|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dasu
6.4.2005 9:17:01   
lutka
Šele sedaj sem videla,da so naši dvojčki razlike samo 4 dni:bravo::bravo:

Malo sem si ogledala slikce in videla,da že samostojno stojita.:bravo::bravo:.Sta začela prej plazit?

No,moja dva sicer že veselo maširata-seveda s pomočjo.Plazit se jima pa ne ljubi.

Se že kaj pripravljate na 1.Rojstni dan??

Malo sem radovedna:ups:,pa upam da mi ne zameriš!!!


lp:kuza::kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dasu
6.4.2005 10:56:14   
bunkica
OOOOO!Super!:bravo::bravo::bravo::bravo:
Pa nč ti ne bom zamerila k nimam metra zraun sebe,čeprau sm šivilja!
Stojita ja,zdej že hodita tako da se še malo kje prijemata.Drgač pa se je Kaj prvič postavu na noge točno na 7-i mesec,Maj pa 4 dni za njim.Plazla sta se pa pri 6ih mesecih.Še sama komaj učasih verjamem,da mata tok energije in moči.
Mi smo se rodili 2 tedna prej in sta imela eden 2980 kg,drug pa 3080 kg.Uf sem bla kot balon.

Pa vi?

Moram še to priznat,da mam še 2 starejša otroka Timijana in Saro(vidim da maš tudi ti),apak dvojčke met je pa nekaj čist drugega kot pa ,da maš enega a ne?V pozitivi mislim seveda.

:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dasu
6.4.2005 11:18:33   
bunkica
Joj moram hitro težo popravt-2980g in3080g! Jst pa kr kg.:rozica:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dasu
6.4.2005 12:03:55   
lutka
Daj mi povej,najprej sta mi v oči padli imeni tvojih:duda::duda:,a sta res Kaj in Maj? Zanimivo;);)

Jaz rodila 17 dni prej in sem bila tudi jaz oooooooogromna.Po stopnicah sem sopihala ko lokomotiva:)-:)-:)-.
Sta bila tudi kar težka,ne sicer kot tvoja, Matic je imel 2920kg,Žiga pa 2530kg.

Sta pa zdaj že orng težka.Oba imata že čez 10kg.

Ampak tvoja:duda::duda:sta bila pa res hitro na nogah:bravo::bravo::bravo:.

Moja dva sta bol lene sorte:)-:)-
Jaz se trenutno tako zelooooo utrujena.Prava migeca sta.Prva punca,Manca je bila full priden otrok.Ta dva sta pa prava mala:hudicek::hudicek:.

Si tudi ti imela včasih tak dan,ko ti je bilo vsega dost? Včasih se mi zdi da se mi bo strgalo:((:((:((

Ti Timijan in Sara veliko pomagata? Vsaka pomoč ti verjetno pride prav,vsaj meni:bravo::bravo:

Aja,joj,se mi vprašanja kar pletejo po glavi:ups:,kateri voziček imate zdaj ko sta že večja?

No,pa lep dani in veeeliko sončka:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dasu
6.4.2005 13:06:47   
bunkica
Oj,res sta KAJ in MAJ.Saj sta tudi naša prava migeca,še sekundo nista na miru.

Voziček mam pa še vedno tisti k smo ga mel od začetka.Mamo tazga,da se oba gledata in ga še nikol nikjer nism vidla,drgač pa mam sposojenga.Enga pa mamo še tak,da sta 2 in se lahko spneta da je pol v bistvu 1.Ti so tut mal bolj prostorni.

Čauči!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




Prostorož
_Anja_

Ali poznaš ta projekt, ki skrbi za obnovo otroških igrišč?

Ja, sem že slišal/a (17%)

Ne, nikoli (81%)

Ja, sem se že udeležil/a (2%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!