smuči (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


mala zirafa -> smuči (29.12.2008 21:55:56)

Hči je velika 100cm,stara 4,5 leta. Koliko morajo biti smuči, za začetnico?Ali se da v slo dobit neko sponko-verižico, s katero ji smučke spredaj povežeš da se nauči pluga?Kako kažejo vaše izkušnje, so se hitro naučili?
lp




Mišni -> RE: smuči (29.12.2008 21:59:36)

Smuči naj ima dolge do brade. Sponke pa ne rabiš (niti še nisem slišala zanjo), saj čisto vseeno, če se ne nauči pluga. Glavno,d a se gura. Čimbolj jo pusti, naj smuča po svoje. Da dobi voljo in izgubi strah. Vsaj mi tako delamo. Čim začnem kaj komplicirat, se mi zdi, da izgubi voljo, Tako pa zdaj ves navdušen vozi smuk od štarta do cilja, na koncu pa 2-krat zarobi, da je veselje. Meni je glavno, da uživa. Če se bo bal, se bo hitro naučil, ko bo čas za to.




mala zirafa -> RE: smuči (29.12.2008 22:19:28)

Hvala, Mišni.Veste če je na Kobli tudi proga za ta male?Je nisem zasledila na zemljevidu.Verjetno bomo nabavili prek bolhe dolžine 80 cm, pa ta prave smuči.Mala ima že 16kg.komaj čakam jo spustit.Isto je blo na bicklu brez koleščk.Spstila sem jo pa če bo padla bo, sem si rekla.in zdaj ga od septembra samostojno  vozi brez problema.




Mišni -> RE: smuči (30.12.2008 12:43:09)

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
Veste če je na Kobli tudi proga za ta male?


Tega pa jaz ne vem, Koble ne poznam.




Stran: [1]