|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.2.2020 22:14:04   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Zivjo punce.G v porodnisnici mi je omenila da je bil vzrok splava mogoce tudi primanjkovanje progesterona. Obstaja kaj da bom imela dovolj tega v svojem telesu? Priporocate kaksne caje/dopolnila, za lazjo zanositev? Mogoce kaj za partnerja



Jaz ga imam premalo in sem dobila zato Dabroston. Ampak, če ga imaš premalo se ve že prej. Jaz imam čez cel ciklus roza in rjave izcedke. 


Dabroston sem morala jaz jemati ze od zacetka N, ker sem imela konstantne krvavitve ki so kasneje vodile v ss.Kaj pa je caj krvomocnic? Zadnjic sem prvic slisala za to

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.2.2020 22:45:38   
naty1989
Mariposa
Se malo javljam, včasih malo preberem da vidim če je že kaj novega. No me zelo veseli da greš v postopek že ta mesec. Bom držala pesti in ni hudič da se že 1x ne prime. Poznam par ki je že hotel it v tujino da bi jim uspelo, pa je uspelo potem pri nas, čisto sta že bila obupana, ni in ni šlo. Imela sta umetne oploditve in na koncu je ratalo, vse bilo ok in imata dvojčka, par fantka in punčko. Tako da vztrajat do konca, 1x bo, še vedno upam da bo zate posijalo sonce, prav solze dobim v oči ko berem da še kr ni uspelo. Ampak bo, res ti iz srca želim in bom zelo zelo vesela zate ko se bo res zgodilo. Vso srečo!

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.2.2020 22:47:51   
naty1989
In seveda da uspe vsem drugim tudi, ki se borite s tem že dolgo dolgo. Bom vesela za vsako posebej.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.2.2020 9:44:57   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: naty1989

Mariposa
Se malo javljam, včasih malo preberem da vidim če je že kaj novega. No me zelo veseli da greš v postopek že ta mesec. Bom držala pesti in ni hudič da se že 1x ne prime. Poznam par ki je že hotel it v tujino da bi jim uspelo, pa je uspelo potem pri nas, čisto sta že bila obupana, ni in ni šlo. Imela sta umetne oploditve in na koncu je ratalo, vse bilo ok in imata dvojčka, par fantka in punčko. Tako da vztrajat do konca, 1x bo, še vedno upam da bo zate posijalo sonce, prav solze dobim v oči ko berem da še kr ni uspelo. Ampak bo, res ti iz srca želim in bom zelo zelo vesela zate ko se bo res zgodilo. Vso srečo!






Naty hvala za lepe in spodbudne besede in pa lepe želje, to mi zelo veliko pomeni! 🤗🤗❤️ Jaz imam kar dober filing glede tega leta, pa bom vidla, če imam prav, letos je moje leto in letos mora uspet, predolgo se vse že vleče, tko da upam na najbolje 😊💪

Kako je Nastja, zdaj bo že 5 mesecev, kajne? Joj kok gre hitro 😀

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.2.2020 12:42:32   
Mišmašek
Mariposa08, jaz te non stop berem in tako močno stiskam zate pesti, tako da jaaaa, to leto mora biti tvoje!!! 👍😘 Pa tudi ostalim želim samo lepe in pozitivne novičke! ❤️


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.2.2020 15:08:29   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Mišmašek

Mariposa08, jaz te non stop berem in tako močno stiskam zate pesti, tako da jaaaa, to leto mora biti tvoje!!! 👍😘 Pa tudi ostalim želim samo lepe in pozitivne novičke! ❤️







Mišmašek hvala ti za lepe želje! Upam, da bo letos končno sreča na moji strani, bi bil že čas 😊🤗 ❤️

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.2.2020 7:38:35   
scorpionka
Zivjo punce.. Evo ta mesec je pa M točna kot ne vem kaj.. Po prvem IUI je prišla na točno 29-ti dan.. Tako da lahko uradno rcem da postopek ni bil uspešen.

