PRVI PREGLED OTROKA (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


nanav -> PRVI PREGLED OTROKA (28.3.2005 12:27:49)

Pozdravljene!

23.3. se je malo z zamudo rodila mojá puncka,ker pa sem bila tako srecna, da greva iz bolnice, se ne spomnim, da bi´kaj omenili, da moreva na kaksen pregled po dolocenem casu v bolnico. Je to potrebno?
LP:)

PS: So tudi vas bolele prsi na zacetku dojenja?




Lunca1 -> PRVI PREGLED OTROKA (28.3.2005 13:05:14)

Kar se pregleda tiče, naj bi bil tam nekje ene mesec po rojstvu pri izbranem pediatru. Kar se pa dojenja tiče, pa mene boli še po 3,5 meseca.




Anonimen -> PRVI PREGLED OTROKA (28.3.2005 13:07:49)

Če se prav spomnim, moraš sama poklicati edega od pediatrov v vašem zdravstvenem domu in se naročiti na pregled. On potem ostane zdravnik tvojega otroka do odhoda v šolo. Zato si izberi kakšnega, za katerega si slišala, da je dober. Pa ne pusti se takoj odgnati, ker dobri imajo ponavadi dren.
Ob odhodu iz porodnišnice pa si dobila tudi eno kuverto, v kateri so izvidi za tega pediatra.




Anonimen -> PRVI PREGLED OTROKA (28.3.2005 18:44:09)

Na prvi pregled naju je naročila patronažna sestra.




Anonimen -> PRVI PREGLED OTROKA (29.3.2005 7:30:57)

Ko sem prišla domov, sem poklicala v ZD, se predstavila in povedala,kdaj sem rodila. Takoj naslednji dan je prišla patronažna sestra. Je rekla, naj še enkrat pokličem v ZD k pediatru in se naročim za prvi pregled. Tako sem tudi naredila. Ker je bilo ravno poletje in čas dopustov, smo imeli prvo posvetovalnico pri 1,5 meseca.




mtd -> PRVI PREGLED OTROKA (31.3.2005 19:01:30)

hoj, čestitke za bebiko,
glede prsi: bolele so me bradavice - pomaga lanolin mazilo, dobiš v lekarni

za 1. pregled je pri nas tako: ko prideš domov je treba odpustnico iz bolnice v zd nest, pol pa patronažna na prvi obisk s sabo vabilo prnese, mi smo meli pregled 1m po porodu, se mki zdi:)
lp




Stran: [1]