RE: Noseča vsak mesec znova (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Sankka -> RE: Noseča vsak mesec znova (24.3.2020 14:01:02)

Hvala ☺️ keri dan cikla si zdaj? 35 dan bos delala test ne?

Meni je malo v pomoc to, da nisem nikoli bla obsedena z dejstvom da hocem otroka. Midva sma se tri leta pac spilala, pa sem misla ko bo pa bo, enkrat bi rada mela itak, samo nisem bla tak pogumna da bi rekla tak zdaj takoj ga hocem. Evo in so 3 leta bla okoli, pol sem zanosla pa imela splav, pa sem misla faaak, ampak nakljucje ok, ne morem kaj, torej zanosim lahko, pol pa sva kontrolirano zacela delat se pravi na ovulacijo itak pa clomid pa vec foliklov pa injekcije pa uzji pa vse kot treba.. Evo zdaj ravno v marcu bo 2 leti odkar sem zanosla, pa ne gre nikakor vec. Zdaj pa mi je ze sila, ker ocitno naravno ne bo slo, upam da vsaj umetno. Ocitno se je takrat zgodil najvecjo cudez, da sem zanosla, sem misla da pac ne vem ne zadenema ovulacij pa kaj vem kaj, sploh se nisem ubadala, se pa mi je ze takrat zdelo da neko dolgo traja. Zdaj pa mi je ze sila, sem tudi sama postala neucakana, vse kaze da ne bom imela otroka pred 30, pa sem si vedno zelela ga met do 25 leta. Mhmmm!
Tak da saj ne vem, si obseden pa ne gre, pa sploh ne razmisljas, pa ne gre, si ful zelis ne gre, ko si si manj zelel ne gre, ko bi ze lahko slo pa pride virus, ki nihce ne ve kdaj bo mimo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ javi prosim za test, drzim pesti ful! 
Kak se kaj ostale punce drzite glede na razmere?




*snowflake* -> RE: Noseča vsak mesec znova (24.3.2020 16:16:30)

Te čisto razumem. Kakorkoli želiš, ne gre... Tudi midva sva šla na to brez tistega da mora bit, pač ko bo pa bo. Pa se je obrnilo 8 mesecev pa mi je bilo že malo čudno, pa sem šla za vsak slucaj samo na en pregled k svoji ginekologinji, ona me je pa kar takoj naprej dala.. in sem bila novembra ali decembra, več ne vem, prvič na neplodnostni. Pol sem se pa začela malo obremenjevat že s tem aha zdaj sem pa že na neplodnosti, a ne morem imeti otrok? To vse vpliva... Sem tudi želela zanositi do 30, zdaj jih imam že 31. Tako da vem kaj misliš.Ja, pri tebi je pa res malo čudno to.. glede na to, da si že zanosila, torej lahko zanosiš... Jaz še nisem nikoli... Potem se pa to sprašuješ... Res je prava uganka tale zanositev... Noro.
Jaz imam danes 29.dan, kar pomeni, da do ponedeljka normalno čakam. Mi je pa že to čudno, da sem ovulacijo zasledila že 14.dan ciklusa in bi morala zdaj pridt počasi. Je pa res, da tudi stres veliko vpliva na zamudo, in je čisto možno, da mi lahko zamudi. Imam preveč stresno v sluzbi zdaj, vse zaradi enega virusa. Še želodec me je začel boleti prej, prsa mi bo pa tudi razneslo 🙄 mislim, da bo kar vsak čas tu. No, vseeno hvala za pesti. Jaz jih tudi držim zate, za bebo in vse ostale, ki upam, da vseeno kljub razmeram pridno delate otroke. Računam na baby boom konec leta 😊 




beba92 -> RE: Noseča vsak mesec znova (24.3.2020 17:12:07)

Res je tezko tole cakanje, sploh ko se leto dni obrne...  Nebom pozabla besed, ki mi jih je G rekel: vsaka menstruacija je poraz, je pa zagon za novo upanje 😊😊


