Zelo, zelo nizke brce! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Jessy -> Zelo, zelo nizke brce! (6.4.2005 17:45:26)

Spet jaz!
Že nekaj dni čutim brcike ZEEELOOOOO nizko, skoraj pod sramno kostjo. Men se to zdi full hecno in nisem opazila, da bi katera govorila o tako nizkih brcah.
Malce si mislim, da je to povezano tudi s tem, da je mali verjetno še vedno z glavico gor in da so nogice tiste, ki spodaj brcajo.
Je bilo pri kateri podobno?

lp, Jessy (23t)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.4.2005 18:16:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Gina -> Zelo, zelo nizke brce! (6.4.2005 19:48:10)

Ja, to je čisto normalno. Včasih brcnejo naravnost v mehur. Nič fletno. Ko se obrne na glavo pa kar v želodec ali rebra. Kaj češ, nekam morajo.




teja21 -> Zelo, zelo nizke brce! (6.4.2005 21:19:38)

jessy kako pa nosiš:duda:, zelo spodaj?? ali ti kaj dol tiši??




malika -> Zelo, zelo nizke brce! (6.4.2005 21:40:01)

To je čisto normalno. Ko se bo obrnil, pa boš dobivala brce pod rebra. saj ne vem kaj je boljše :)-




deily -> Zelo, zelo nizke brce! (6.4.2005 22:17:49)

Jaz že od vsega začetka čutim brce zelo nizko. Sedaj sem v 37t in otrok je obrnjen z ritko navzdol, tako da so brce še vedno zelo nizko in nekoliko boleče, kar naj ne bi bilo nič narobe.




špelin@ -> Zelo, zelo nizke brce! (6.4.2005 22:21:44)

Uf, tudi moja kepica je še pred nekaj dnevi brcala direktno v mehur :ups: Z glavico pa butala nad popkom :)-

No, zdaj me brca gor :)-:)- Včasih komaj sedim ;)

:rozica::rozica::rozica:




Jessy -> Zelo, zelo nizke brce! (6.4.2005 22:59:05)

Teja, nosim ga čisto normalno (vsaj tako pravi G). Posteljica je bolj spredaj.

Saj me nič ne skrbi okrog tega, da bi bilo pa kaj narobe, samo hecno se mi zdi, saj so tako nizko. Pred časom so bile višje. No, saj je tudi zdaj kakšen gib višji, ampak večina je pa kar nizko.

Da bi mi dol tišalo, ne bi mogla reči. Jaz se še zmerom čisto ok počutim. Po moje je bebi tam, kot mora biti! :)-:)-:)-




Anonimen -> Zelo, zelo nizke brce! (7.4.2005 8:56:03)

Mene pa moj korenjak brca direktno v desno ledvico :bravo:
Glavno, da brca, pa da G reče, da je vse ok :)- :)-




Kety -> Zelo, zelo nizke brce! (7.4.2005 9:37:29)

Joj, me tale internet neki jezi! Upam, da ne bo polno mojih nepopolnih sporocil na forumu:zmeden:

Mene :duda: tud brca ful nizko. V ponedeljek sem zacutila prve konkretnejse brce (prej samo kot mocnejse trzanje zivca) in to fuuul spodaj, bi rekla se celo pod mehurjem. Mi je bilo ful cudno in sem se kar malo ustrasla, da ni kaj narobe. Zdaj pa vidim, da ni! Prav bunkica se je naredila na ven, tolk je bilo mocno. Ce bi bila sama doma, bi me ziher zagrabila panika! Jah, prvic se je to zgodilo in mi je bilo res malo cudno :ups:

LPK




Stran: [1]