forum o spolnosti (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Bela -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:19:32)

Glede na to, da je res čedalje več tem o spolnosti, najbrž ne bi bilo slabo, da bi na RR odprli Forum o spolnosti.
Pa bi brez zadržkov in z zdravimi komentarji veselo debatirali, kajti to je tema ki vsekakor vse nas zanima.
uprašanje pa je, če sploh paše na RR...konc koncev naši otročiči so bili spočeti ravno tako in nevem zakaj bi bil to tabu.
Kaj pravte na to?




Tjula -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:20:30)

bela, se podpišem. Glej prejšnjo temo ("uživanje") in moj zadnji post tam. Točno o tem pišem.




dory -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:21:12)

Zakaj pa ne...jest sem za...definitivno bi se kej novga naucila :)




sašaš -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:34:00)


Jest sm tud za...:bravo:





india -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:38:51)

Ja, sem za to, da se malo uredijo tematike, da ne bo ravno na vsakem forumu vse živo!:miska:




hruškica -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:43:46)

ja, ta forum res manjka. Pa v bistvu je eden izmed poglavitnih in najzanimivejših. Čim prej naj se odpre ta forum, mislim, da imamo kar veliko vprašanj...




Čiračara -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:45:41)

Sem za:bravo:




Anonimen -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:50:29)

Od kdaj pa je spolnost tabu:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Dejmo v akcijo!!!!!!!!!!!!:)-




Anonimen -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:52:55)


No.. potem pa bi bil potreben se forum o religijah.. ker tudi o tem je bilo veliko govora in vse pomesano.. Ce bo ze kdo odpiral nove forume lahko odpre se tega..
Pa se kaksen bi se ziher nasel...




Anonimen -> forum o spolnosti (4.4.2005 13:53:06)

Ja sem pozabila..ampak o zdravi spolnosti ne pa o sprijeni,ki jo nekateri prakticirajo zaradi ogromne čustvene puščobe in dolgčasa.
V današnjem času je treba delat z zgornjo glavo,ko pa nad nami visi damoklejev meč-aids.




Anonimen -> forum o spolnosti (4.4.2005 14:08:05)


Neva.. tudi jaz se strinjma s tem o zdravi spolnosti.. das lahko kaksen primer zdrave spolnosti in kaksnega ki je sprijen.. ??

Tjazy




Skorpija -> forum o spolnosti (4.4.2005 14:24:21)

Forum o spolnosti brez etiketiranja kaj ja in kaj ne - sem ful za, saj zato pa so forumi, da se stvari ne skrivajo in ne žulijo človeka, obsojanja pa nikar - smo si različni in tako je tudi prav...:bravo:




Anonimen -> forum o spolnosti (4.4.2005 20:24:10)

Napišite to na O portalu oz. prilepite tja dol link.




mamsi -> forum o spolnosti (4.4.2005 20:32:54)

Jaaa, to nam manjka,:)-:)-:)-.




Pia73 -> forum o spolnosti (4.4.2005 21:52:54)

Jaz sem za.

Pa po mojem ni zdrave in nezdrave spolnosti. Zame je moja spolnost čist o.k. (samo z možem) verjetno pa je marsikomu to mimo,...

Dejmo se o vsem pogovarjat. Saj forumi so zato, da izmenjamo mnenja!




Pupica -> forum o spolnosti (4.4.2005 23:06:14)

hja...se strinjam, sam da ne bo pol polno iztirjencev v stili radovednega tačka...sicer je pa na MONU, seks v mestu, tko da če kero kaj zanima...
Priznam jaz se včasih tam tko nasmejem, da ne vem al vice berem al je folk res tko za luno:)-:)-:)-:)-:)-:)-




Anonimen -> forum o spolnosti (5.4.2005 8:51:51)

Pupica, se strinjam. Tudi jaz včasih preletim tisti forum in si sploh ne morem predstavljati, kakšni so tisti cepci v resnici. Meni je to bolano, mislim tako smešno bolano. Da se more kdo na tem svetu toliko s seksom ukvarjat?! Pa saj to nimajo časa za nič drugega...? Naš RT je pa čisto kul in v mejah normale.




Pupica -> forum o spolnosti (5.4.2005 14:36:49)

Po eni strani imaš pa prov, potem bi se spolnost pisala na en forum, in če komu ni do te debate, mu ne bi bilo treba foruma odpirati:bravo::bravo::bravo:

Ja Meta.mene drgač nč ne mot niti pogovor o sexu, niti taka namigovanja kot jih ima RT.
Se vsaj malo nasmejem...:)-:)-:)-:)-:)-:kuza:

liz, liz, grrrr :kuza: hams hams ;)




Stran: [1]