izcedek (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


pufi 2003 -> izcedek (7.10.2008 13:32:22)

Danes je že sedmi dan kar imam nek rjav izcedek. Le en dan je bilo rdeče, ko sem se s papirjem obrisala po WC. v celem dnevu ga je zelo malo, tako da še vložka ne rabim. Delava na otročku drugi mesec. Mislila sem, da bo nastopila M, a je že toliko časa ni, da ne vem kaj bi bilo.
Tiste, ki ste imele rjav izcedek v začetku nosečnosti, koliko časa je trajal. Sama sem ga imela tudi pri prvi nosečnosti, a se ne spomnim kako dolgo.
Še zmeraj ostaja majhno upanje, da nama je uspelo (pa čeprav le še najmanjše).
Pozdravček.




Anonimen -> RE: Mnenje (7.10.2008 13:36:01)

Test si naredila?




pufi 2003 -> RE: Mnenje (7.10.2008 14:08:01)

Testa nisem naredila, ker se bojim rezultata. Pa čeprav sem skoraj prepričana, da nisem noseča, vem, da bo razočaranje veliko. Dokler ni M ostaja še majhno upanje.




Anonimen -> RE: Mnenje (7.10.2008 14:09:27)

Ma naredi test. Da boš šla lahko takoj do G če si. Vso srečo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: Mnenje (7.10.2008 14:24:19)

mene pa nekaj zanima...kdaj naj bi bil čas za vgnezditveno krvavitev(koliko po ET)  in kako ta kri izgleda?
hvala za odgovor




Fargesia -> RE: Mnenje (7.10.2008 14:25:04)

http://www.ringaraja.net/forum/Upanje_od%C5%A1lo/m_3229325/tm.htm




Hope2 -> RE: Mnenje (7.10.2008 14:30:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mene pa nekaj zanima...kdaj naj bi bil čas za vgnezditveno krvavitev(koliko po ET)  in kako ta kri izgleda?
hvala za odgovor

to je prej izjema kot pravilo. jaz je nisem imela. Vgnezditev po ET pa se zgodi 1-5 dni, odvisno koliko stari so zarodki. Če so 5 dni stari, potem je vgnezditev lahko 1-2 dni po ET, če pa so 3 dni stari pa 3-5 dni.  Če bi že prišlo do te krvavitve, bi naj prišlo ob teh dnevih ali pa še celo nekaj dni kasneje, izgled ap alahko različno. Kaka kaplja ali 2 krvi, rjavi izcedek, krvava sluz oz nitke v sluzi, nekatere celo mal zakrvavijo.....




katka11 -> RE: Mnenje (8.10.2008 8:05:22)

pufi 2003
evo tud men se je vcer pojavil nek cudn izcedek. cist malo rdece v prozorni sluzi al kaj polpa cist mal rjavega izcedka in potem nic vec ne ponoci ne danes.
u bistvu niti nisem vedla da imjo dekleta ta izcedek tudi v nosecnosti, jaz  sem imela prvic sam ful belega toka, nic drugega.
pa ti? si zdej ze delala test?




Stran: [1]