ženskam res ni lahko (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Bela -> ženskam res ni lahko (3.4.2005 20:55:37)

Pa še tega:)-
Nekoč je obstajal "Center za nakup moža - Husbands Shopping Center" kamor so lahko šle ženske izbirati moza med mnogimi možmi.

Center je imel pet nadstropij z možmi po naraščajocih pozitivnih lastnostih bolj ko se je ženska vzpenjala po nadstropjih. Edino pravilo je bilo, ko je enkrat odprla vrata v katerokoli nadstropje, je morala izbrati moža iz tega nadstropja, in če je šla naprej v višje nadstropje, ni mogla več nazaj, razen, da je zapustila center.

Torej, nekaj deklet je odšlo v center poiskat moza.

Na prvem nadstropju so imela vrata napis "Ti možje imajo službe in ljubijo otroke. Ženske so brale napis in rekle: "Dobro, to je bolje kot, če ne bi imeli službe ali da ne bi ljubili otrok, vendar se sprašujem kaj je še naprej?"

Drugo nadstropje je imelo napis: "Ti možje imajo dobro plačane službe, ljubijo otroke in so izredno dobrega videza. "Hmm" pravijo dekleta. "Vendar, sprašujem se kaj je še višje?"

Na tretjem nadstropju je bil napis: "Ti možje imajo dobro plačane službe, so izredno dobrega videza, ljubijo otroke in pomagajo
pri gospodinjskem delu. "Uau!" pravijo ženske. "Zelo vabljivo! Vendar, kaj je šele zgoraj!"

Napis na četrtem nadstropju pravi: "Ti možje imajo dobro plačane službe, ljubijo otroke, so izredno dobrega videza, pomagajo pri delu in imajo močno romantično žilico. "Oh, Bog se usmili! Vendar samo pomisli! Kaj mora biti šele v naslednjem nadstropju?!"

Torej so se podale naprej v peto nadstropje, kjer je na vhodu pisalo

"To nadstropje je tukaj samo zato, da dokaže kako je ženske nemogoče zadovoljiti."
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-




cmokec -> ženskam res ni lahko (3.4.2005 20:57:02)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




sa -> ženskam res ni lahko (3.4.2005 21:12:34)

:)-:bravo::)-:bravo::)-:bravo::)-:bravo::)-:bravo::)-:bravo::)-:bravo:




viv_ -> ženskam res ni lahko (3.4.2005 21:19:16)

:)-:)-

Bela, sem že hotela komentirat, da se mi prav smiliš (ko sem prebrala naslov).




Pupica -> ženskam res ni lahko (3.4.2005 21:42:35)

:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-a res ne?:(:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




lidia -> ženskam res ni lahko (3.4.2005 21:43:42)

"Kanček resnice", je pripomnil moj dedec...




Lenny -> ženskam res ni lahko (4.4.2005 8:42:25)

:)- :)- :)-




Stran: [1]