Zopet z vami (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


pupika -> Zopet z vami (8.3.2005 7:56:15)

Punce najprej vas po dolgem času lepo pozdravljam. Jaz sem bila kar 14 dni v bolniškem staležu zaradi čiščenja. Tako, da sem si malo opomogla.

Kako je kaj z vami?

Novim nosečkam pa iz vsega srca čestitam, ter vam želim lepo, zdravo nosečnost.




dory -> Zopet z vami (8.3.2005 8:05:54)

Oi,

vesela,sem,da si spet z nami...in veselim se trenutka,ko nas bos razveselila s cudovito novicko ;)




pupika -> Zopet z vami (8.3.2005 8:14:22)

teja hvala ti. Jaz upam, da mi bo naslednji teden G povedala lepo novico, da se je lepo pozdravilo, ter da nama ne bo potreba čakati zelo dolgo.

Kako pa sta kaj vidva z Maj-om?




tinkamiška -> Zopet z vami (8.3.2005 8:36:00)

Hojla Pupika:rozica:

Sem vesela, da si prišla med nas in upam, da bosta lahko čimprej začela delat na:duda:
:rozica::rozica::rozica:

Tinka




Skye -> Zopet z vami (8.3.2005 8:42:19)

Pozdravljena pupika....čeprav bi raje videla, da bi bil razlog, da si se vrnila drug:(

:angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska:

zate, da čim prej ugledaš :modri::roza: in da se potem ne vrneš več sem 9 mesecev;)

Skye







pupika -> Zopet z vami (8.3.2005 8:58:56)

Skye jaz vas med nosečnostjo res ne bi mogla zapustit, ker ste vse tako dobre pupike. Mislim, da bom kar za vedno visela tu.





Urša76 -> Zopet z vami (8.3.2005 9:30:39)

pupika, me veseli da si bolje & da si spet z nami.





baguSka -> Zopet z vami (8.3.2005 9:49:39)

Ne boš verjela pupika, če ti povem, da sm ravno zdej ko ni delu RR največ razmišljala o teb in kako si in če se boš sploh še vrnila in sm se odločla, da takoj k RR začne delovat, da ti napišm sporočilo. In glej da si me prehitela.;)

Vesela sm da si spet z nami in tud jst ti želim, da bi
spet čimprej uzrla svoje črtice..:rozica::rozica::rozica:




cmokec -> Zopet z vami (8.3.2005 9:54:05)

Pupika, sem prav vesela, da si bolje :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




emaa -> Zopet z vami (8.3.2005 11:33:16)

pupika me veseli, da si spet z nami.
LP:rozica:




buškica -> Zopet z vami (8.3.2005 11:59:52)

Ojla,
me veseli da si z nami:rozica::rozica::rozica::rozica:




pupika -> Zopet z vami (8.3.2005 15:17:32)

Punce še enkrat se vam lepo zahvaljujem za vso vašo pomoč, in kaj naj rečem, sem zelo vesela, da vas imam ob sebi.

Za vse vas en velik šopek :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




cuma -> Zopet z vami (8.3.2005 18:11:50)

pupika, ti kar ostani z nami
smo taka pisana druščina :angel::metulj:8):kuza::miska::sloncek::zajcek::metulj::angel::rozica::)




mujcek -> Zopet z vami (8.3.2005 19:17:42)

dobrodošla nazaj, čeprav zaradi žalostnega primera; ti bo pisana druščina lajšala bolečino in te pognala v nove boje :rozica::rozica::rozica::rozica:




Anitka -> Zopet z vami (8.3.2005 20:12:19)

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:Draga naša Pupika!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Dobrodošla spet med nas. Sicer bi bila raje, da bi se oglašala iz 9nebesa , a jaz bom držala pestke :miska::miska::miska::miska::miska: zate, da se kmalu spet preseliš med srečke :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka:
Upam, da boš lahko spet kmalu šla v nove boje :duda: naproti!

Pošiljam ti še enega :angel: ki naj te varuje in spermlja na poti do :modri::duda::roza:

Anitka:metulj:




Pia73 -> Zopet z vami (8.3.2005 21:13:06)

Dobrodošla,.... :rozica:




Stran: [1]