različna mnenja glede zanositve po ss (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Spontani splav



Sporočilo


puri -> različna mnenja glede zanositve po ss (8.3.2005 10:55:57)

Zanima me katerega G imate in kaj vam je rekel,.......kdaj lahko spet zanosite?

Meni je naredila dr. Vebrova abrazijo in je rekla, da je dovolj, da počakam samo en ciklus!

Dr. Pušenjak tudi pravi, da samo en ciklus, če je nosečnost trajala manj, kot 10 tednov!

Kako pa je bilo pri vas,.......da slišim še mnenja drugih G ? :zmeden2:

LP




thumbelina -> različna mnenja glede zanositve po ss (8.3.2005 12:07:42)

Ko sem bila na urgenci zaradi ss, mi je zdravnik tam rekel - pa samo bog ne daj, da mi boste spet tukaj čez dva meseca, počakajte malo dlje časa, pa bo vse v redu. Midva sva čakala, 5 mesecev, potem pa v prvem poskusu zanosila.




Vrtnica1 -> različna mnenja glede zanositve po ss (8.3.2005 13:17:39)

Meni so rekli počakati tri cikluse, zanosila sem pa po drugem in je zaenkrat vse ok.
Različno to poteka, ne vem, odloči se po svoji vesti in poslušaj svoje telo :zmeden:
Veliko sreče, V. :rozica:




špelin@ -> različna mnenja glede zanositve po ss (8.3.2005 14:34:41)

Meni je G rekel, da lahko ponovno poskusiva po treh menstruacijah. Tudi na forumu dr. Pušenjaka sem dobila takšen odgovor. Otročku je srček prenehal biti v 20. tednu nosečnosti tako, da sem bila že kar daleč...

Po rojstvu mojega malega angelčka in abraziji sem takoj začela trdo delati na psihi in na fizični rehabilitaciji (sprehodi, trebušnjaki, meditacija,...). Na pregledu 4 tedne po izgubi je bila maternica že skoraj na predzanositveni velikosti, sluznica b.p., zato sem pri G "zdilala", da je popustil za 1 mesec ;) Itak nisem verjela, da bo hitro uspelo, ker sva se za drugo pikico trudila pol leta.

Po dveh menstruacijah sva bila z možem enotna, da je čas pravi in zanosila sem takoj v naslednjem ciklusu. Trenutno sem v 26. tednu :nosecka:, kepica pridno raste in zaenkrat je vse v najlepšem redu 9nebesa

:rozica::rozica::rozica:




ElaM -> različna mnenja glede zanositve po ss (9.3.2005 8:43:10)

Ojla, ss sem imela v 6 tednu. G mi je priporočila 3 mesece pavze.
Srečno!




mirjamca -> različna mnenja glede zanositve po ss (9.3.2005 9:58:55)

jaz sem imela SS (oz. missed ab.) v 9. tednu. G in dr. Pušenjak sta priporočila počakati 1 menstruacijo. Menda je za ss po 12. tednu potrebno za vsak teden dodati še en mesec pavze. LP, M.




puri -> različna mnenja glede zanositve po ss (9.3.2005 13:34:17)

Ali ima mogoče katera dr. Strahovo,......kaj pravi ona?




Jančika_ -> različna mnenja glede zanositve po ss (11.3.2005 15:35:13)

Puri, ravnokar sem prišla od G (sicer bi imela pregled šele čez 14 dni, pa so me ene glivice napadle). Veš kaj mi je rekel - vem, da si želite otroka, zato nima smisla delat neke pavze, jejte Tifol, pa upam, da se čimprej vidimo:bravo::bravo::bravo:.

Počakala bom do M (bohve, kdaj bo prišla), potem pa juriš:kuza:!




puri -> različna mnenja glede zanositve po ss (11.3.2005 16:07:17)

No fino, Jančika:bravo:,.....zelo sem vesela zate:bravo:!
Upam, da bo tudi mene moja ginekologinja razveselila s tako novičko in da bomo šli tut mi "na juriš" po prvi M:)

Držim pesti, da ti bo čim prej spet uspelo zagledat:modri: in da bo pikica zdrava!:rozica:




puri -> različna mnenja glede zanositve po ss (1.4.2005 14:05:34)

No, pa sem tut jaz od ginekologinje!

Sem bla pa zelo presenečena!
Ko me je pregledala, je rekla, da je vse vredu in da bom imela danes oz jutri ovulacijo (4 tedne je od ss) in da lahko kar takoj že začneva delat na :duda:, če želiva! Je bla res zelo prijazna in je še rekla, da se kmal spet vidva! Kar nisem mogla verjet:),.......ampak sedaj imam pa samo en dan časa, da se odločim, če bova res kar takoj začela, al pa bova še počakala en ciklus:zmeden2:
Malo me skrbijo ta različna mnenja, ki sem jih prebrala tukaj na RR,...... čeprav meni sta dva G rekla, naj počakam samo en ciklus, ena G, pa da grem lahko kar takoj v akcijo,....
.....ne vem še kaj bom,..... želja je velika!:)




Jančika_ -> različna mnenja glede zanositve po ss (1.4.2005 14:48:45)

Puri, akcija!:sloncek::bravo:




puri -> različna mnenja glede zanositve po ss (1.4.2005 16:11:23)

Jančika, sej pomojem, da bo res:), sploh zdej, ko vem, da je ovulacija, se bom težko zadržala:ups:




dadica -> različna mnenja glede zanositve po ss (14.4.2005 21:13:26)

jaz sem imela čiščenje po odmrtju ploda 10.marca,prejšnji teden sem dobila M in sedaj sem že v postopku inseminacije.g je rekla da nima kaj bit!

lp dadica




Jančika_ -> različna mnenja glede zanositve po ss (14.4.2005 21:34:06)

Tudi jaz sem prejšnji teden dobila M in zdaj akcija!




puri -> različna mnenja glede zanositve po ss (14.4.2005 22:23:57)

Jaz sem jo tudi dobila v torek in gremo zdaj v akcijo:bravo:

Punce,.....držim pesti, da nam bo ratalo:miska::miska::miska:




Stran: [1]