Se mi zdi da se med sabo že kar poznate.. Naj povem še kaj o sebi... Stara sm 27 in imam doma že eno lusno za znoret 4letnico, ki je uspela še isti mesec kokr sva se odločila da bova imela otroka. Nosečnost je bila uredu, v 37t sm imela zunanji obrat - uspešen. Porod je bil tudi normalen, malo so me sivali, ampak ni bilo neke sile. Zdaj pa že 3 leta nikakor ne gre v drugo, pa si zelo želiva se enega otročka. Psihično sm itak noseča vsak mesec ko kar upam da ne bom zagledala tega rdečega hudiča, pa kar ne gre... V Leoniscu sva že skoraj  leto in pol. Vmes sem imela tudi laparoskopijo in histeroskopijo. To je bil moj prvi IUI. Enkrat prej pa sem imela Femaro 3 mesece kot spodbudo v naravnem ciklu. Zdaj februarja ne grem na IUI, ker smo tisti teden ravno na počitnicah (mogoče bo pa takrat? :) ). Marca pa spet kličem, če do takrat nič ne bo.. Mariposa me veseli da imaš že ta mesec prvi postopek, če te ne moti te bom mogoče za rokav pocukala kako to gre potem? :) Želim ti pa vso srečo in da boš uvidela lep plusek! Tudi vsem ostalim puncam veliko sreče in da bomo vse dočakale lep izid 🐞🍀

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.2.2020 9:35:56   
Mariposa08
Scorpionka hvala za sppdbudo in lepe želje 😀💕🍀 ti me kar vprašaj vse kar te zanima, ti bom z veseljem vse razložila 😀

Žal mi je, da ni uspel IUI😔 koliko iui pa poskusijo predn se gre v ivf postopek potem? So ti kaj povedali tam v Leonišču? Drugače pa eno punčico že imaš, da ti prinaša veselje in smeh na obraz vsak dan 👋💪❤️😀

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.2.2020 11:41:04   
pikapolonica003
Pozdravljene. Mene pa zanima Vase mnenje.. gre se za to da sama uporabljam kontracepcijske tabletke. na internetu sem prebrala da bolezen lahko zmanjsa delovanje teh. Z partnerjem sva imela spolne odnose med tem ko sem bila bolana. prav tako sem takrat par dni zaporedoma vzela kontracepcijske tabletke nekaj ur kasneje... potem pa se je zacelo par dni z nenavadno zeljo po kumarcah in kislem. nikoli v zivljenju jih nosm kaj prevec marala zadnje dneve pa lahko samo to jem. prav tako meso  prej sem bila 5let vegtatjanka sedaj pa mi takodisi da se mu ne morem upreti.tudi slabosti se mi dogajajo in sicer najpogosteje zjutraj nekaj cez dan. iz radovednosti sem danes ko bi mogla dobiti menstruacijo naredila test in je bil negativen. pravtako se ne pocutim tako kot ponavadi dneve pred menstruacijo. Vase mnenje? naj naredim se test ce cez tri dni recimo ne bo menstruacije? ali mistile da zaradi uporabe tabletk zanositev ni mozna? hvala in lp :)

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.2.2020 13:26:49   
Mišmašek


IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica003

Pozdravljene. Mene pa zanima Vase mnenje.. gre se za to da sama uporabljam kontracepcijske tabletke. na internetu sem prebrala da bolezen lahko zmanjsa delovanje teh. Z partnerjem sva imela spolne odnose med tem ko sem bila bolana. prav tako sem takrat par dni zaporedoma vzela kontracepcijske tabletke nekaj ur kasneje... potem pa se je zacelo par dni z nenavadno zeljo po kumarcah in kislem. nikoli v zivljenju jih nosm kaj prevec marala zadnje dneve pa lahko samo to jem. prav tako meso  prej sem bila 5let vegtatjanka sedaj pa mi takodisi da se mu ne morem upreti.tudi slabosti se mi dogajajo in sicer najpogosteje zjutraj nekaj cez dan. iz radovednosti sem danes ko bi mogla dobiti menstruacijo naredila test in je bil negativen. pravtako se ne pocutim tako kot ponavadi dneve pred menstruacijo. Vase mnenje? naj naredim se test ce cez tri dni recimo ne bo menstruacije? ali mistile da zaradi uporabe tabletk zanositev ni mozna? hvala in lp :)


