Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


Minkaa -> Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (8.3.2005 10:07:37)

Ali gre mogoče katera na dan odprtih vrat.

:sloncek:




Čiračara -> Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (8.3.2005 10:10:29)

Minkaa kdaj pa je ta dan odprtih vrat? Danes? Mi lahko malo več poveš o tem?




Minkaa -> Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (8.3.2005 11:25:03)

Dnevi odprtih vrat so ob torkih ob 13h. Predstavijo oz. pokažejo pa ti vse od začetka, ko prideš do konca ko greš. Predstavijo porodno dobo, kako poteka, sobe... Kako natančno zgleda ne vem ker še nisem bila. Razmišljam da bi šla danes.

:rozica:




ZVEZDICA 22 -> Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (9.3.2005 13:26:14)

Oj!

Ka je zdaj babike, ste ble al ne?jaz bi šla naslednji torek, če še bo, pa me zanima kok je kaj, če se splača!

BY;BY.....




Minkaa -> Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (9.3.2005 22:40:36)

Ja jaz sem bila včeraj. Trajalo je uro in pol. Babica ki nam je razkazovala in povedala potek je izredno prijazna in ni mi žal da sem šla pogledat.

:sloncek:




Jančika_ -> Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (9.3.2005 22:53:30)

Minkaa, a tista nova soba (prva levo) je že zrihtana? Kako je pa opremljena? Ko sem bila jaz na ogledu (lani poleti), so jo še rihtali, prav tako, ko sem prišla rodit. Me res zanima, kakšna je.

Drugače pa naj povem, da sem bila tam zelo zadovoljna z vsem. V zadnjih nekaj mesecih sem bila trikrat not, vsakič na drugem oddelku (rodila, krvavela, spontano splavila) in vsepovsod so vsi bili super.




Minkaa -> Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (10.3.2005 9:26:08)

Ja ta soba je že opremljena. Malce drugače je prepleskana in ni tistih ploščic po stenah. Drugače pa se mi soba ni zdela prav nič posebnega. Žal pa nismo videli ostalih ker so bile zasedene.

;)




Jančika_ -> Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (10.3.2005 11:31:42)

Ej,nobene škode:)-, ful so brezvezne. Malo sobe, v kateri sem rodila, lahko vidiš na prvi sliki v mojem albumu Vasja - zbrana dela. Ampak glavno, da je osebje fajn. Jaz se sobe skoraj ne spomnim, spomnim pa se, da je bila babica zakon in vsi ostali tudi.




Minkaa -> Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat (11.3.2005 10:05:31)

Verjetno se res ne spomniš preveč kako je soba zgledala. Verjetno ti je v tistem trenutku figo mar. Glavno da je res osebje OK. Nam je razkazala ena ful prijazna babica. No sej verjetno so skoraj vse fajne.

:kava:




Stran: [1]