|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 12:24:24   
beba92
Oooo cestitke, kako je pa to lepo videt 😄😄😄 plusek na testu 

Kako se pocutis? Imam obcutek da bo veliko + sedaj ko prihaja poletje 

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 12:41:59   
*Ajda*
Hvala vam🥰 ne dojamem še čisto, da je to sploh možno😀 počutim se dobro, imam samo zjutraj pa zvečer rahle krče v trebuhu pa bolijo me pa napihnjene joške mam😀😂 zadnji teden pa opažam tak čudn občutek v trebuhu ne, da mi je slabo ampak tko neki čudno je ne znam povedat kako😂 pa lačna sm ful😂ful bi jedla😂ostalo pa vse tako kokr je bilo... Res sam srčno upam, da bo vse uredu🥰❤️


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 13:02:46   
Srečka138
Cestitke ajda 🤗❤

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 15:46:12   
Malecka8
*Ajda* Čeeeestiiiitke. 🥰♥️



(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 16:36:05   
Anonimna294
fracek hvala, upam da bo cimprej spet uspelo. 🥰

*Ajda* cestiiitaaaaam in ti zelim reees lepo nosecnost❤️🥰🐞

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 17:45:11   
Anonimen
Anonimna294 uh, najbrz ti je zelo tezko. Ampak je pa dobro, da ves da vama lahko tudi naravno uspe.
Fracek kako gre tebi, so se ti oglasili v Mb?
Joj Ajda, suuuuper! Mislim da si vsem kar malo upanja vlila v to, da lahko tudi naravno uspe! Sem si misla: uh super, se je upanje zame 😁🥰Porocaj kako napreduje in drzim pesti da bo vse ok 💛
Jaz sem pa trenutno v taki crni luknji, se mi zdi da se nikamor ne premakne, pa se vse okrog so nosece in res tezko odmislim celotno najino situacijo. Pa se cel cas poslusam o tem kako se moram samo sprostit in bo ratalo. Ampak meni pac to ne uspe,..vedno nekje zadaj premlevam.. 

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 18:06:20   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna294 uh, najbrz ti je zelo tezko. Ampak je pa dobro, da ves da vama lahko tudi naravno uspe.
Fracek kako gre tebi, so se ti oglasili v Mb?
Joj Ajda, suuuuper! Mislim da si vsem kar malo upanja vlila v to, da lahko tudi naravno uspe! Sem si misla: uh super, se je upanje zame 😁🥰Porocaj kako napreduje in drzim pesti da bo vse ok 💛
Jaz sem pa trenutno v taki crni luknji, se mi zdi da se nikamor ne premakne, pa se vse okrog so nosece in res tezko odmislim celotno najino situacijo. Pa se cel cas poslusam o tem kako se moram samo sprostit in bo ratalo. Ampak meni pac to ne uspe,..vedno nekje zadaj premlevam.. 



Res ni enostavno, sploh prve dni, ampak pocasi bo. Si ves cas ponavljam, da bi bilo se huje kasneje, ko bi ze slisala bitje srcka, ga videla na uz,.... Ampak res je, vsaj vem da lahko naravno uspe in upam, da lahko cimprej spet poskusiva in, da bo tudi uspelo tako hitro kot je zdaj. Sploh si ne predstavljam kako je ko ne uspe in ne uspe vec let. Jaz sem si ze po prvem mesecu rekla zakaj pa ni uspelo?! Pa vem, da je normalno, da ne uspe takoj. In ker sem si ze nekaj casa zelela, sem samo o tem razmisljala ali bo ali ne. In vam res res vrjamem, da tega ne gre odmislit, podzavestno vedno razmisljas o tem, ker je zelja prevelika. Drzim pesti za vse!!! 🥰

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.5.2020 18:20:24   
Anonimen
Verjamem da bo, ze sedaj si slisat pozitivna kar je super! Tako se dela. ❤️Ja, vsak od nas ima neko svojo pot, ki jo mora prehodit. Nobena pot do otroka ni enaka, pravilna, nepravilna. Jaz sem skusam sprijaznit s tem, da nikoli ne bom mirna, ker je zelja mocna.

(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.5.2020 11:05:36   
fracek
Zdravo.


