|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 12:47:19   
Mariposa08
Jaz sem imela hsg lani aprila. Imam tudi jaz zelo močne menstrualne bolečine, tako da sem navajena, da me vedno nekaj boli 🙈


Snowflake* aja pregrado ti bodo odstranili. Koliko časa po tem pa lahko nadaljujeta z načrtovanjem nosečnosti? V neplodnostni še nisi? Sem jaz isto kot Cali malo pozabila ☺️

Cali lahko da si imela jajcevod zamašen ali da so nekaj prepihali, da te je zato hsg bolel. Ti bom jaz poročala kako je s punkcijo, ko jo bom imela. Komaj čakam marec da dobiš napotnico in jabiš kdaj imata pregled pri Rešu. Saj boš šla k Rešu ali si si premislila 😀? 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 12:54:36   
Cali90
Šla bom v Dravlje ampak bom vrjetno tako kot ti šla k Lomškovi. Saj to se lahko sam odločiš a kako? Ko je šel moj na spermiogram sva bila pri nje in mi je bila vredu. 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 13:40:01   
Mariposa08
Cali komot greš lahko k njej. Ko pokličeš tja, da vaju naročiš na prvi posvet povej, da si želita biti pri dr. Lomškovi 😊 moj je bil tudi pri njej, ko je opravil spermiogram in je bila zelo v redu, prijazna, lepo razloži vse, vse jo lahko vprašaš, pri njej ni neumnih vprašanj 😀

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 16:58:27   
*snowflake*
Cali, Mariposa, potem pa res ne vem v čem je fora, če boli ali ne. Pri meni je šla tekočina zlahka skozi levi jajcevod, skozi desni pa ne. V izvidih so napisala, da je bodisi neprehoden bodisi sem imela krč, zdaj pa to želijo z laparoskopijo ugotoviti. Sumijo na pregrado. Ker pa sem omenila še hude menstrualne bolečine (pokazala sem jim tudi izvid, ko so me pred dvema mesecema rešilci iz službe pripeljali na urgenco), pa me je poslala še na histeroskopijo, da pogledajo še to (ne vem v bistvu kaj točno, ampak spomnim se, da sumijo še na nekaj, kar si pa nisem dobro zapomnila, ker je čudna beseda). To so vse samo sumi in želijo pogledati, če je kaj na tem. Koliko časa po tem lahko nadaljujeva z načrtovanjem, ne vem, ker je rekla, da ko vse to opravim in pridem ponovno k njej, se bomo dogovarjali naprej kako in kaj. Če bodo kaj našli, operirali, itd. Zaenkrat še vedno nič ne paziva, čakam na čudež, da mi ne bo treba skozi vse to. Vse to se pa dogaja pri ginekologinji v neplodnosti ja. Nisem pri svoji ginekologinji. Obravnavajo naju že kod neploden par in me zato pošiljajo vse povsod v želji, da poiščemo razlog, in ga ustrezno rešujemo. Če dela težave samo ta pregrada, potem jo odstranijo in lahko zanosim še naravno. Če bo vse ok, pa sledi epruvetka. Tako nekako je rekla.

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 18:41:14   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Cali, Mariposa, potem pa res ne vem v čem je fora, če boli ali ne. Pri meni je šla tekočina zlahka skozi levi jajcevod, skozi desni pa ne. V izvidih so napisala, da je bodisi neprehoden bodisi sem imela krč, zdaj pa to želijo z laparoskopijo ugotoviti. Sumijo na pregrado. Ker pa sem omenila še hude menstrualne bolečine (pokazala sem jim tudi izvid, ko so me pred dvema mesecema rešilci iz službe pripeljali na urgenco), pa me je poslala še na histeroskopijo, da pogledajo še to (ne vem v bistvu kaj točno, ampak spomnim se, da sumijo še na nekaj, kar si pa nisem dobro zapomnila, ker je čudna beseda). To so vse samo sumi in želijo pogledati, če je kaj na tem. Koliko časa po tem lahko nadaljujeva z načrtovanjem, ne vem, ker je rekla, da ko vse to opravim in pridem ponovno k njej, se bomo dogovarjali naprej kako in kaj. Če bodo kaj našli, operirali, itd. Zaenkrat še vedno nič ne paziva, čakam na čudež, da mi ne bo treba skozi vse to. Vse to se pa dogaja pri ginekologinji v neplodnosti ja. Nisem pri svoji ginekologinji. Obravnavajo naju že kod neploden par in me zato pošiljajo vse povsod v želji, da poiščemo razlog, in ga ustrezno rešujemo. Če dela težave samo ta pregrada, potem jo odstranijo in lahko zanosim še naravno. Če bo vse ok, pa sledi epruvetka. Tako nekako je rekla.