Pa zdaj ko mamo cas, ko smo doma, upam da bo decemberckov cimvec 😄😄🐞🐞




Cali90 -> RE: Noseča vsak mesec znova (24.3.2020 19:18:14)

Sankka potem sva pa midve v prvo obe zanosili isti mesec. Tudi jaz marca 2 leti nazaj. Oh punce, jaz sem na trenutke tako obupana, da mislim, da otroka sploh nikoli imela ne bom. Ta teden sem mislila it po napotnico za neplodnostno in evo ga, virus.. in si mislim, reeeesnooooooo????? Po drugi strani probam razmišljati pozitivno, da pa je mogoče ta situacija dobra, da bo pa le uspelo naravno in mi je zato onemogočeno it do G. Ampak te misli so redke, prevladujejo bolj temne.. žal mi je, da sem upoštevala G in čakala še pol leta. Ubistvu me najbolj dajejo ta leta. Stara bom 29, zdaj, da pridem do napotnice pa na posvet pa prvi ivf bom zgleda že 30, seveda si želim več kot enega otroka ampak saj mi bo ravno da ne zmanjkalo časa, da bi jih imela več. Nekako se ne počutim imet otroka 35+No je pa res, da sem tudi prvega namerava imeti pred 30, meja se zvišuje z vsakim mesecem 😂 Človek obrača bog obrne al kako že pravijo (pa nisem verna) 😄




Cali90 -> RE: Noseča vsak mesec znova (24.3.2020 19:24:45)

Aja pa, sa vam povem še to: zadnjič sem na internetu zasledila maco, malo berem in vidim, da zvišuje libido in ker imam zadnje čase bolj švoh željo po S sem si rekla, ma kaj če probam. Itak naj bi tudi uredila hormone pa pomagala pri zanositvi ampak na to nekako ne računam več, da mi bo en prašek pomagal 😉 uglavnem, dobila sem jo ravno v času M in začela jemati vsak dan eno žličko. No, ko je prišla O sem jo res konkretno čutila, sluzi je bilo na pretek, prav presenečena sem bila. Sem mojega takoj naskočila, ko je prišel iz službe 😂 samo kaj, ko je bil revček tako presenečen, da z njim ni bilo nič 😂 računam, da ima dobre plavalčke in, da so bili v meni še od dveh dni prej 🤪




Sankka -> RE: Noseča vsak mesec znova (24.3.2020 21:02:16)

Hej cali, kot da bi sebe poslusala, tudi jaz bom 30 drugo leto, tudi bi imela vec otrok in nikakor po 35, vedno sem zelela bit kul mlada mama, pa evo ga zdaj heh.

Kul da maca pomaga. Moi libido je tudi bolj bogi heh. Sem brala da je enim ful slabo pa nisem upala nikoli probat 😀 mi pa je ravno danes ena znanka ponudla veleopevan caj krvomocnice ker je zanosila, preden ga je imela moznost uporabit heh. Ne vem nekak me ta caj ni nikoli preprical, pa ajde naj bo. Bom sla ponj, pa konopljiko bom jemala. Pa upala na čudež.Ja imas prav cali, mogoce pa more bit tak da bomo naravno zanosile.. Haha s cem vse se clovek tolazi ne. Ti kar pridno naskakuj, ves kak vse ene zanosijo, mogoce je blo dovolj 😋 jaz nikoli nimam kakega izcedka med ovulacijo pa ze nasplosno ne, se mi zdi da je mogoce tudi to problem 🤦‍♀️Razmisljam da bi mogle ustvarit neki kult, pa ob polnoci skakat okoli ognja v krogu al kaj bi se lahko pomagalo.. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️Skoda da nisi sla takoj po napotnico ne. Se spomnim ko si rekla da gres aprila po napotnico. Pac upas pa sem pa tja, pol pa pride kar neki virus pa nihce ne ve kaj bo s tega pa kak dolgo. Jojoj.