Anonimna, še vedno nobenega klica iz Mb. Telefon nosim skoraj se na wc s sabo 😆 Ubija me to cakanje, kdaj se naju bodo usmilili. Vceraj sem na spletni strani gledala statistiko uspesnosti in po 39. letu drasticno pade vse skupaj. Se s tezjim srcem cakam vse skupaj, ko meseci tako bezijo. Tudi sama tezko odmislim vse skupaj, se ti po tolikem casu nekam vsidra v podzavest in ne mores nic proti temu. Ce bi mi nekdo rekel, naj se sprostim, bi ga verjetno vsekala. 🙃 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.5.2020 14:13:07   
Anonimen
Tudi jaz grem v postopek ivf in me je precej strah. Najbolj živčna sem zaradi let (38) in ker vem kako hitro meseci tečejo. Trudiva se že 2 leti in še zmeraj nič. Iz stopnje ah sej bo, če pa ne mi je pa tako namenjeno, sem prišla na stopnjo, da vsak dan, vsako minuto, sekundo razmišljam o teh stvareh, kdaj bo ali sploh bo. Berem forume, tuje in analiziram, se mi zdi da sem postala že prav obsedena in se v mojem življenju ne dogaja več popolnoma nič drugega kot samo to. Vse se vrti okoli neplodnosti. Navzven delujem ok ampak v resnici sem pa živčna in žalostna,na skrivaj jočem zvečer v postelji ko me nihče ne vidi. In po pravici povedano ne vem kako bom sprejela neuspeh in dejstvo da mi morda ne bo nikoli uspelo. 
V juniju bom imela prvi postopek.
Fracek, morda bi bilo fino da bi sama malo potečnarila, včasih moraš biti kar tečen in veliko spraševati.



(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.5.2020 14:49:25   
Anonimen
Fracek, tudi jaz mislim tako kot Anonimna, da morda napises se en mail, da bodo vedeli da si se tam in cakas na njihov klic. Konec koncev so tudi zato tam, da odgovorijo na vprasanja...
Z obema cutim in tocno vem kako je, ko neves tocno sploh kje si, ce se bo kdaj zgodilo...Se mi pa zdi, da dlje ko traja, bolj postajas nervozen in ne obratno..
Me pa zanima, a je katera pozikusala s kaksno alt_ernativo? Na spletu je kup priporocil, od akupunkture, bownove terapije, refleksoterapije, bioenergetikov, dodatkov... Razmisljam da bi poskusila kaj od tega, preden se na neplodnostni kaj premakne..

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.5.2020 17:21:06   
Anonimen
Kdaj se pojavi povecan izcedek ob zanositvi? Ko je dan zamujene m ze mimo? 



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.5.2020 18:11:59   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kdaj se pojavi povecan izcedek ob zanositvi? Ko je dan zamujene m ze mimo? 






Nisem 1000% ampak mislim da je odvisno od strukture izcedka, ki je pred menstruacijo bolj voden, ob nosecnosti pa je podoben sluzi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.5.2020 18:55:13   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kdaj se pojavi povecan izcedek ob zanositvi? Ko je dan zamujene m ze mimo? 





Cisto odvisno. Jaz sem imela recimo povecan izcedek med O takrat je bil take bez barve in lepljiv, 1 dan pred nepricakovano M, sem spet dobila izcedek ki pa je bil malce tekoc in cisto bel, in tako se je nadaljevalo kaksen teden po tem ko sem ze vedela da sem noseca. Nekatere imajo takoj od zanositve izcedke, nekatere sele kasneje, nekatere sploh ne. Jaz se na te izcedke nebi prevec zanasala. Najbolje da naredis test, ce te zanima le-to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.5.2020 11:04:34   
fracek
Hej hej.


Anonimna 1 😊 tudi jaz sem 38 in se mesec dni, pa bo tudi 2 leti, odkar sva se odlocila, da zacneva poskusat. Imas ze kaksnega otroka, ali bo zate tudi prvi (dajma bit optimisticni 😁)? Se strinjam, da postanes kar odvisnik od tega razmisljanja, ce bo kaj, ali sploh bo, kako naprej, ce ne bo. Vsakodnevno vsaj malo prebiram ta forum, pa IVF forum, spremljam malo nosecke in njihove vesele in manj vesele zgodbe. Trenutno sem v fazi premlevanja o IVF postopku, koliko stvari se more dejansko poklopit, da uspe - od tega, da sploh "pridelas" kaksno celico, pa potem, da se oplodi, se ustrezno razvije, pa da se zarodek vgnezdi. Ena velika loterija, sploh v najinih letih. Sem sicer optimisticna, ampak bi rada ostala tudi realna. Ce nama ne bo uspelo, se bom verjetno ze sprijaznila. Sva se veckrat s partnerjem pogovarjala o tem, ampak zagotovopa ne morem vedet, koliko bi me dejansko potrlo. Potem pa se vsi ti splavi, o katerih porocajo punce 😥 Skratka, nobelovo nagrado tistemu, ki bo ugotovil, kako pri vsem tem ostati sproscen. Bomo videli, kaj bo zivljenje prineslo.
Glede pisanja v Mb (Anonimna 1 in 2 😁). Sem jim v tem casu od zacetka pandemije ze 2x pisala, tako da ne vem, ce bi se dalje tezila. Naslednji teden pricakujem M, mogoce pa se prvi dan opogumim in jim se malo zatezim, ceprav je bilo jasno napisano, da bodo oni obvestili o zacetku.
Evo, pa sem se razpisala ☺Mariposa, Cali, kako kaj ve?Ajda, ze imas datum za potrditveni UZ? Kako ti gre?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.5.2020 11:13:42   
fracek
Aja, glede alt_ernative, jaz nisem najbolj dovzetna za te zadeve, nama pa je ginekologinja v Mb odgovorila (na vprasanje, ce lahko kako pripomorema), da zraven jemanja folne in koencima q10, lahko poskusiva tudi z alt_ernativo, da so zanimive zgodbe o uspehu okoli tega. Menim, da moras najbrz dovolj verjeti v taksne prakse, da sploh je kaksen ucinek. Priznam, jaz to nisem 😅 Podpiram pa vsekega, ki se za to odloci. Skodit ne more. 


