Zbiranje Sparovih smrekic! (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Anitka -> Zbiranje Sparovih smrekic! (20.3.2005 21:07:34)

Hojla!

Imam eno malce "čudno" željo za tale forum, a ker vem, da smo tukaj same fejst punce vam jo izdam.;):)-

Zelo rada bi si že od nekdaj kupila tole WMF posodo. Če katera nakupuje v Sparu in Intersparu in ne rabi smrekic, ali bi mi jih lahko podarila? Že vnaprej se vam zahvaljujem in obljubljam, da se vam nekako oddolžim.

Hvala in LP,

Anitka




willma -> Zbiranje Sparovih smrekic! (20.3.2005 21:11:06)

:(
bi,
ampak mi tudi zbiramo........mogoče, če bomo že dovolj nabrali pa ti potem ostale pošljem (samo bo še nekaj časa trajalo) :muca:

lp
:angel:Kolenci:hudicek:




Anitka -> Zbiranje Sparovih smrekic! (20.3.2005 21:14:03)

Wilma nič hudega. Če ti pa na koncu kakšna ostane pa se priporočam.;)




Pia73 -> Zbiranje Sparovih smrekic! (20.3.2005 21:32:22)

Tudi jaz jih žal zbiram,... :(




Anonimen -> Zbiranje Sparovih smrekic! (20.3.2005 21:37:09)

Žal imam samo eno smrekico, ki ti jo bom pa prihranila, kakor tudi nasledje, če jih bo kaj. Mi kupujemo namreč v Mercatorju, ker nabavlja R. ko gre iz službe in mu je tam center v bližini.

Če so iste kot v prejšnjih akcijah jih pa imam mogoče več, če mama ni vrgla vstran ko si je čistila stanovanje!

Sporočim!

Bojana




Pia73 -> Zbiranje Sparovih smrekic! (20.3.2005 21:38:02)

Niso iste. Žal,... So pa zelo podobne samo ene so okrogle druge kvadratne,... :grrr:




Anitka -> Zbiranje Sparovih smrekic! (20.3.2005 21:47:47)

Pia in Bojana ni blema ;)

So pa žal vedno različne :grrr::grrr::grrr::grrr:




Kornelija -> Zbiranje Sparovih smrekic! (20.3.2005 22:09:49)

Zelo redko kupujem v Slovenskem Sparu.Če pa bom ti jih z veseljem podarim!Do kdaj pa so veljavne te smrekice?

Anitka si :hudicek:pregnala v deveto deželo, ki je za devetimi gorami in devetimi vodami?:miska::miska::miska::miska::miska::miska:




Sulfinija -> Zbiranje Sparovih smrekic! (21.3.2005 6:11:54)

Anitka!!

Mi vse kupujemo v Sparu,ker tudi sami zbiramo smrekice.Mi jih ponavadi zberemo za štiri platoje vendar ker imamo že vse AMC posodo ti jih bom z veseljem podarila.Mami bo imela samo eno posodo z repom,drugače ostale pa bom zbirala izrecno samo zate draga prijateljica.

Mojca :sloncek::sloncek::sloncek:




bambi -> Zbiranje Sparovih smrekic! (21.3.2005 9:32:22)

Hej Anitka, jaz imam posod malo morje in sploh ne vem, da se zopet zbiorajo smrekice..... pa hodim v Interspar :zmeden::zmeden::zmeden:, no v glavnem če bom kakšno dobila ti jo zagotovo podarim, da boš lahko pridno kuhala v novi posodi, to je vedno tako fajn ;););)

BAmbi




Andy13 -> Zbiranje Sparovih smrekic! (21.3.2005 10:41:48)

Jaz tudi zbiram smrekice. Imam pa eno vprašanje
Kaj morda veste ali lahko na list, kamor se lepijo smrekice nalepim tudi starejše smrekice. So namreč okrogle oblike, "tanove" pa kvadratne. :ups:

Vnaprej hvala za odgovor. :rozica:
Lp, Andy




Pi@ -> Zbiranje Sparovih smrekic! (21.3.2005 10:52:53)

Ne, stare smrekice ne veljajo.
Lp, Pia




emaa -> Zbiranje Sparovih smrekic! (21.3.2005 10:56:30)

ne moreš, vsakokratne smrekice veljajo samo za artikle v tisti akciji ( na žalost, moja tašča jih tudi hrani, za takrat, ko bodo mogli začeti zopet znova s starimi smrekicami)




simonas -> Zbiranje Sparovih smrekic! (21.3.2005 11:06:38)

Ce jih bom imela kaj viska, ti jih z veseljem posljem.

Simona




Anitka -> Zbiranje Sparovih smrekic! (21.3.2005 18:50:38)

Punce moje zlate - H:rozica:V:rozica:A:rozica:L:rozica:A:rozica:!

Smrekice se zbirajo do 3.7. Ko jih boste imele mi sporočite, da vam pošljem naslov. Zlate ste!

:metulj:




biba77 -> Zbiranje Sparovih smrekic! (21.3.2005 18:53:52)

Anitka, saj bo se kako srecanje do takrat, pa ti jih bodo lahko kar dale, ha? :)




Anitka -> Zbiranje Sparovih smrekic! (21.3.2005 19:00:49)

:bravo:Astra seveda:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




miska2004 -> Zbiranje Sparovih smrekic! (22.3.2005 20:49:42)

Anitka, jaz bom zagotovo imela te smrekice, ker posode ne rabim več!! Tko da bom mislila nate, in ko jih kaj naberem (nekaj jih že imam), ti sporočim!!




Stran: [1]