Mariposa08 -> RE: Noseča vsak mesec znova (24.3.2020 22:24:59)

Nisem vsega za nazaj brala.. Sankka in Cali vaju čisto razumem, leta nas znajo kar v depro spravit, vsaj mene so. Uuhh sem imela kr krizo skoraj 2 leti nazaj ko sem napolnila 30 let. Tudi sama sem mislila, da bom imela pa ja do 30 leta že vsaj 2 otroka, tako pa niti prvi še ni prišel. Tudi jaz si želim 4 otroke, tudi 5 ali 6 bi jih imela, leta pa grejo. Ampak sem se že sprijaznila da pač se ti stvari zgodijo takrat, ko je pravi čas. Verjamem, da nam bo uspelo v tem  letu zanosit, če že rodile ne bomo. Malo za hec, zakaj bi rodile v letu, ko je izbruhnil virus in nas zafrknil za umetno oploditev 😂😂

Skratka jaz bom letos  stara 32, se pravi, če zanosim z ivf tam nekje poleti imam še šanso roditi pri 32 ( upam na dvojčke, lahko tudi trojčke 🙈), če ne, bom pa že 33. Ne rečem, da mi je useeno ampak nekako drugače gledam na to, želim uživati v stvareh usak dan posebej in upam, da otrok kmalu pride pa tudi če samo 1. Res pa je, ker so že leta tu, bi raje dva na enkrat, ker kaj pa vem ni nujno če ti 1x umetna uspe, da bo drugič tudi. Pa tudi nevem, ko bi enkrat uspelo in če zamrznjenčkov ne bi bilo več, ne vem če bi šla ponovno v to. Še katera z podobnimi dvomi? Jaz sem si zgornjo mejo postavila 36 let, po tem letu, če bi že imela 2 otroka, ne bi več šla v to. Ne bom pa rekla, da ne bom, nikoli se ne ve 😀
Punce pač ne bomo najmlajše mamice ampak za naše zakladke, ki še prihajajo k nam bomo pa itak  ful kul mame 😏😏🤗😋




Sankka -> RE: Noseča vsak mesec znova (25.3.2020 9:03:22)

Mariposa in cali me se vlecemo po tem forumu ze 100 let, pa skrajni cas je ze. Ko da nam ni usojeno mater.

Glede dvojckov pa trojckov pa ja. Mariskatera bi bila vesela, ampak potem ko so zunaj, zivi in zdravi. Drugače je pa kar tvegano, da gre kaj narobeDostikrat so manj razviti al pa imajo kake druge primanjkljaje.. Meni ko so iui prekinli ker sem imela 4 folikle mi je zdravnica tako pridigo tam izpovedala da me je cisto prestrasla, kao ne boste vedli ce bodo shodli, kam bodo sli v solo, kaj boste pa pol.. Me je kuj minlo do vsega, sem pol razmišljala da se pri enem gre lahko narobe, kaj sele vec. V glavnem se strinjam da bi blo super met dvojcke zdaj tu zraven, ze rojene in zdrave, nosecnosti pa zapletov pa bi mene ful blo strah. Tak daaa.. Drzim pesti da bo se vse izšlo, kot se more.
Boste jemale kaj posebnega zdaj te mesece, ko cakamo? Kake vitamine, dodatke?




Cali90 -> RE: Noseča vsak mesec znova (25.3.2020 13:10:54)

Ja res je sankka, zdaj bi bil pa res že čas, da se spravimo dol iz tega foruma, predolgo vse skupaj že traja. Jaz bom zdaj jemala to maco dokler je ne porabim, nove ne bom naročala. Jemljem še D3, B12 in folate. To jemljem zato, ker sem si šla preverit vitamine in sem imela vsega premalo. To bom vrjetno kar redno jemala. Sem pa tudi jaz brala za maco, da zna imeti slabe stranske učinke in sem jo začela jemat v soboto, če bi slučajno kaj bilo. Meni je OK, nisem nobenega slabe počutja opazila. Ubistvu kakšne druge spremembe kot pri O nisem opazila. 