Po moje si lahko kar mirna 😊

(odgovor članu pikapolonica003)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.2.2020 16:04:27   
*snowflake*
Se strinjam z Mišmaškom. Si lahko mirna. Itak ti bo pa menstruacija lahko kmalu to potrdila. 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.2.2020 21:08:53   
scorpionka
Ojla :)

Mislim da 3x Probaj IUI preden je kaj naprej.. Tako da mislim da bova do poletja še 2x na IUI šla, potem bojo tako dopusti in bojo rekli naj se sprosti a in greva na morje uživat 😁 potem septembra pa naprej? Hehehe.. Sem pa pri Požlep v Leoniscu in sem res srečna da imam njo. Všeč mi je njena direktnost, da vse razloži, da pri njej ni neumnih vprašanj, in da se rez zavzame, vsaj jaz imam tak občutek pa sem pri njej že leto pa pol. Glede na to pa da sva se mlada (jaz 26 in moj 33) in da so vsi testi dobri, želijo probat vse preden naju dajo na IVF. Kar razumem in mi je logično. Itak sem srečna ker imam že eno navihano doma, ampak ko ti prvič rata v prvo, drugič pa nikakor na noben način ne gre, se kar malo zasekiras se bolj pa zapsihiras kar res ne pomaga najbolj na poti k zanositvi :) Mi je pa IUI delal nek drug Dr., ker tista sestra ni želela da tam čakam na Požlep, in mi je sam dal notri seme in šel,.. Sem prepričana da če bi mi delala Požlep bi naredila najbrž tut UZ in kaj preverila in pokomentirala. Tako da upam da bo naslednjič ona z mano :) 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.2.2020 22:19:26   
naty1989
Mariposa
Ja res se že predolgoooo vleče, tako da bi že moralo uspet. Kdaj pa greš v postopek?da držim pesti 🤞🤞🤞. Ja Nastja je super, pridno spi skoraj celo noč, malo že jé gosto hrano, zdaj je imela 5 mesecev. Res zelo hitro gre ko imaš 1x tako malo doma. Je pa prava klepetulja, navihana, živahna...

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.2.2020 12:30:25   
pikapolonica003
no prislo je do situacije da menstruacije ni... mogla bi jo dobiti v petek pa sem v soboto dobila samo rjav izcedek . v ponedeljek je bilo cisto malo zelo tmno rdece pptem pa spet rjavo. vcunoma samo na wc papirju. danes tudi tega ni vec oz je zelo zelo malo. naj grem po test? prav tako mi slabi vsaketoliko pa tudi moje hrepenenje po kumarcah in mesu se ni slo stran... 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.2.2020 14:25:42   
Cali90
Najbolje, da res greš po test, da se prepričaš.

(odgovor članu pikapolonica003)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.2.2020 16:17:35   
Mariposa08
Scorpionka kaj pa veš, mogoče pa ravno uspe takrat med poletjem, ko / če bosta čakala na ivf postopek 😊 ja verjamem, da ni fajn, ko prvi mim grede rata, za drugega se pa potem tako matraš.

Ti samo ostani poztivina, ostalo pride, ko je namenjeno, res da se včasih malo načakamo ampak znamo toliko bolj potem ceniti to kar nam je s težkim trudom  dano 🙃


Naty lepo, da Nastja lepo napreduje in da je prava klepetulja 😀 uživaj v lepih trenutkih materinstva, ni lepšega kot to 😊💕 v postopek greva začetek marca, ko dobim M, bom javila, da držite pesti zame 😀🤗❤️

