telovadba za otroka in mamico (skupaj) (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Migajmo skupaj



Sporočilo


A_A -> telovadba za otroka in mamico (skupaj) (26.9.2008 9:50:39)

Pozdrav!

Sem iz Domžal, rada bi našla takšno vrsto telovadbe za 2.leti starega otroka, kjer je možnost, da starši zraven telovadijo, ...v Domžalah, Ljubljani ali okolici.

A poznate kje?




honey -> RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj) (26.9.2008 11:50:15)

Mi smo hodili na ABC šport in je bilo luštno. Drugače mislim da je pa kar nekaj variant. Malo pobrskaj par debat nazaj, smo že govorili o tem. Evo link:


http://www.ringaraja.net/forum/Vrhnika%3F/m_2028356/tm.htm




ksenija12 -> RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj) (26.9.2008 15:04:34)

mi smo bil ravno včeraj v narodnem domu v lj, kjer imajo tako vadbo in nam je bilo luštno...preden se odločiš za vpis lahko skoraj povsod izkoristiš možnost brezplačnega obiska, ne pozabi na to! Tukaj v narodnem domu imajo celo možnost 2 brezplačnih obiskov in mi komaj čakamo da gremo v ponedeljek spet! Je pa naš starejši star 2 leti..




kaya2007 -> RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj) (26.9.2008 16:01:55)

imajo tudi na www.fitmami.si, mi tja hodimo na glasbene urice (tamala je stara 16mes)




sezam -> RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj) (26.9.2008 18:18:06)

V plesni šoli Miki - ZG. jARŠE http://www.mikiples.com/new/controler.php?stran=plesemo_magicni




glorija007 -> RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj) (29.12.2008 13:14:54)

Tudi tukaj ... so pa v Ljubljani.




Neishy -> RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj) (29.12.2008 15:47:54)

Tudi sama razmišljam, da bi mojo punčko vpisala v kakšno tako skupino, ker bi jaz z njo telovadila, itd. Se mi zdi fajn, da se tudi jaz sama naučim kakšnih pesmic, iger, itd.
Malo sem že brskala po internetu in sem zasledila vaje, ki se imenujejo Direndaj, preko Športnega društva Sonce. Potekale bojo pa v Ljubljani. Pomoje se bova kar prijavili, in vrjamem, da bo fajn. Bomo videli... :)




Stran: [1]