steklokeramično ploščo. Hvala!!




Mišni -> RE: Kuli (22.8.2008 14:39:34)

Meni gre z Megliom vse ven. Sicer res kulija še nisme probala, ampak kar, je pa šlo. Pa tega ni bilo malo.




Vrtnica79 -> RE: Kuli (22.8.2008 15:37:30)

Probaj z radirko[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




2 Sraki -> RE: Kuli (22.8.2008 15:45:57)

Men je šel kuli ven z vanishom, sam moraš res drgnit, kar pa lahko poškoduje barvo na tvojem krilu. Aja sem pa uporabila vanish za sedežne, ker je bil le-ta počečkan.




enkratna -> RE: Kuli (22.8.2008 16:10:34)

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Tamala mi je počečkala krilo iz svetlega jeansa s kulijem, pa mi vanish nič ne pomaga; a je kako "čarobno" čistilo ali naj se sprijaznim z novim vzorcem??


Ravnokar sem zasledila naslednji "recept":
Za ta problem potrebujete čas in malo alkohola, gospodinjskega bencina ali limoninega soka. Za volno raje uporabite kolonjsko vodo ali špiritno milnico. Če boste nato vaše oblačilo očistili na običajen način, bi moral biti madež odstranjen.
 
Obstaja tudi eno "čudežno čistilo" (ki ga sama nikoli nisem preverila) BZUPoint G502 (Odstranjuje madeže na tekstilnih površinah in materialih. Brez ostankov. Odstranjuje v vodi netopno umazanijo kot npr. žvečilni gumi, lepilo, lak, bitumen, flomaster, kemični svinčnik, karbonski papir, kopirno in barvo za žige, tinto idr - če je seveda barva tekstila obstojna!).




lelaval -> RE: Kuli (22.8.2008 22:29:59)

Meni je najmlajša celo sedežno porisala s kulijem (očitno je mislila, da je to plakat, ki ga mora porisat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]), pa sem vse dobila brez težav ven z modrim Rex-om (s sodo) in krtačko za roke - pa še to sem čisto rahlo zdrgnila.




Stran: [1]