Nania- newfix sp pink (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


renati2 -> Nania- newfix sp pink (20.10.2008 13:54:39)

Kakšen se vam zdi? Za na hitro?




renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (20.10.2008 14:13:18)

a nobena nima tega sedeža?




Doll -> RE: Nania- newfix sp pink (20.10.2008 14:52:38)

Poglej si teste.
kakšen se drugim zdi je itak brezpredmetno




renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (20.10.2008 16:52:18)

pogledala tam , tam nekje.... zadovoljivo za slabe 3 minute vožnje.

Zanima me če ga katera ima? Toliko glede montaže?




Doll -> RE: Nania- newfix sp pink (20.10.2008 16:58:29)

Hmm tisto na testih je newline in ne nexfix če mene okice ne varajo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  ,pa še to je ocena zelo slaba




kajajaka -> RE: Nania- newfix sp pink (20.10.2008 19:31:51)

Sej ne mislim pametovat, ampak je bilo že miljonkrat napisano: NE

Ne šparaj pri varnosti. Tudi v 3 minutah se lahko zgodi zelo huda nesreča. Saj upam, da se ti ne bo seveda, a če bo? Si boš lahko oprostila, da je tvoj sonček poškodovan, ker si hotela prišparat 100€??? Raje naj ima par cunjic manj...




Anonimen -> RE: Nania- newfix sp pink (20.10.2008 19:40:59)

pogledala tam , tam nekje.... zadovoljivo za slabe 3 minute vožnje.


Vsaka nesreca se zgodi v sekundi.
In dalec najvec (mislim, da vec kot dve tretjini) se jih zgodi v okolici doma.
Samo v vednost.




benika -> RE: Nania- newfix sp pink (20.10.2008 21:11:45)

Sej ne mislim pametovat, ampak je bilo že miljonkrat napisano: NE


Se podpišem. Nania je katastrofa.




ema2005 -> RE: Nania- newfix sp pink (20.10.2008 21:46:58)

Ne kupovat nanie!ti toplo priporočam kakšen drug avtosedež!če te matra s finančnega vidika ma bc večkrat kake akcije pa malo spremlji ampak če maš rada svojga sončka potem NE!




renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 9:02:04)

Ne sploh ne s finančne plati ne.Imam namreč katastrofalno izkušnjo z maxi cosi-jem 15-36 kg, pri nesreči mi je padel na ročno, dobesedno odneslo je sedež.

Pa ga vse zelo hvalite.

Zame je to zelo nevaren avtosedež.




pikecpokec -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 10:47:44)

A res mislite, da bi dovolili prodajat smrtno nevarne avtosedeže? 




renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 11:13:24)

To itak da ne , ampak pojezi me ko vidim ko nekdo pohvali maxi cosi, ko pa je zelo nevaren sedež.Ne govorim za vse sedeže, ampak za tega(15-36)


Sej nisem rekla da bom zdaj nanio kupila, ampak kar se tiče varnosti in teh testov... pol sedežev manjka.

Itak noben sedež za otroka v avtu ni varen pri veliki hitrosti, otroka ubijemo, kot tudi varnostni pas za nas je vprašljiv, lahko nam reši življenje, lahko pa nas ubije , odvisno od trka.

Več bi morali narediti na področju varne vožje, uvidevnosti ter vsakič pomisliti ko se usedemo v avto, da avto ni dirkalno vozilo, ampak le  prevozno sredstvo.Nesreč bi bilo veliko manj.

Potem tudi dabat o varnih in nevarnih sedežih sploh ne bi bilo.





renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 11:15:32)

Tam kjer sem doma itak do vrtca srečamo le kakega ježa ali obilnega medija, pa par traktorjev, tako da imamo res hud promet.




pikecpokec -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 11:23:21)

Moj post ni letel na tebe, renati2, ampak na tiste ki so tako proti Nanii. Ne vem, ga ne uporabljam, ampak dvomim da je tako zelo ne-varen




benika -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 16:22:16)

Ne sploh ne s finančne plati ne.Imam namreč katastrofalno izkušnjo z maxi cosi-jem 15-36 kg, pri nesreči mi je padel na ročno, dobesedno odneslo je sedež.


