zadah iz ust (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


barbi007 -> zadah iz ust (19.9.2008 16:35:45)

Naš mali bo novembra star dve leti. S septembrom smo ga vpisali v vrtec. Vse je super, samo ko pride iz vrtca ima grozen zadah iz ust. Ne vem, po čem mu smrdi iz ust, v glavnem spominja me na tiste zadahe, ko imaš zjutraj mačka.
Vendar mu doma po približno eni uri zadah enostavno izgine in ne smrdi nič več. Moj mož pravi, da v vrtcu premalo pije, ko pa pride domov, pa se napije in zadah izgine. Mene pa je strah , da ne bi bilo kaj narobe z njegovim želodčkom.
Ima mogoče katera podobne izkušnje?




RAISA -> RE: zadah iz ust (19.9.2008 18:18:47)

Ja lep pozdrav,nekaj podobnega ima moj Nik,sicer je star 6 let,pa vseeno,po pregledu so ugotovili,da ima tako močno želodčno kislino,da se mu še na grlu pozna,in so naju zdaj napotili na pregled želodčka in pa dieto,sladke stvari so prepovedane,vsaj zaenkrat.Ni rečeno da je pri tebi isto,lahko pa poizkusiš sama doma-veliko sreče[sm=smiley36.gif]




soncnica07 -> RE: zadah iz ust (19.9.2008 20:10:45)

Pri moji se tudi to občasno pojavlja. Ponavadi, ko vstane po popoldanskem spancu. Zjutraj nikoli. Za zdaj še ugotavljam, kaj bi lahko bilo, ampak po moje je kakšna hrana, ki želodčku ne ustreza ravno najbolj. Lahko bi bila kakšna mlečna hrana..




Lidy -> RE: zadah iz ust (20.9.2008 15:13:40)

Ojla
Sama sem že 1x odprla to temo in po pogovoru z ostalimi dejansko ugotovila, da se to dogaja, ko je prehlajen in/ali ima zamašen nos. In v vrtcu ne hodijo za njim in mu brišejo nosek.




Nončika -> RE: zadah iz ust (24.9.2008 21:39:04)

Se podpišem pod Lidy. naša je ravno zdaj mela ta problem. bila pa je konkretno prehlajena. pa mogoče je tudi kaj na tem, da je bolj malo pila.




Stran: [1]