Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Knjiga, film in glasba



Sporočilo


mojca345 -> Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (7.11.2008 23:49:56)

Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi in koliko stare otroke imate  ?

Samo nekaj idej, ker jih je precej....

princeske ( pepelka, trnuljčica, jasmine...itd ), winnie the pooh, spiderman, superman, gusarji, batman, peter pan,harry potter, pokemon, the incredibels, robin hood, šrek, .......uf sem se namislila zdaj...




mojca345 -> RE: Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (7.11.2008 23:50:26)

a
Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi in koliko stare otroke imate ?

Samo nekaj idej, ker jih je precej....

princeske ( pepelka, trnuljčica, jasmine...itd ), winnie the pooh, spiderman, superman, gusarji, batman, peter pan,harry potter, pokemon, the incredibels, robin hood, šrek, .......uf sem se namislila zdaj...
ja, nodi je še...




Olivija -> RE: Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (8.11.2008 0:36:26)

Naša triletnica se trenutno najbolj navdušuje nad žabjim kraljem, razglasila je, da se bo poročila s princem, ker imajo princi konje ... in zdaj išče žabe ...
Je pa med njenimi zelo priljubljenimi  junaki tudi  Peter Pan (že kakšno leto), ima plišastega, ki jo stalno spremlja.

No, pri naši petletnici pa zdaj močno prevladujejo Winxice in ona je Bloom.  Pa vsak večer bereva knjige od čarovnice Lili ... verjetno bi se pa še kakšen našel... 




mojca345 -> RE: Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (8.11.2008 3:38:55)

Luštn[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Lunca1 -> RE: Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (8.11.2008 6:15:30)

No pri nas je bil pri 2 letih in pol na tapeti samo Peter Pan, potem pa dolgo nič. Zdaj pri skoraj 4 pa Pepelka, Trnuljčica, Sneguljčica, pa Fifi, Mojster Miha.




Pauline -> RE: Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (8.11.2008 6:52:48)

princeske ( pepelka, trnuljčica, jasmine...itd ), winnie the pooh, spiderman, superman, gusarji, batman, peter pan,harry potter, pokemon, the incredibels, robin hood, šrek, .......uf sem se namislila zdaj...

...večinoma ima rad vse junake, katerim se ime konča na "man"[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] .......poleg zgoraj naštetih so še: yu-gi-oh, transformerji, ninja želve ( že nekaj let ).
Trenutno je pa najbolj in Ben 10 !
A ja,.....star je pa 6 let !




nuala -> RE: Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (8.11.2008 6:59:10)

4 letnik ima že od nekdaj rad Nodija in Mojster Miho, zdaj pa je navdušen nad Miki Miško in Plutonom ( samo da jih on kliče Miki Maus in Goofy )

6 letnik pa ima rad Spidermana in Batmana, pa zmaje in pošasti. Všeč so mu tudi vitezi z meči.

Ne glede na to, da malo gledata Tv in poskušamo veliko brat, se navdušujeta nad TV junaki, bolj kot nad tistimi iz knjig.




Naja30 -> RE: Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (8.11.2008 9:29:56)

Nodi, kravica Katka in Pika N.




lutka -> RE: Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (8.11.2008 10:10:28)

Pri nas pa že nekaj časa prevladuje vlakec Tomaž, sta pe zelo rada imela tudi Nodija.  Sta pa stara 4,5 let. Joj skoraj bi pozabila Popaya, pa Tom in Jery-a.




Veverička -> RE: Katere pravljične junake imajo vaši otroci radi ? (8.11.2008 13:08:34)

Včasih je bil Nodi, zdaj pa so ga zamenjali Spiderman, Ninja želve, vitezi in gusarji[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image], kadar pa ni tako bojno razpoložen pa Matic iz Sreče na vrvici (no on ni glih pravljični junak, je pa iz filma) in Peter Pan.




Stran: [1]