Cali90 -> RE: Noseča vsak mesec znova (25.3.2020 13:12:34)

Mariposa potem boš ti prosila, da ti vstavijo 2 zarodka, če bo mogoče? Kako pa je zdaj z Dravljam? A so prenehali z delom? Na fbju vidim da so v lj in mb prekinili. 




Sankka -> RE: Noseča vsak mesec znova (25.3.2020 14:18:32)

Jaz bom tudo vitamine, konopljiko, pa probala bom se to opevano krvomočnico. Kak se sploh jemlje, ve katera? Ene pisejo od prvega dne M, druge od zadnjega, ne vem. Pa estimo, pa mogoce se bom se moksala, mam doma.Se je ze kera moksala?Kaj bi ti rekla cali, ce bi te vprasali koliko zarodkov ti vstavijo? Mariposa bos prosila za dva? Jaz bi rekla ok dva, ker je bolj ziher da se vsak en prime heh. Meni so rekli v mb da prva dva postopka vedno vstavijo samo enega. Bi tudi jaz imela dvojcka, ce bi vedla da bo vse ok, pa vem da bom se pri enem cela prestrasena 🤓🤓 mam drugace dva kuzeka mesancka, pa sta kot dvojcka, pa mi je bla vedno hecna ideja met se dvojcka otroka, kake slike bi to ble 🤦‍♀️😀Joj kaj bluzim, se vidi da je tecnooo




Cali90 -> RE: Noseča vsak mesec znova (25.3.2020 17:35:09)

Sankka za krvomočnico ne vem, moksanje sem pa tudi jaz mislila začet septembra in sem naročila ampak je ravno pošla zaloga tako, da jih nisrm dobila. Sem pa takrat dosti brala in pravijo da so dnevi okrog enakonočja najmočnejši in da takrat ena terapija deluje trojno, tako, da danes kar mokso v roke in na delo. Za zarodke ne vem, enkrat mislim, da bi dva, drugič rajše enega. Pomoje bom prvič enega pa bom potem vidla.. lahko se tudi eden deli na 2 in sta enojajčna dvojčka, tako da z dvema ubistvu lahko prideš na koncu na 4 😂 res, da je možnost za to zelo majhna ampak obstaja. 




Sankka -> RE: Noseča vsak mesec znova (25.3.2020 18:46:48)

Vem ja za enakonocje. Baje se ne smes ce imas vrocino, jaz pa imam zadnje tedne skos neko vrocino malo nad 37, pa mi je rekla da ne smem, ce ko imam, tak da se zdaj nisem, ko bi se najbolj mogla. Nisem pa kaj dosti brala o tem drugace. Od brata punca ima trgovino s temi zdravimi stvarmi pa pripomocki in prodaja te palcke za moksanje, mislim da je 2e ena. Jaz sem jih dva tedna nazaj kupla 6, kar je blo planirano dovolj do punkcije, sem dala 12e. Ce zelis jo lahko vprasam, po moje gre to na posto, kar navadno, da ni treba hodit na posto prav.Jaz bom zaj vse pozrla haha




beba92 -> RE: Noseča vsak mesec znova (25.3.2020 20:31:00)

Kaj so te palcke za moksanje? Prvic slisim😁





Mariposa08 -> RE: Noseča vsak mesec znova (25.3.2020 20:53:59)

Cali ne vem za Dravlje ali delajo postopke zdej v tej epidemiji. Bom zdej v začetku aprila klicala tja, toliko da vidim, če delajo postopke in da povem, da itak dokler to ne bo malo zajezilo ta virus ne bova mogla v postopek. Jaz na bolniško in dopust ne smem, ker sem v zdravstvu, dela se itak po cele dneve in cele noči. Upam, da se to umiri do junija, da bi vsaj takrat šla, če ne bom mogla še po novo napotnico, jo imam samo do avgusta.