Prvi meni je bila v prvo Oz. drugo težava ravno pregrada. Na UZ je zgledalo, da je majhna. Potem se je pa med operacijo izkazalo da je bila skor čez polovico maternice. Sem pa potem takoj bp zanosila. 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 19:07:22   
*snowflake*
Sofie, a res? Potem pa upam, da je samo to, če je, pa da potem normalno lahko zanosim.Koliko časa po operaciji sta pa morala čakati, da sta lahko ponovno delala na otročku? Pa koliko bolniške si imela? Hvala za to info, me vsaj malo potolaži.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 19:12:30   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Sofie, a res? Potem pa upam, da je samo to, če je, pa da potem normalno lahko zanosim.Koliko časa po operaciji sta pa morala čakati, da sta lahko ponovno delala na otročku? Pa koliko bolniške si imela? Hvala za to info, me vsaj malo potolaži.



Jst sm imela histeroskopijo in imela bolniško en teden. Hitro sem bila ok. Počakala sva dva ciklusa. 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.2.2020 22:25:13   
naty1989
Mariposa
Že držim pesti, da rata, vso srečo, samo vztrajat, 1x bo 🤞🤞🤞

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.2.2020 7:25:16   
*snowflake*


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie



IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Sofie, a res? Potem pa upam, da je samo to, če je, pa da potem normalno lahko zanosim.Koliko časa po operaciji sta pa morala čakati, da sta lahko ponovno delala na otročku? Pa koliko bolniške si imela? Hvala za to info, me vsaj malo potolaži.



Jst sm imela histeroskopijo in imela bolniško en teden. Hitro sem bila ok. Počakala sva dva ciklusa. 



Aja, ti si imela samo histeroskopijo, jaz imam pa še laparoskopijo. Upam, da tudi ne bo predolga bolniška in čakanje celo večnost. A si bila v Ljubljani to?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.2.2020 8:12:36   
Cali90
Jaz sem imela 2 tedna bolniške po laparoskopiji. Predvidevam, da bi takrat opazili tudi kakšno pregrado ali pa endometriozo, čeprav namen laparoskopije ni bil to, mi pa v izvidu piše, da je vse OK. Tako, da upam, da me ne bodo pošiljali spet na kak takega. Vrjetno bom najprej dobila klomifen ane mariposa? Sem premišljevala in za femaro bi rekla, da je ne bi, ker femara naj bi spodbujala rast največjega folikla, ki je pri meni lahko na levi strani in itak potem iz tega ne bo nič. Klomifen pa spodbuja rest več foliklov tako, da to bi pa še probala pred IVF. 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.2.2020 9:36:54   
Mariposa08
Naty hvalaa ti! Ti kar stiskaj pesti, ti javim kdaj bo dan D 😀💕



Cali ja najprej lahko, da boš dobila klomifen lahko pa da kar takoj greste v postopek, ko opravite vse krvne preiskave. Za femaro sem ji tudi jaz rekla, da je ne bi, ker mi jo je že moja osebna G predpisala in nisem čisto nič reagirala na to. Poznam eno punco, je imela izvenmaternično, enako kot ti, niso nič čakali, v neplodnostno, ivf postopek je bil že prvi uspešen. Želela je samo 1 otroka, en zarodek so vstavili, danes ima enojajčna dvojčka ( fantka), ki sta stara že skoraj 6 let ☺️😀 
Tako, da samo pozitiva punce, vsem nam bo uspelo, močne smo! 💪🤗🍀💕

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.2.2020 10:35:46   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*



IZVIRNO SPOROČILO: Sofie



IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Sofie, a res? Potem pa upam, da je samo to, če je, pa da potem normalno lahko zanosim.Koliko časa po operaciji sta pa morala čakati, da sta lahko ponovno delala na otročku? Pa koliko bolniške si imela? Hvala za to info, me vsaj malo potolaži.



