test bHcg (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> test bHcg (1.10.2008 22:47:23)

Do katerega tedna nosečnisti še lahko opraviš test bHcg. Ali ga je možno opraviti tudi v celju. Hvaležna bi bila za vsakršen odgovor zaradi moje slabe izkušnje v prejšni nosečnosti.




Dali* -> RE: test bHcg (2.10.2008 7:11:49)

Test lahko opraviš v ZD Celje, greš k zdravniku in ti da napotnico. Nevem pa, če je plačljiv.

Sicer pa ga lahko opraviš mislim da do 12 tedna ziher. Ker ta hormon raste vsake 48 ur za 2 x in do konca tretjega meseca.

Sicer pa se pozanimaj pri svoji G.




Dali* -> RE: test bHcg (2.10.2008 7:14:05)

Aja, pa fajn je da greš na dve meritvi v razmiku 48 ur, da vidiš kako ti dejansko narašča, če ti.

Sicer pa, če si že opravila CB in imela kakšne krvavitve in pristaneš v bolnici, ti tam tudi izmerijo.

Odvisno kaj točno se dogaja s tabo. Imam premalo oinfo s tvoje strani, da ti bi konkretno svetovala.

Sem ti pa napisala tri opcije in upam, da je katera izmed teh, sicer pa kar vprašaj.




*alina* -> RE: test bHcg (2.10.2008 7:31:40)

Ali je res, da pri IMN vrednost bHcg ne preseže 1000?

Jaz sem včeraj prvič dala kri...ker je bila v nedeljo črtica na BC zelo rahla in ker sem po naravi taka, da se rada prepričam sem delala še krvni test. Včeraj je bila vrednost 254 in če prav razumem bi morala biti prihodnji ponedeljek (v kolikor ponovim) vrednost že čez 1000?





Dali* -> RE: test bHcg (2.10.2008 7:37:09)

Res je alina, v ponedeljek mora biti že preko 1000, potem se pa vidi tudi že na UZ.




Skye -> RE: test bHcg (2.10.2008 9:44:46)

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*


Ker ta hormon raste vsake 48 ur za 2 x in do konca tretjega meseca.



sam da te malo popravim, hormon se podvaja na  max 72 ur. Torej če se v dveh dneh ne bi ravno podvojil, ni razloga za paniko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]
Pri meni se je podvajal povprečno na cca. 56-60 ur, pa ni bilo čisto nič narobe.




Stran: [1]