antibejbi tabletke (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


karmy -> antibejbi tabletke (7.4.2005 12:08:06)

odkadar jih jemljem, sploh nimam potrebe po se**... kot da mi je zarad teh tabletk usahnila želja po tem... a ma še katera to? moj se takooooo pritožuje..:ups:




Carmen -> antibejbi tabletke (7.4.2005 12:17:00)

Ni problemov! poizkusi s kondomi. Če bi rada, seveda. aja, sej ne veš... pol pa najprej prenehaj s tabletkami, da boš vsej vidla, a je to to




Sara3 -> antibejbi tabletke (7.4.2005 12:26:00)

Nisi prva in verjetno ne zadnja. Tudi jaz sem jih jemala in sedaj, ko jih ne jemljem več je več :sloncek::sloncek::sloncek:. So pa fuuullllll praktične, :hudicek: je bila bolj redna, manj boleča, pa brez plastike je prijetnejše (je pa manjkrat)...
Povsod so + in -.

Lp, :metulj:





rebeca -> antibejbi tabletke (7.4.2005 12:33:18)

Nisi edina, tudi jaz imam iste probčleme kot ti.
Odkar jih jemljem nimam nobene volje ne potrebe.




Skorpija -> antibejbi tabletke (7.4.2005 12:34:02)

ja, tudi meni je želja po seksu čisto presahnila ampak šele po kake 2 letih jemanja. ko sem jih nehala jemat sem bila pa ene pol leta čisto fertik, zdaj pa z veseljem :sloncek::sloncek::sloncek:




Annny -> antibejbi tabletke (7.4.2005 14:25:04)

Poskusi s tistim gelom za povečanje libida:)-:)-:)-:)-
Sem ga glih danes videla..ehm, mislim, da v Quelle katalogu:) Samo ne me držat za besedo- nimam osebnih izkušenj:)-




emaa -> antibejbi tabletke (7.4.2005 16:47:53)

ko sem svoji G omenila, da me je minilo po tabletah (kak smisel jest tablete, če že izvajaš naravno kontracepcijo) mi je povedala, da so depresije in pomanjkanje libida dva od najbolj pogostih stranskih efektov tablet. Meni je pač dala druge tablete z minimalno vsebnostjo hormonov, pa mi je pomagalo. Ti kar svoji G povej, zato je pa tam.




Anonimen -> antibejbi tabletke (7.4.2005 17:37:00)

Tudi jaz imam take izkušnje z tabletami.Se mi je seks prav upiral in kar naprej sem iskala neke izgovore da mi nebi bilo treba.Je bilo od fanta kar nekaj krepkih slišat na ta račun in kar nekaj gorja pod streho.Ampak ko meni takooooo zeloooo ni bilo do tega.Sem menjala kar nekaj tablet in so najprej malce pomagale, čez čas pa spet isto.

Hvala bogu sem jih sedaj nehala jemati in komaj čakam da zanosim in potem absolutno spirala, ker vidim tudi sedaj, ko sem jih nehala jemati kako mi pa šele sedaj ciklus nagaja.Ampak to pa je že druga zgodba.

Radi se imejte, Srček




Pia73 -> antibejbi tabletke (7.4.2005 21:21:18)

Jaz pa nikoli nisem imela problema, ko sem jemala KT. Mogoče pa pri kateri niso krive ravno KT??? Ne vem no, zadnjič je bila ena debata na to temo,....




Anonimen -> antibejbi tabletke (8.4.2005 8:42:56)


Punce.. bodite prijazne do sebe.. in ne jejte tega sranja..
Zgolj iz zdravstvenih razlogov.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy




karmy -> antibejbi tabletke (8.4.2005 9:37:26)

hja.. kaj k so KT po eni strani ful priročne pa še brez kondoma je boljš :hudicek:




Anonimen -> antibejbi tabletke (8.4.2005 9:43:31)


Ja.. sej to je res... ampak kaj ko caz nekaj casa pride tudi druga plat tega.. potem ti ja pa lahko zal.. in si mislis.. da bi bilo tudi s tremi kondomi boljs.. kot s KT

A veste iz cesa so narejene te tebletke?

Tjazy




Pia73 -> antibejbi tabletke (8.4.2005 19:44:29)

Meni niso škodile pa sem jih neprekinjeno jemala 8 let ali še več. Malo pretiravaš Tjazy- Ko bo čas zato se bom vrnila k tej obliki kontracepcije. Mi popolnoma odgovarja.




piščanc -> antibejbi tabletke (10.4.2005 0:14:31)

jaz sem imela isti problem z enimi, no ko sem jih nehala jemati je bilo :love:. druge tabletke so bile pravo olajšanje.

Razlog naj bi bil napačen hormon (eno je progesteron, drugo estrogen). Pojdi do gin in mu povej, da ti ne ustreza.




karmy -> antibejbi tabletke (13.4.2005 10:47:27)

bruci 1. letnika smo meli sistematski in so rekl da KT povzročajo raka :zmeden: ...jzt postala zelo panična...




Stran: [1]