Jst sm imela histeroskopijo in imela bolniško en teden. Hitro sem bila ok. Počakala sva dva ciklusa. 



Aja, ti si imela samo histeroskopijo, jaz imam pa še laparoskopijo. Upam, da tudi ne bo predolga bolniška in čakanje celo večnost. A si bila v Ljubljani to?


Ja. V Lj sem bila. Super so bili.

Drugače pa, če se spomnite sem v začetku januarja napisala, da sem po slabem letu zagledala user posted image Kasneje sem zakrvavela in na urgenci so rekli da bo prišlo do SS. Naj počakam, da se samo sčisti. No ni prišlo do SS. Še dobro da je moj G počakal in me še po enem UZ ni dal takoj na čiščenje. Namreč srček lepo bije. Sta bila pa dva. Zato sem krvavela. En je namreč odmrl.

Držim pesti za naslednje user posted image

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.2.2020 16:31:53   
*snowflake*
Sofie, me veseli, da je eden obstal, čestitke! Je pa tudi pri moji sodelavki bilo tako, da je imela dva in je zakrvavela in je mislila, da je SS. Potem so pa ugotovili, da sta bila dva in je eden odmrl. Še dobro, da te niso dali na čiščenje. Koliko časa pa si zdaj? Držim pesti, da bo vse ok.  Cali, ja, ko sem bila jaz pred 5 leti na laparoskopiji, sem tudi bila nekje dva tedna doma. Samo takrat sem imela drugo zadevo pa potem ni mus, da bo rehabilitacija enaka. Sem bila pa kar boga po operaciji, težave z dihanjem sem imela. Pa me zato malček skrbi zdaj. Pa še v Lj bom imela, takrat sem bila pa v Nm. No, me je Sofie zdaj malo potolažila, da so v redu. Ker je veliko v pomoč, če je osebje super. Bomo videli. Najprej moram opraviti še en UZ. Samo čakam še, da jo dobim. Zdaj pa noče in noče pridt, ko bi rada, da se že čimprej začne. So pa tebi Cali kaj ugotovili ali imaš vse izvide do sedaj ok? Sicer teh nadaljnjih postopkov še ne poznam, ampak verjetno se odločijo glede na tvoje težave/netežave, oziroma na podlagi dejstev, ki jih imajo o tvojih rodilih, kako bodo ravnali naprej. Verjetno nima vsaka čisto enako, ali pač? Kakorkoli, boš kmalu izvedela. Jaz verjamem, da bo tebi in Mariposi uspelo v prvem poskusu. Držim pesti!

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.2.2020 18:27:18   
Cali90
Pri nama je zaenkrat vse vredu, imava pa izvide spermiograma, HSGja, hormonov in 3 cikle s femaro. Imam pa samo en jajcevod, ker sem imela slabi 2 leti nazaj izvenmaternično nosečnost in so mi enega odstranili. Takrat je uspelo takoj in sem res mislila, da bo naslednjič spet takoj. Imam redne cikle in vsak mesec ovulacijsko sluz tako, da mislim, da tudi O je. Ampak me pa res večkrat špika v levem jajčniku, ki nima jajcevoda, tako, da zdaj mislim, da je možno, da desni jajčnik ne deluje tako dobro kot desni.. malo se tolažim, da je samo to in, da ni drugih težav. No mogoče pa je.