Jaz nič ne bom jemala zdaj, pijem vsak dan šumeče tablete magnesol z dodatkom kalcija in vitamina D in pa plivit C tablete , ne zaradi zanositve ampak da me ne bi ta corona virus dobil 🙄Ja, glede zarodkov, če jih bo sploh kej bom rwkla, da kr 2 vstavijo, meni je vseeno, če se ta 2 delita usak na 2 dela, bom pa pač celo nosečnost v bolnici na posteljo priklenjena samo, da bo vse ok. Mah glede tega tveganja, mi je jasno, da je vsaka nosečnost lahko tvegana ali pa brez posebnosti pa če je en otrok ali pa če sta 2 ali več. To kar pa te zdravniki govorijo in paničarijo je pa brez veze. Saj pa tudi naravno lahko ovuliraš tolko pa se jih več oplodi, piješ klomid pa tudi iz 1 lahko nastanejo 3 ali štirje,greš na ivf pa se ena celica deli na 2,3 ali 4 dele, tako da ni garancije. Če bi bila mlajša bi imela enega otroka pa potem še enega in tako naprwj. Tako sem pa že starejša, leta grejo, bi raje videla, da bi imela 2 naenkrat, tudi zato, če zamrznjenčkov ne bi več imela, v postopek več ne bi šla in otroka bi tako imela drug drugega. Nevem moje mišljenje, vsak pa razmišlja drugače 🙂 ne rečem, da bi želela trojčke, ampak če bi do tega prišlo bi dala možnost vsem trem da preživijo in živijo, glede na to, da bo 5 let že odkar se matrava in bo 4 leta od splava že 🙂 težko je ko si želiš otroke oa jih ni, sploh ko si jih želiš več pa še ta 1 nikakor noče pridet, itak bom vesela tudi če bo samo 1 otrok 😊

Sem pa šla k eni pred kratkim, ki obvlada gledanje v kavo, je uganila tudi druge stvari.. Skratka je rekla, da bom letos zanosila ampak ne naravno ampak z umetno, da bom rodila fantka in da bova imela 4 otroke, da bom imela težave pri prvi nosečnosti, da bo rizična, da ostale naj bi zanosila naravno in da bo vse ok. Rekla je da so mi fantki namenjeni, da lahko da bom imela eno punčko ampak težko. Sicer glede spola redko katera lih trofi pravilno ampak mi je spol itak najmanj pomeben. Povedala mi je take stvari za nazaj in trenutno situacijo glede vsega tako v nulo točno, ko da je bila v mojih mislih. Zadela je tudi za umetno, kar oa ni mogka kr vedet, jaz sem bila čist tih, sam poslušala sm. Tako da upam, da se bo vsaj glede otroka uresničilo, da že zanosim letos 🙂




*Ajda* -> RE: Noseča vsak mesec znova (25.3.2020 23:58:44)

Ne, da sem pesimist ampak jaz mislim, da do poletja nebo nič s postopki.. Glede na trenutno situacijo in vse skupi močno dvomim... Upam, da pridemo vsaj junija na vrsto.. Nas je pa res velik, ki so nas skenslal tik pred postopkom tko, da upam, da bomo imele tudi me potem prednost.
Mariposa jaz sem na istem. Tudi jaz delam v zdravstvu. Norišnica😕 v službi panika, nervoza, strah.. Samo čakamo kdaj bo potrjen prvi primer tudi pri nas😕 na dopust ali bolniško ne smemo ktk tako kot si rekla.. Nevem kam to pelje... Upam, da mine čimprej in čimbolj mirno... Drži se🍀❤️




beba92 -> RE: Noseča vsak mesec znova (26.3.2020 10:14:39)

Punce, a je delala katera O teste in kdaj ste zacele? Te teste imam doma.in nevem na kateri dan bi zacela delat, ker nimam nekih izrazitihznakov O. Lep dan vam zelim




Sankka -> RE: Noseča vsak mesec znova (26.3.2020 10:38:20)