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.2.2020 17:32:57   
*snowflake*
No punce, da vam poročam moj obisk pri ginekologu. Sumijo na pregrado na jajcevodu in mogoče še kaj drugega, kar bodo sproti preverili, ko bodo opravili laparoskopijo pod narkozo. Zdaj čakam, da pride menstruacija, da me naročijo še na en ultrazvok in potem se dogovorimo za operacijo. Evo, take so moje novice. Pa gremo dalje. Upam, da ste ve kaj bolj uspešne. Pikapolonica003, kako se je izšlo? Upam, da se ti je odvilo tako kot želiš. V bistvu niti ne vem, ali si želiš biti noseča ali ne?Kako ste kaj ostale? Cali? Mariposa? Saj sem vas brala skos sproti, ampak saj veste, hitro se sproti pozabi ali kaj pomeša, ker toliko stvari dogaja vsak dan.. vsem en lep sončni vikend😊 in krasno valentinovo🌷


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.2.2020 21:40:52   
Cali90
Pri meni nič novega, čakam na marec, da grem po napotnico. Zdaj sem imela še puljenje modrostnega zoba tako, da sem tudi zaradi tega še malo odlašala. Se pa že zdaj bojim vsega skupaj. Zadnje dni berem veliko od IVFja in me je prav strah, še najbolj punkcije, še sploh, ker imam namen it v Dravlje, kje jo delajo “na živo”. Resnično se vsak dan sprašujem zakaj nama namenjeno, da bi uspelo naravno in morava (bova mogla) dat čez vso to kalvarijo z umotno oploditvijo.. 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.2.2020 21:42:23   
Cali90
No pa danes sem šla še na baby shower. Vrjamem, da veste kako je to, če tebi ne uspe + edina udeleženka brez otrok.. veselje na kvadrat..

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.2.2020 8:15:05   
*snowflake*
Te razumem Cali. Tudi jaz se sprašujem to, zakaj nama ni namenjeno normalno, spontano po par poskusih, tako kot marsikomu. In tudi to, kar si omenila.. edina, ki še nimaš otrok, drugi pa uživajo v družinskem življenju oz.baby showerjih. Še gledati moraš vse to in zelo boli. Kljub temu, da privoscimo, se lahko nehote spremenimo v prave nevoščljivke. In še zob.. i feel you.. tudi jaz, ko sem imela poleti gastritis, sem se morala še s tem ukvarjati. Takrat mi je celo zdravnik rekel, da naj počakam z načrtovanjem, da se to pozdravi, zaradi zdravil in tega. Just great. In pol na koncu vidiš, da z razlogom ne gre. Zanimivo, da sem vedno v sebi, tudi ko še nisem načrtovala, vedela, da bodo neke težave. Ne vem zakaj. Ali sem pa sama to priklicala. Itak nastane kup vprašanj. In verjemi, da mi gre pošteno na živce, da moram še na operacijo in potem okrevat najprej, dokler bom lahko sploh spet nadaljevala s tem, da bova spet delala na otročku.Sicer ne poznam prav dobro tega postopka umetne, ampak kakor sem slišala, je kup enega špikanja in verjamem, da je neprijetno, za nekatere celo grozno. Kaj vse delamo za to res, ko bi pa moralo biti vse naravno. No, marec je pred vrati in držim pesti zate, da bo šlo kot po maslu. Zdaj bi bil že spet čas, da bi se katera od nas lahko veselila. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.2.2020 12:15:22   
Mariposa08
Cali vem kako je, ko si edini, ki še nimaš otrok. Enostavno padeš ven iz kroga, ker ti ne veš kako je biti starš, nevoščljiva nisem ampak enostavno se nimaš o čem pogovarjati, stiki se malo izgubijo