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.2.2020 19:33:31   
*snowflake*
Te čisto razumem na kaj misliš. Tudi jaz se to sprašujem. Glede na to, da vedno čutim samo desni jajčnik, levi pa nikoli. In ravno na desnem jajcevodu mi sumijo neprehodnost. Prav tako vsak mesec opazim ovulacijsko sluz, tako da O zagotovo je, samo je pa res vprašanje na kateri strani dozori. Se pravi, da pri tebi glede na to, da je v bistvu vse ok, nimajo druge kot iti v postopek. Verjamem, da ti bo uspelo v prvo. Imam pa tudi jaz že vse te preiskave, ki si jih naštela - spremiogram, hsg, hormone.. vse ok, samo pri hsg se je ustavilo. Malo me strašijo tudi, če kao naravno uspe, da je verjetnost zunajmaternične nosečnosti in potem tako kot si rekla, lahko ostaneš brez jajcevoda, jajčnika ali česarkoli že. Koliko enih stvari res, ko pa bi moralo biti vse naravno. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.2.2020 19:35:22   
*snowflake*


IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica003

no prislo je do situacije da menstruacije ni... mogla bi jo dobiti v petek pa sem v soboto dobila samo rjav izcedek . v ponedeljek je bilo cisto malo zelo tmno rdece pptem pa spet rjavo. vcunoma samo na wc papirju. danes tudi tega ni vec oz je zelo zelo malo. naj grem po test? prav tako mi slabi vsaketoliko pa tudi moje hrepenenje po kumarcah in mesu se ni slo stran... 


Pikapolonica003, kaj si ugotovila? Vse ok?

(odgovor članu pikapolonica003)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.2.2020 12:37:28   
Janey
Pozdravljene punce.

Kako ste kaj? So se začeli lepši dnevi in se mi zdi, da je vse malo poživelo. Se je narava hitro začela prebujati, že ful cveti. Naj vam pomlad prinese pluske in sonce v vaša življenja.
Pomlad je dober čas za to, da malo odklopiš, spet nas vleče ven in so misli malo drugje. Vsaj upam, da vam uspeva.
Midva sva v postopku IVF. Danes sem pojedla prvo KT user posted image punkcija konec marca, potem pa user posted image user posted image sploh ni druge opcije, kot da bo tako user posted image sva oba nakulirana in imam dober občutek.



sofie čestitke user posted image kako se počutiš?
se že začenjajo dobre novice. Me pa vse za tabouser posted image

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.2.2020 12:30:52   
Cali90
Mariposa kako si ti kaj? Sedaj se pa kar bliža tvoja M in začetek postopka. Jaz sem ravno po O in moram rečt, da je bila kar akcija tako da mogoče pa bo kaj 😉 sem bila pa v soboto na pustnem festivalu in je bilo spet povsod polno vozičkov in otročičkov tako, da mi je bilo spet zelo težko. Kako ste kaj ostale? Sankka, K1234 kako sta kaj? Se že dolgo nobena ni nič oglasila.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.2.2020 13:59:36   
Mariposa08
Cali ja še malo pa bo M, sem kr živčna postala, ker se bliža postopek z svetlobno hitrostjo 🙉 imam mešane občutke, dobre, slabe, kaj, če bom slabo odreagirala na zdravila, hiperca, kaj če se ne prime in ne bo zamrznjenčkov, potem sem spet vesela, da sigurno bo uspelo, ker je marec lep mesec za zanositev 😂 skratka katastrofalna sem 🤦‍♀️



Jaaaaa krofii, mmmm 🙊 sem se jih v soboto tok najedla, kot še nobeno leto do zdaj😂😂 tudi jaz sem videla dosti nosečnic in mamic z vozički ampak se nisem pustila, da bi me to spravilo v slabo voljo. Z mojim sva imela lep sončen športni dan in sva lepo uživala na sončku kavici, krofi.. Super relaksacija je bila 😀

Ti greš zdaj marca po napotnico? Ti že kej živčki delajo 😀 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.2.2020 8:49:44   
Cali90
Ja marca grem po napotnico. Joj kako So hitro minili te meseci čakanja na napotnico, zdaj pa bo 123 tu. sem že prav vesela 😀