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.5.2020 14:30:03   
*Ajda*
Fracek, jaz sem kar uredu🙂 mam malo slabosti zjutraj in pa zvečer. Pa tudi čez dan opažam, da sem non stop lačna jest mi pa nikakor ne paše nobene stvari😀😂. Drugače pa imam prvi pregled šele 9.7😕


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.5.2020 7:31:41   
PridnaBiba
Da se jaz napišem svojo izkušnjo...

Z možem sva pazila in po aplikaciji za spremljanje sva se zelooo izognila plodnih dni, poleg tega po prvem porodu zelo čutim ovulacije in me boli bolj kot menstruacija, tako da takrat niti želje nimam po čemerkoli tam spodaj... No pa v ponedeljek ni bilo M, tudi v torek ne, v sredo me je pa že začelo skrbeti. Nosečnost ni bila planirana niti približno... Po se dveh dneh izostanka sem se v petek popoldan le opogumila in naredila test... Seveda takoj II.... Občutki... Mešani... Zelo... Tretjega otroka res nisva planirala no... Ampak počasi dojemam in postajam vsaj malo vesela, ker žal.. V prvem trenutku res nisem bila... Imam zaradi tega slabo vest... Pa se zloglasni simptomi: Čustveno sem bila zelo razdražena kar sem zelo zelo redko, par konkretni mozoljem, pa sem nad 3p :) Že kak dan pred iz ostankom M omotica in jutranja vrtoglavica. Na da pričakovane M spikanje (kot priprave na M) tudi vsak dan za tem a malo, ne skozi ves dan... Od 3dne izostanka pa močna napihnjenost, takrat sem že malo sumila koliko je ura... Zdaj pa me čaka še naročit k G in sestaviti svoje misli...

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.5.2020 7:54:24   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: PridnaBiba

Da se jaz napišem svojo izkušnjo...

Z možem sva pazila in po aplikaciji za spremljanje sva se zelooo izognila plodnih dni, poleg tega po prvem porodu zelo čutim ovulacije in me boli bolj kot menstruacija, tako da takrat niti želje nimam po čemerkoli tam spodaj... No pa v ponedeljek ni bilo M, tudi v torek ne, v sredo me je pa že začelo skrbeti. Nosečnost ni bila planirana niti približno... Po se dveh dneh izostanka sem se v petek popoldan le opogumila in naredila test... Seveda takoj II.... Občutki... Mešani... Zelo... Tretjega otroka res nisva planirala no... Ampak počasi dojemam in postajam vsaj malo vesela, ker žal.. V prvem trenutku res nisem bila... Imam zaradi tega slabo vest... Pa se zloglasni simptomi: Čustveno sem bila zelo razdražena kar sem zelo zelo redko, par konkretni mozoljem, pa sem nad 3p :) Že kak dan pred iz ostankom M omotica in jutranja vrtoglavica. Na da pričakovane M spikanje (kot priprave na M) tudi vsak dan za tem a malo, ne skozi ves dan... Od 3dne izostanka pa močna napihnjenost, takrat sem že malo sumila koliko je ura... Zdaj pa me čaka še naročit k G in sestaviti svoje misli...


