Slab spermiogram (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


divans1 -> Slab spermiogram (3.12.2008 16:53:52)

Zanima me, če ima fant slab spermiogram, ali obstajajo kakšne zdravila za povečanje spermijev oziroma da se pospeši njihovo hitrost? Hvala




blaža -> RE: Slab spermiogram (3.12.2008 17:15:55)

To ni strokovno mnenje, sem pa gledala eno ameriško oddajo, ko so moški cel mesec pili zelenjavne pripravke in se je res povečalo število plavalcev.




sončekm -> RE: Slab spermiogram (3.12.2008 19:36:32)

Za to še nisem nič slišala, ampak da fantu poberejo dobre spermije ven in ti jih potem ustavijo. Če seveda ne rata po naravni poti!




Anonimen -> RE: Slab spermiogram (4.12.2008 11:22:08)

divans, brez zamere, ampak kaj ko bi se ti odločila kakšne so tvoje diagnoze?? Najprej PCO, potem spermiogram, potem.. Vsak dan nekaj drugega.

Sem ti že enkrat napisala, pa ti bom še enkrat: dokler ti G ne postavi diagnoze, prosim ne beri teh tem, ker se samo delaš živčno in iščeš takšne in drugačne znake za bolezni. A ni to malo brezveze?

Ti bom še enkrat razložila stvari, ker očitno pozabljaš odgovore na svoja vprašanja:
KLOMIFEN, se uprablja za spodbujanje ovulacij pri ženski, ki svojih nima (lahko zaradi PCO). Nekateri G jih dajo tudi ženskam ki imajo ovulacije. Možna je večplodna nosečnost, ni pa nujno.




Stran: [1]