A bom tudi jaz že rodila? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


Anonimen -> A bom tudi jaz že rodila? (21.3.2005 19:07:05)

Sem v 25t in mi je danes g. rekel da sem se že začela odpirat.Res je da me že tri dni tiščalo v spodnjem delu trebuha. A se je tudi kateri tako začel zgodnji porod? A sem preveč panična? Prosim vas za kakšno vašo izkušnjo z tem. Hvala




Mana -> A bom tudi jaz že rodila? (21.3.2005 19:29:43)

Lep pozdrav!
Držim pesti, da boš čim dlje zdržala;poznam pa žensko, ki je bila 2cm odprta od 27t. do 38t. ko je rodila. S počitkom se veliko naredi. Ker ne vem kaj je bolj za srečo, ki ti jo iz srca želim, ti pošiljam kar oba. Srečno :pujs:9nebesa:sloncek::duda:




Janeja -> A bom tudi jaz že rodila? (21.3.2005 20:23:15)

Saška1
ubogaj nasvet ginekologa: POOOOČIIIVAAAJ!
Pa vedi da počitek ni sedenje ampak ležanje, ko ti res nič "dol ne pritiska".

Mogoče se ti zdi zdaj to grozno, da boš mogla par tednov odležat ampak verjemi mi, ni bolj groznega občutka kot prehitro rojstvo otroka za katerega ne veš ali bo preživel ali ne. Pa potem, ko greš brez svoje pikice domov, ker bo še dolgo časa na intenzivni negi v inkubatorju,...... :(

Pazi se! Ti ne bo žal.

LP
Janeja






žiža -> A bom tudi jaz že rodila? (21.3.2005 22:37:23)

Pridna bodi pa počivaj.
Pa čim dlje zdrži.
:rozica: :rozica: :rozica:




pina-2 -> A bom tudi jaz že rodila? (6.7.2005 9:13:05)

Ojla, jaz sem od 21 tedna odprta 2 cm. Jutri bo 25 teden. Nobenega upanja mi niso dali, ampak vztrajam...in bom donosila...sem se odlocila. Le proti naravi ne morem nic. Kar pa je v mojih moceh, bo pa gotovo slo. Lezi, lezi, lezi... pa zamoti se s cim, ne mislit na to. 14 julija odhajam nazaj v porodnisnico na E oddelek, da dobim injekcije za pljucka. Potem pa ne vem, mogoce bom do konca notri.
Ne obupaj, drzi se in lezi.

Pozdravcki.:nosecka:




žiža -> A bom tudi jaz že rodila? (6.7.2005 12:48:52)

joj Pina mene kar zmrazi, ko preberem kaj takega. Si ne znam predstavljat te negotovosti in zaskrbljenosti v trenutkih, ko bi morala biti polna veselja in veselega pričakovanja.
Bodi še naprej tako optimistična in močna
Pa naj se vse dobro izteče, držimo pesti :rozica:




Stran: [1]