Sojino mleko (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


D@isy -> Sojino mleko (23.3.2005 22:19:43)

Ali ste poskusile s sojinim mlekom namesto s kravjim?
Koliko mesecev je bil otrok star?




Aly -> Sojino mleko (23.3.2005 22:49:06)

Mi se na srečo še polno dojimo 9nebesa....če pa se ne bi, bi pa sigurno poskusili prilagojeno sojino mleko, saj je v prodaji že od novorojenčkov naprej....:)

Me pa res zanima, če ga je katera prakticirala in kako se je obneslo 8).....


LP Aly




BARBARA R. -> Sojino mleko (24.3.2005 7:50:36)

Jaz sem ji ga prvič ponudila pri skoraj osmih mesecih.Pije ga po 100 ml za popoldansko malico.Uporabljam pa tudi sojin desert.Najbolj ji je šelo v slast sojino mleko z kakavom.

:muca:




darjatimci -> Sojino mleko (24.3.2005 7:52:21)

Mi smo alergiki,tako da nam preostane samo uporaba nadomestkov,riževo,ovseno,sojino mleko,ampak sojino odsvetujejo do drugega leta starosti in se ga izogibamo,kako pa je z otroci,ki niso alergiki pa ne vem.




lelaval -> Sojino mleko (24.3.2005 8:05:16)



Jaz sem moji hčerki začela dodajat po 3 mesecu (ko nisem imela več svojega mleka dovolj), ker je alergična na kravje mleko.

:rozica:




ajda11 -> Sojino mleko (26.3.2005 17:30:30)


Tudi jaz ga dajem, ker je imela alergijo na kravje mleko. Se sedaj pri polnih sedmih mesecih še kar dojiva, ji pa naredim riževe kašice na sojinem mleku. Uporabljam Milupin SOM, ki je od novorojenčka naprej. Ga ima zelo rada in na srečo ni alergije. Začele sva poskušat tudi sojine jogurte in pudinge tako, da kljub temu, da imamo mleko po zaslugi bicom terapij negativno ne pogrešamo mleka. Bomo še kak mesec ali dva počakali.




Stran: [1]