Ajda in mariposa, svaka čast za delo, ki ga zdaj opravljata. Si predstavljam da je grozno in so vsi prestrašeni.
Ajda, ti si tudi imela letos takšno nesrečo.. eh joj. :/

beba palčke za moksanje niti sama ne vem točno kaj so, meni je to sorodnica dala, to je neka kitajska medicina al ajuverde al kaj vem, neka alternativa pač, ko ti segreva organe al sluz al whatever :D O teste pa odvisno, kako dolg cikel imaš? O bi naj bla nekje na sredini, po moje če delaš od 10 dneva dalje bo kul, ko pa bo črtica začela malo temnet pa začni delat 2x na dan, da ne zamudiš. Jaz mam ful kratke cikle če ne jemljem progesterona, pa sem mela O test pozitiven različno, najmanj 9 dan, največ 17 dan... tak da to lahko ful variira. Če pa maš urejene cikle, pa bi naj bla O med 12 in 16 dnem nekje, ponavadi na 14 dan, pa potem čez 14 dni po O točno menza.




beba92 -> RE: Noseča vsak mesec znova (26.3.2020 10:47:44)

Saj to je ful smotano, ko bi vsaj redni cikli bili... tak mam pa enkrat na 36 dni, spet drugic na 28... 😁😁 prej nisi tok pozorn, dokler ne zacnes delat na tem. 






Anonimen -> RE: Noseča vsak mesec znova (27.3.2020 9:53:19)

Pozdravljene


Danes je 7. dan od prvega dne zadnje M, ki je trajala 5 dni. Danes ze od jutra cutim spikanje v desnem jajcniku. Je to priprava na O? Delala sem ovul. test in je bil negativen.Hvala za odg




*snowflake* -> RE: Noseča vsak mesec znova (28.3.2020 9:13:56)

Punce, naredila sem test, šokirana... Pokazal se je + 😮 zmedena ful. Sploh ne vem kaj naj rečem. Malo sem v šoku. Oba sva. Lol.




fracek -> RE: Noseča vsak mesec znova (28.3.2020 9:32:07)

Jooooj Snowflake, kako sem vesela, kar solzice so mi prisle na oci. Cestitam ❤ porocaj seveda in zelim ti, da bo vse ok 🤗





*snowflake* -> RE: Noseča vsak mesec znova (28.3.2020 9:43:07)

Fracek hvala💖 tudi jaz upam, da bo vse ok. Sej si sploh ne upam veselit, ker itak ne vem, če bo vse ok + to je vse novo zame in sem res čist zmedena. Mix feelings imam...sreča, strah, zmeda... Ena megla na koncu 🙄😄 
Ful sem vesela, da mi privoščiš. Tudi jaz že odkar sem se prijavila močno držim pesti za vse vas, si tako zelo zaslužite. 
No, zdaj pa itak ne vem nič kako naprej. Mislim, da moram ene dvakrat prespat.




beba92 -> RE: Noseča vsak mesec znova (28.3.2020 9:54:25)

Cestitkeeee 😁😁😁 kako lepa novicka, zelim ti vse dobro in uzivaj v nosecnosti 👶





*snowflake* -> RE: Noseča vsak mesec znova (28.3.2020 10:14:10)

Hvala beba92 😊 si imela prav, vidiš. Je tisto zvijanje pomenilo tako kot si ti imela. Ampak je tako identično kot PMS, da ne bi verjela. Še zdaj v bistvu ne verjamem, ker ni nič drugače. Samo glava me boli (ampak to me že po naravi dostikrat), bradavice že od ovulacije dalje in v jajčnikih me vsake toliko špikne, ampak nič bolečega več. Tiste dve noči ko bi jo mogla dobit me je pa kar fajn zvijalo ponoči. Zdaj razumem, ko govorijo, da so znaki isti kot preden jo dobiš. 
Držim pesti naprej za vse in vas berem še naprej🐞🐞🐞 




Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>