Ja kako ti je pa to uspelo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ga niste privezali s pasom? A nima nobenega hakelčka zadaj, kamor bi lahko vpela varnostni pas, da se sedež ne bi premikal?




renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 18:54:51)

Čist normalno je bil pripet samo sedež je za en drek bi rekla.Škoda vsakega denarja.




Pikapolonica_ -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 19:15:02)

IZVIRNO SPOROČILO: renati2

Čist normalno je bil pripet samo sedež je za en drek bi rekla.Škoda vsakega denarja.



Avtosedež mora biti VEDNO PRAVILNO PRIPET. In Maxi Cosi je še vedno daleč najboljši, vsaj z nas.




Doll -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 19:32:26)

Mislim da ga sploh niste pravilno privezali!!!




renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 19:59:21)

Jaz bi pa rekla da sem Rodi-ja čist pravilno pripela.

Sem pismena in slikice tud znam gledat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nič nisem pozabila.... sam zic je res katastrofa, če bi to vedela takrat bi kupila dva concorda.




renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 20:00:52)

Sej če vam odgovarja je čist ok.Za Tobija nč ne rečem, sem bila tudi jaz z njim zadovoljna, tud lupinica je fajn ampak Rodi škoda besed.




benika -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 20:59:16)

Če ti je pa Rodi zletel naprej, pa ni bil pravilno pripet. Nemogoče. Verjamem, da si pismena in da znaš gledat slikice, ampak močno dvomim, da si ga pravilno privezala.




ema2005 -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 21:52:25)

mislim da se pri avtosedežih takega starostnega obdobja težko zmotiš ker ni nobena specijalnost za zavezat!pač zvezež tako otroka kot tudi pravi sedež tako kot sebe!eno vprašanje:praviš da ti je rodija naprej odneslo?a si ga pa mela pripasanega?morate bit pozorni ker tudi ko otroka ni v avtu morate avtosedež 15-36 kg met pripasanega v avtu!če imate pa možnost isofixa v avtu vam pa toplo priporočam sedež z isofix vpenjanjem!pa lep pozdrav[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] 




frutka_ -> RE: Nania- newfix sp pink (21.10.2008 23:27:53)

IZVIRNO SPOROČILO: ema2005

mislim da se pri avtosedežih takega starostnega obdobja težko zmotiš ker ni nobena specijalnost za zavezat!pač zvezež tako otroka kot tudi pravi sedež tako kot sebe!eno vprašanje:praviš da ti je rodija naprej odneslo?a si ga pa mela pripasanega?morate bit pozorni ker tudi ko otroka ni v avtu morate avtosedež 15-36 kg met pripasanega v avtu!če imate pa možnost isofixa v avtu vam pa toplo priporočam sedež z isofix vpenjanjem!pa lep pozdrav[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]  


Res je. Sedeži od 15-36kil so pripeti samo z varnostnim pasom avta, s tem pasom pripneš tudi otroka. Imam pa MC v enem avtu in Concorda v drugem pa ni primerjave. MC je stokrat boljši. Ima boljšo oporo, tkanina je iz boljšega materiala. Po 2-eh letih uporabe je Concordova čisto potrgana, MC pa brez pikice obrabe. Testi so pri obeh v istem razredu enaki. Ampak je MC kvalitetnejši po mojem mnenju. 
Aja, pa da še odgovorim. Nania ni ravno med varnimi kot so ti že povedale. Če ti finančno ne gre skozi počakaj na kakšno akcijo. V BC imajo vsake tolko kvatre MC Rodi- ja po 100eur.




renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (22.10.2008 9:23:54)

Nisem tega napisala!!!! Stol je ostal pripet, otrok je zletel ven pripet.Stola pa itak nikoli ne odpenjam.





renati2 -> RE: Nania- newfix sp pink (22.10.2008 9:27:24)

Rodi-ja ne kupim če mi dajo še 1000 € za sabo, jo rajš pripnem zadaj na navadni pas, je definitivno bolj varna.Itak sem se pa že odločila.Sem šla  naročit originalni avtosedež , ki se ugradi v opla in to je to.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>