... Tudi mene je matralo to, zakaj midva, zakaj ne rata, zakaj umetna, pa špikanje in hormoni in cela ta kolobocija, ali bom zmogla psihično iti čez to, itd. Ti povem, zdaj že komaj čakam M, da začnemo, sem se pomirila in sprijaznila, da bom pač vsaj znala cenit to kar mi bo dano s težkim trudom. Če primerjam z mojimi starši, ki me že celo življenje jemljejo samouveno, jaz ne želim iti po njihovih stopinjah. Glede na težave mi ne bo treba, kwr bom otroka imela neskončno  rada in mu to tudi vsak dan posebej dala vedeti. Nemoremo vedeti zalaj ravno nas to doleti. Vse kar te bo zanimalo okoli umetne oploditve in kalo poteka v dravljah, me vprašaj, ti z veseljem vse razložim 😀
Ma veš kaj za to punkcijo brez narkoze, vse je odvisno kolikšen prag bolečine imaš, jaz imam kar visok, tako da upam, da me ne bo kaj preveč bolelo. Za hsg so me tudi strašili kako boli, pa boli.. Tudi punce, ki so bile tisti dan na hsg kot jaz in so bile pred mano so govorile, da jih je bolelo. Ko sem pa jaz imela hsg me pa čisto nič ni bolelo. Peklo me je par dni po tem, ko sem šla na vodo, drugo pa nič. Tako, da ne se strašit po nepotrebnem že toliko prej. Drugače sem pa slišala, da dr. Reš naredi lepo punkcijo, da skoraj nič ne čutiš 😊


Snowflake* kakšno operacijo pa boš morala imeti? Jaz sem imela tudi gastritis pa sem dpbila samo neke tablete za zaščito za želodec in pa na dieto sem morala, zdaj mi je bolje. Si morala jemati kakšne antibiotike? 

Uff sem se razpisala 😂 jaz mojo M pričakujem šele enkrat na začetku marca, pa vam bom poročala naprej kako bo. Držite se in čim več lepih novičk 🤗💕

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.2.2020 15:34:24   
*snowflake*
Mariposa, se strinjam s tabo, kar si napisala. Drugače pa, laparoskopijo bom imela - zaradi pregrade na enem jajcevodu in pa histeroskopija (upam, da sem prav napisala). Naj bi bilo hkrati. Glede gastritisa pa, tako je, tudi jaz sem dobila neke tablete za zaščito za želodec (controloc), ki sem jih morala jest tri mesece. In pa dieta, tako kot ti. Itak me je pa bolelo po vsem, kar sem pojedla. Lahko sem jedla samo navadni jogurt in banane. Edino po tem me ni bolel zelodec. Tako da sem živela na tem vsaj dva tedna..pol sem pa počasi že začela dodajati druge stvari. Zdaj sem pa že dobro, to je bilo poleti, tik pred poroko. Groza. Nisem pa imela nobenih antibiotikov. Mislim, da te dobiš, če se ne motim, če bi imela bakterijo. Jaz sem pa imela v bistvu vnetje.



(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.2.2020 18:54:56   
Cali90
Snowflake veš, da sem tudi jaz vedno mislila, da bom imela težave pri zanositvi in takrat, ko je uspelo v prvo sem bila zelo šokirana. Moj mi je isto rekel, da si je tudi on vedno predstavljal, da bo imel težave s tem. Tako, da zgleda, da sva si res nekaj priklicala. Ja mariposa, veš, da me bo vse zanimalo in te bom vprašala vse mogoče 😁 drugače pa sem zase vedno mislila, da nimam nizek prag bolečine, tako srednje nekje.. ampak, ko sem bila na HSGju me je bolelo kot 😈 in od takrat naprej se zelo bojim punkcije, si pa še vseeno misli, da bom že preživela samo, da pridem so svoje štručke 😍

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 9:24:17   
*snowflake*
Cali, čisto možno, da je nekaj na tem, da si prikličemo z negativnimi mislimi.. jaz še vedno upam na čudeže :) bomo pa toliko bolj hvaležne, ko bomo prišle do tega. Veš kako pravijo, ko si nekaj tako močno želiš, narediš vse in ti ni težko. Najbolje, da se pustimo presenetit.Kdaj sta pa vidve delali hsg? Ker jaz sem ga imela decembra in me ni čisto nič bolelo. Je pa res, da sem vajena najhujših menstrualnih bolečin pa mogoče zato. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 12:33:40   
Cali90
Jaz sem ga delala septembra. Tudi jaz sem že izkusila najhujše M bolečine (hvala bogu, da tega ni več) ampak to mi je bilo še 10_x_ hujše. Snowflake a si ti že na kakšni kliniki ali še čakaš na napotnico tako kot jaz? Sem vrjetno prebrala tvojo zgodbo samo sem pa pozabila..


(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?