Mariborska porodnišnica1 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


tasika12 -> Mariborska porodnišnica1 (24.3.2005 13:23:33)

Pozdravljene,

moja porodna izkušnja je mimo in sem iz porodnišnice že doma. Moram pa povedat, da sem bila glede mariborske porodnišnice zelo prestrašena, sploh glede na to kaj vse sem prebrala tukaj na forumih.
Kljub vsemu pa lahko povem, da sem bila prijetno presenečena, saj sem bila z osebjem zelo zadovoljna še posebej pa lahko pohvalim sestro Danijelo, Karmen in Majo, katere svoje delo opravljajo res s srcem in ti z veseljem pri težavah pomagajo, zato se jim iskreno zahvaljujem, da sem premagala vse svoje težave.:sloncek:9nebesa

Nataša in Nina




Blink1 -> Mariborska porodnišnica1 (24.3.2005 18:26:11)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Anonimen -> Mariborska porodnišnica1 (25.3.2005 10:22:52)

To je pa res lepo prebrat, da jih pohvališ, in da tiste, ki nas v kratkem čaka porod v MB ne prebiramo le kritik...
Tasika12, tebi pa čestitke!!!!!!!!!!!




Blink1 -> Mariborska porodnišnica1 (25.3.2005 18:45:16)

op...včeraj nisem mogla pisat, ker je Neja tolkla po tipkovnici:):) (to te še čaka)

Veseli me da si imela super izkušnjo. Tudi moja je bila taka. :bravo:

Zdaj pa le uživaj s svojo pupo (btw. lepo ime;) )




Seven* -> Mariborska porodnišnica1 (27.3.2005 9:35:16)

Me veseli, da se stanje izboljsuje!!!! :bravo::bravo: Jaz imam nazalost prevec slabih spominov, zato bom najbrz sla rodit v Celje ali SG.




Blink1 -> Mariborska porodnišnica1 (27.3.2005 10:54:04)

U Seven

Tebe pa čisto razumem.:rozica:




ajda11 -> Mariborska porodnišnica1 (28.3.2005 21:16:50)

Tudi moji porodni izkušnji sta bili super, tako pred deseti leti, kakor avgusta lani. Nobenih težav, vsi ustrežljivi in zelo prijazni. Zato kar pogumno.




malika -> Mariborska porodnišnica1 (28.3.2005 21:28:44)

jaz tudi zadovoljna januarja lani :bravo::bravo::bravo:

Upam, da bom julija letos tudi




Anonimen -> Mariborska porodnišnica1 (29.3.2005 7:16:57)

Bravo punce, super da se oglasite tudi tiste, ki ste bile zadovoljne, da nam ostalim, ki gremo rodit v MB prvič, vlijete malo poguma in pozitivne energije!! :)




Anonimen -> Mariborska porodnišnica1 (29.3.2005 7:16:58)

Bravo punce, super da se oglasite tudi tiste, ki ste bile zadovoljne, da nam ostalim, ki gremo rodit v MB prvič, vlijete malo poguma in pozitivne energije!! :)




mimica -> Mariborska porodnišnica1 (29.3.2005 12:31:23)

Tudi jaz moram zaenkrat pohvalit MB porodnišnico, sicer še nisem rodila, sem pa ležala na intenzivni zaradi popadkov in so bili vsi ZELO prijazni, tudi ponoči. Naj povem, da je sedaj predstojnik dr. Lužnik, ki je prej bil v SG in zgleda, da se že čutijo spremembe. Le tako naprej, upam, da jih bom lahko pohvalila tudi glede poroda. Je pa res, da me sedaj več ni strah it tja rodit.




Willson -> Mariborska porodnišnica1 (29.3.2005 20:20:30)

Tudi mene je bilo strah roditi v MB porodnišnici, vendar sem se nakoncu le odločila zanjo in RES mi ni bilo žal, so bili vsi zelo prijazni in tudi strokovni. Rodila sem oktobra lani. Tako, da lahko greste brez skrbi v MB porodnišnico! LP




frutka_ -> Mariborska porodnišnica1 (29.3.2005 22:10:43)

:bravo::bravo::bravo:Mag. Lužnik je the best!!!!:bravo::bravo::bravo:




mimica -> Mariborska porodnišnica1 (30.3.2005 6:59:54)

Frutka točno tako !




Blink1 -> Mariborska porodnišnica1 (30.3.2005 7:26:02)

Lužnik je bil moj sobni zdravnik nekaj dni po porodu, ko sem se vrnila v porodnišnico. Moram reči, da je bil zelo strokoven in mi je povedal vse kar sem hotela vedeti. Morala pa sem ga prositi da me je spustil domov:zmeden2::zmeden2: ker je šel bolj na ziher....:( Sicer pa je takrat ravno začel delat v MB. Zdaj se je že navadil.

Meni so bili pri porodu vsi super, v sobi vsi super, prijazni, pripravljeni pomagat. res sem bila ful zadovoljna. Bi takoj šla še enkrat:)




Venera -> Mariborska porodnišnica1 (30.3.2005 10:08:25)

Tudi jaz sem se bala, kako bo v MB prodonišnici in moram reči, da je bilo vse super. Od babic, do sester in zdravnikov! Vse pohvale pa gredo pri meni babici Ivi in pa dr. Bosiljevi!
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Tako, da drage moje nosečke, ki še čakate na veseli dogodek, očitno se izboljšujejo in vas ne rabi bit nič strah!

lp
Venera




Stran: [1]