Revita center ali dr Medved v Olimii (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


majčica -> Revita center ali dr Medved v Olimii (7.4.2005 12:18:00)

Pozdravljeni, sem Ljubljančanka in imam 6 mesečnega sinka, kateremu so ugotovili alergijo na jajca...na krvni izvid pa še čakamo. Zanima me če je metoda bioresonance v Ljubljani ali Podčetrtku enaka. Malo odročno se mi je voziti v Podčetrtek če imam v Ljubljani Revita center ki prav tako opravlja Biocom. Želim pa seveda najboljše svojemu sinku, zato tudi v Olimio če bo treba...

Hvala




Janeja -> Revita center ali dr Medved v Olimii (7.4.2005 22:30:23)


Jaz sem bila z Janom pri dr. Medvedu. Zdaj je že več kot eno leto, ko smo čisto brez alergij. Terapija je bila res 100% uspešna.

Uspeh bioresonančne terapije z Biocom aparatom pa mislim, da mora biti povsod enak. Važno za uspeh je, da zdravnik stvar obvlada in da vnese v aparat pravilne parametre, bistveno pa, da se ti držiš stroge diete, ki ti bo v času terapije predpisana.

Uspešno zdravljenje!

LP
Janeja




majčica -> Revita center ali dr Medved v Olimii (7.4.2005 23:04:36)

Janeja hvala, upam da nam uspe tko kot vam.

Lp




Janeja -> Revita center ali dr Medved v Olimii (11.4.2005 16:06:41)


Jan je bil star 2 leti in pol. Peljala pa bi ga že dosti prej, če bi vedela za ta način zdravljenja.

Nama je zadostovalo 10 terapij.





matilda11 -> Revita center ali dr Medved v Olimii (5.5.2005 11:37:06)

Revita center popolnoma odsvetujem, saj se baje sploh ne udeležujejo seminarjev na področju bioresonance.
S hčero sva alergijo umirile v Rogaški slatini. Potrebovale sva kar nekaj alergij, to pa predvsem zato, ker je hčerka kot pravijo multi alergik.




Stran: [1]