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.2.2020 10:50:12   
fracek
Zdravo punce. Po 20. mesecih truda nama zal ni uspelo priti do najinega cudeza, tako da zdaj startama s postopkov ivf. Na kliniko sem ze javila, da sem dobila M, 18. dan cikla startam z injekcijami itd. Mariposa, sprasevali sva se, zakaj komu dolgi/kratki postopek. Na izvidu mi pise, da pri meni dolgi zaradi let in kratkega cikla. Ti si ze dobila M? Tudi ti si ze tik pred startom ne?
Naj povem se eno svojo izkusnjo zadnjih tednov, morda kateri punci prav pride, ce se zgodi podobno. Klicali so me iz klinike, da so bili moji testi sibko reaktivni na sifilis. Skoraj me je kap. S partnerjem valja prebereva vse mozno in noben od naju nikoli ni imel znakov, ki bi jih sicer res nemogoce bilo spregledat. Za partnerja nic javili, zato sva poslala mail, in so ga klicali, da je negativen. Jaz sem takoj sla po napotnico za dermatologa, bila isti dan na vrsti, se enkrat dala kri, poslali v Lj. Po treh tednih kontrola, vse negativno, na sreco. Sicer pa sta mi ze gin. in dermatolog povedala prej, da prihaja velikokrat do napak pri teh testiranjih ... ufff 😓
Kako ostale? Ajda, Uporabnica ...?Naj vam cim hitreje posije soncek 🤗

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.2.2020 11:16:16   
fracek
P.S. Sem se v avtu po potiiz klinike hecala s partnerjem, da zdaj, ko je velika noc pred vrati, da je v "neplodnostnem humorju" treba dodat: dobra jajca in poskocne zajcke ti zelim 😂 


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.2.2020 12:28:20   
Uporabnica123
Zdravo punce! Jaz sem odklopla od foruma malo ker enostavno se ni nic pametnwga oz dobrega dogajalo..sem samo hitro preletela in vidim da vas gre dosti na ivf v kratkem. Drzim pesti da bo slo lepo po maslu in se koncno koncajo ta skakanja in sekiranja levo desno. 🍀Jaz sem dala drugi iui zdaj cez brez kaksnih koli pricakovanj ker se mi ti postopki zdijo bv in sma vceraj mela posvet za naprej na ivf. So vceraj poslali naprej papirje na konzilij. Ampak.. Danes sem 9 dan od iui postopka in 11 dan od stopke delala prvic test. Itak je prehitro ampak zakaj je test tko fejst pozitiven??? :O Sej nemorem vrjet. Nrdim CB se danes in itak nadaljujem teste se naprej ker tak nemorem cakat da bo 14 dni mimo. :D kaj mislite ve? 


user posted image

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.2.2020 13:02:58   
Sofie

Uporabnica123 so ti kaj rekli kdaj se vpliv stopke izniči?

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.2.2020 13:08:49   
Mariposa08
Fracek jaz sem zdaj dabroston jemala še ta mesec, zdaj pa samo M še čakam, bo vsak čas. Računam tam od 2.-5.3, tako da bom vidla kdaj bo odločilna M nastopila 😊 aha ti imaš kratke cikel, jaz imam pa dolge, vidiš, sva čist kontra 😂 super, da se je začelo dogajati💪 a dej nehi! A kr tko lahko pride do napačnega izvida!!?? O boga, mene bi kap, če bi mi to rekli potem pa, da mi rečejo, da so se zmotili 🙄 midva nisva dobila nobenega obvestila je skoraj že 3 tedne od tega minilo, ko sva dala kri za SPB, tako da mislim, da je vse ok. Ja tudi jaz ti želim veliko dobrih jajc 🙈😂😂😍




K1234 pa to je super!!! Meni izgleda kar močna črtica, tako, da mislim da ti je uspelo, bravoo!! 👋😊 Naredi še CB, da boš ziher 😊 super, čestitke! Evo pa se je začelo punce, počasi bomo letos vse, ki še čakamo 🤰😊 Kako je Sankka, se kaj slišita? 

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?