atopijski dermatits pri mamici-pomagajte prosim!!! (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


barby800 -> atopijski dermatits pri mamici-pomagajte prosim!!! (3.10.2008 10:54:42)

Pozdravljeni, sem barbara in me zanima, če ima katera mamica izkušnje z atopijskim dermatitisom?
Sama sem noseča 39. teden in se mi je bolezen med nosečnostjo ZELO poslabšala, zdraviti pa je ne smem, saj mi to vsi zdravniki sedaj prepovedujejo. Sem že čisto obupana, saj imam vneto kožo na hrbtu, trebuhu, po rokah, večini nog, vratu in obrazu. Res je zelo hudo trenutno. Nič ne spim, pa bi kot nosečnica to morala. Vsaj par ur na dan...
Ali se je že kdo te bolezni ozdravil in kako? Prosim za pomoč, saj ne vem, kam naj se še obrnem? Mogoče kdo ve, kako je s to boleznijo po nosečnosti (boljše7slabše/isto)?

barbara




Ajda A -> RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte prosim!!! (3.10.2008 11:39:22)

Poskusi s kremo Cosmerba - enerijska krema. Je  popolnoma naravna, ful pomiri in navlaži kožo. jaz jo uporabljam na hčerki in resnično ni boljše kreme. Prav tako pozdravi razpokano, spraskano kožo. Cosmerba je zakon.




Eca -> RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte prosim!!! (3.10.2008 12:37:59)

Velikokrat pomaga tudi, če spiješ kalcijevo šumečo tableto. Prvo izboljšanje nastopi po 3-4 dneh - če le pomaga.

Lp Eca




barby800 -> RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte prosim!!! (3.10.2008 13:32:20)

Hvala lepa obema za hitre odgovore. Sem vama zelo hvaležna.

barbara




Duškica -> RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte prosim!!! (3.10.2008 15:11:13)

Mojemu sinu zelo pomaga

http://www.naravna-kozmetika.si/index.php?stran=detail&id=11





Freycha -> RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte prosim!!! (3.10.2008 16:17:37)

jaz imam dermatitits praktično od rojstva, se mi je tudi v času nosečnosti in po porodu koža občutno poslabšala, pa sem se brez problema namazala z Elocomom na tistih delih, kjer je bilo hudo.... Pa je moje dete (no, vsaj po 15. mesecih se mi še vedno zdi) čisto normalno....

Aja, pa pila sem prav posebne kalcijeve zvarke iz nekih alg iz ne vem kje, pa ni nič pomagalo. Se je pa izboljšalo po porodu, ko sem nehala dojiti, pa ko sem nehala mlečne izdelke piti in jesti.....

olja pa raje ne uporabljaj na izredno slabi koži, ker zapre pore in še slabše deluje na kožo.... vsaj po mojih izkujšnjah.

Sem bila pa cela v ranah in hrastah, vse rdeče, vneto, boleče, srbeče, pekoče..... pa pač mine - vsaj pri meni je.




Peli -> RE: atopijski dermatits pri mamici-pomagajte prosim!!! (4.10.2008 21:50:04)

Meni moja zdravnica Elocoma ni hotla več dat, sm pa dobila neko mešanico z Advantanom, pa mi ni oliko pomagala. Mazala pa sm se z Eucerinom - http://www.eucerin.si/dry_skin/10_urea_lotion.asp , mi je pomagal, je pa tako pa pride pa izgine..., moram pa rečt da po porodu nimam težav z drugimi deli telesa - roke mam pa čist v K....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zardeva.gif[/image].
Je pa tako vsaki koži paše kaj drugega.




Stran: [1]