zamenjava G po porodu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


mala maja -> zamenjava G po porodu (18.3.2005 17:56:24)

hojla punce,

jaz imam pa eno vprašanje?:zmeden:?:zmeden:?

S svojo G sem bila do predkratkim zelo zadovoljna, vendar ko so se v tretji nosečnost začele težave me je poslala na PDC v LJ porodnišnico na kontrolo in napisala napotnico za PDC ter nadaljne zdravljenje.
Tako so me od 17t žačeli spremljati v LJ v APN-ju.
Za rodit bi mi pa morala dati napotnico in :hudicek: mož se je eno uro prerekal z njo da jo je dobil, jaz pa v porodni.

No pa k bistvu, pol so me spremljali v LJ dr.Premrujeva in dr.Šajina h katerima(eni od niju) bi rada prišla.
Ali katera ve kako priti do niju na prvi pregled po porodu.

Moja G se mi je res zamerila. Pa saj ni tako težko napisati napotnice

LP mala maja




CUKRČEK -> zamenjava G po porodu (18.3.2005 18:40:00)

Tudi jaz bi rada zamenjala ginekologa in vas prosim, da mi poveste, kje v Ljubljani je kak dober G, ki sprejema nove stranke.

Sem pa bila do sedaj pri dr. Pavliču na Viču, ki je prava katastrofa.




Natas@ -> zamenjava G po porodu (18.3.2005 18:51:51)

Jaz hodim na Metelkovo 15, k Jerman Kačič. JE sicer bolj redkobesedna, ampak pove pa vse tisto kar te zanima, samo vprašati moraš. Če te kaj skrbi te tudi potolaži, to je zame bilo kar pomembno ko sem bila noseča. Ima pa tudi zelo prijazno sestro.




Wahoo RR -> zamenjava G po porodu (24.4.2005 9:14:49)

Uf, jest pa nisem zadovolna z njo ( Jerman Kačič ) Sestra je res prijazna ja, nje mi j eškoda.
Ne vem, jaz potrebujem z zdravnikom nek osebni stik, ki z njo ni bil možen. zelo redkobesedna ja.
Vse kar sem jo kej spraševala, pa komja komaj povedala...

Jaz sem bila samo še pri njej na prvem pregledu po porodu, naslednjič grem drugam.
Tako da tudi jaz iščem enga drugega...





Stran: [1]