Jaz ti bom tako rekla. Hvala bogu da si zanosila, bodi vesela da vama je uspelo. Tukaj na tem forumu nas je namrec ogromno ki nam ze nekaj let ne uspe. Ocitno ti je bil ta otrok podarjen, usojen. Veseli se ga, ker to je najlepsi cudez na celem svetu, marsikatera tukaj bi dala obe ledvice samo da bi imela otroka, imam prav punce? Zato ti bom rekla le to, upam da se ti nosecnost obdrzi in da donosis zdravega dojencka. ❤❤❤

(odgovor članu PridnaBiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.5.2020 9:32:33   
Cali90
Živjo punce, evo meni se je končno vrnill vse v stare tirnice. Včeraj še zadnji krvni test beta HCG, ki je pokazal negativno. O kako sem bila vesela, da se je ščistilo samo brez uporabe kakšnih zdravil. Je trajalo od sredine aprila. Zdaj sem ravno med O po sluzi sodeč ampak bova sedaj še malo pazila in sem se odločila da julija ali avgusta ponovno začneva. Sem začela spet jesti maco in jo bom jedla vsakodnevno, ker mislim da mi je pomagala pri zanositvi, ker sem imela res močno O z veliko plodne sluzi. Mariposa, sankka kako sta vidve kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.5.2020 9:59:17   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Živjo punce, evo meni se je končno vrnill vse v stare tirnice. Včeraj še zadnji krvni test beta HCG, ki je pokazal negativno. O kako sem bila vesela, da se je ščistilo samo brez uporabe kakšnih zdravil. Je trajalo od sredine aprila. Zdaj sem ravno med O po sluzi sodeč ampak bova sedaj še malo pazila in sem se odločila da julija ali avgusta ponovno začneva. Sem začela spet jesti maco in jo bom jedla vsakodnevno, ker mislim da mi je pomagala pri zanositvi, ker sem imela res močno O z veliko plodne sluzi. Mariposa, sankka kako sta vidve kaj?


Katero maco pa jemlješ? In kako se jemlje?🙂

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.5.2020 12:40:39   
Cali90
Jemljem od malince maco v prahu. Jaz jo vzamem vsako jutro eno čajno žličko zmešano z vodo. 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.5.2020 9:28:46   
Anonimen
Punce ki ste v postopku v Mb. Imam napotnico za progesteron (20-22dan cikla), pa za scitnico in ostale zadeve 2-5, dan cikla, pa uz med 10-14dnem...
Potem pa sem zraven dobila se 2 papirja in nevem kam z njimi, gospe so mi pozabile povedat ocitno..Delovni nalog za lab. nuklearne medicine, in za NLZOH za preverjanje toxoplazme in klamidijske okuzbe. To vse opravim v UKC ko grem dat kri?Hvala.

(odgovor članu Cali90)
  Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.5.2020 14:27:27   
Mariposa08
Fracek in Cali evo me, pri meni nič novega, sem v pričakovanju M. Opažam, da mi te tbl kr pomagajo za cikel očitno, ker me prsa že od konca O bolijo ( če sem O sploh imela). Tako, da M pričakujem nekako 4.6.,bom vidla, če bo točna. Glede umetne me nič niso klicali, zdej bojo tako dopusti. Mah se kr neki odločava, da bi mogoče šla jeseni, se mi sred poletja ne da z inekcijami ukvarjati, bova pomojem zdej kr naravno probala.



Fracek ti še ne veš kdaj greš lahko v postopek? Te še niso nič klicali? Ma čudno to ane ? 

Drgač pa Cali super, da se je sčistilo in se ti je vse vrnilo v normalno stanje. Sej  uzami si tok časa kot ti misliš, da je prov, potem pa upajmo, da bo kmalu uspelo zopet 😊

Ajda čestitkeeee!! 😀 😍 Ja to pa je lepa novica 🤗🤗 si mi dala kr upanje, glede na to, da imava enake težave. Čuvaj se in poročaj, ko boš imela prvi pregled. In pa seveda lepo nosečnost ti želim! 😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.5.2020 15:22:28   
Malecka8


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Punce ki ste v postopku v Mb. Imam napotnico za progesteron (20-22dan cikla), pa za scitnico in ostale zadeve 2-5, dan cikla, pa uz med 10-14dnem...
Potem pa sem zraven dobila se 2 papirja in nevem kam z njimi, gospe so mi pozabile povedat ocitno..Delovni nalog za lab. nuklearne medicine, in za NLZOH za preverjanje toxoplazme in klamidijske okuzbe. To vse opravim v UKC ko grem dat kri?Hvala.



Tudi jaz sem imela to zraven in sem dala vse to v laboratoriju.. :) Nisem pa dobila napotnice za progesteron.. Hm.. 😁Kdo pa te je vodil na prvem pregledu? :) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?