drugo mnenje (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


sali -> drugo mnenje (4.12.2008 17:13:35)

Je že kdo šel po drugo mnenje? Kje se to sploh ureja? Kako? Kaj vse potrebuješ?
Gre se za to, da je otroku postavljena diagnoza nepojasnjena encefalopatija. Nevrolog je predlagal da gremo po drugo mnenje (ki ga postavijo v tujini) in nas s tem čisto šokiral. Nimam pojma, kako se zadeve sedaj lotiti. tako da bomo veseli vsake pomoči,namiga v bistvu česarkoli.
Hvala 




Ribica ** -> RE: drugo mnenje (4.12.2008 20:46:20)

A on ti pa ne more uredit tega drugega mnenja? Vsaj na pediatricni na kardio oddelku je tako, da ce priporocajo posege v tujini ali pa druga mnenja iz tujine, vse oni poskrbijo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




darinkaaa -> RE: drugo mnenje (6.12.2008 0:21:52)

Drugo mnenje Slovenije (oz. Maat,d.o.o.) je bilo na Železni cesti 14.Jaz sem kontaktirala z gospo Anet(041751749 ali 014379460).Rabila boš vso hčerino dokumentacijo in povzetek v angleškem jeziku.Na drugem mnenju potem presodijo kje so za posamezen primer najboljši strokovnjaki in vzpostavijo kontakt z njimi.Povejo kaj bi se dalo narediti in seveda ceno.Sem pa presenečena,da je sam predlagal drugo mnenje.Sinova zdravnica ni bila ravno najbolj srečna,ko sem se pač odločila,da sama brskam naprej za postavitev diagnoze in seveda zdravljenje.




sali -> RE: drugo mnenje (10.12.2008 21:54:20)

Darinkaaa vi ste se torej poslužili drugega mnenja? Koliko časa je trajalo? Kakšna je cena? in pa kakšen je bil "rezultat", ste izvedeli kaj novega.





Stran: [1]