Avtopasovi v drugi vrsti (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Očkov forum



Sporočilo


Sandra11 -> Avtopasovi v drugi vrsti (13.11.2008 16:54:29)

Zdravo,

vozimo Grand Scenica in v kratkem dobimo še tretjega otroka, kar pomeni, da bomo v drugi vrsti imeli tri otroške avtosedeže. Eden bo seveda "lupinica", dva avtosedeža pa se že pripenjata z avtomobilskimi pasovi. Zanima pa me sledeče. Ker je prostora med samimi avtosedeži izjemo malo je zelo težko pripeti pas v stol, oz. moraš biti že pravi gimnastičar, da se stegneš ter zapneš pas.

Zato smo začeli doma razmišljati, kaj bi se dalo storiti in prišli na idejo, če bi mogoče na trgu obstajal kakšen adapter oz. podaljšek, (20 do 30 cm) ki bi ga pripel v avtomobilski stol, varnostni pas avtomobila pa bi nato zapel na konec tega adapterja in se ti tako ne bi bilo treba stegovati med avtosedeži.

Če je kdo kaj podobnega kje zasledil naj prosim sporoči.

Hvala za odgovore.




lelaval -> RE: Avtopasovi v drugi vrsti (13.11.2008 23:29:41)

Midva sva ta problem pasanja pri 3 otrocih rešila tako, da sva kupila drug avto - za 7 oseb. Tako imamo 3 vrste - prva je rezervirana za naju 2 [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], v 2. in 3. pa so otroci. 




mighi -> RE: Avtopasovi v drugi vrsti (14.11.2008 11:46:44)

Midva sva ta problem pasanja pri 3 otrocih rešila tako, da sva kupila drug avto - za 7 oseb. Tako imamo 3 vrste - prva je rezervirana za naju 2 , v 2. in 3. pa so otroci.


Če bi šel v 2.vrsto ISOFIX avtosedež bi bilo ceneje. (tega ne vežeš s pasom)




maja1488 -> RE: Avtopasovi v drugi vrsti (21.11.2008 8:26:08)

Mi tudi rabimo ta podaljšek, ker je pas prekratek za okrog lupinice. Pa ga nisem nikjer našla. Na amzs sem klicala, pa niso imeli pojma o čem govorim. Pri proizvajalcu avta tudi ne.




Sandra11 -> RE: Avtopasovi v drugi vrsti (23.11.2008 16:22:16)

Pri nas smo prišli do zaključka, da jih bomo pač mogli sami narediti ter jih dati skupaj zašiti, ker jih nikjer ne zasledimo. Bomo na kakšnem avto-odpadu kje zbrskali iste varnostne pasove ter vzeli ven kar potrebujemo. Hvala za odgovore.




mighi -> RE: Avtopasovi v drugi vrsti (28.11.2008 14:09:24)

Kaj lupinico že imate?
Če ne, kupite takšno z osnovo (vežeš samo 1x, potem samo sedež v osnovo brez vezanja).
Mi smo ravno nabavili npr. Chicco autofix plus, pride pa cca 130€ nova.




Stran: [1]