želodec (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Vera* -> želodec (11.4.2005 14:58:31)

Povejte mi vse tiste,ki imate težave z želodcem.Kako jih odpravljate?Meni se je namreč spet vnel želodec in je groza.:(Sem na bolniški.Imam tablete ulzol.Skrbi me tudi,ker bi rada imela še enega :duda:,kako pa bo potem,ko ne bom smela jesti tablet?:(




viv_ -> želodec (11.4.2005 15:05:03)

kuhaj si laneno seme




Anonimen -> želodec (11.4.2005 15:06:56)

Vera...najprej živce v zbor.Nič sekiranja pa ne bo želodčnih težav.Ko boš pomirjena ne bo potrebno tablet.
Za kaj več bi pa morala mojo buklo pogledat.Pa prehrana tud,saj imaš najbrž dieto-držat se je treba nič stranskih poti nič izgovorov:sam danes sej mi ne bo škodval.8)




india -> želodec (11.4.2005 15:14:36)

Vinsko rutico namoči v žganje in počakaj par dni...meni pomaga majhen požirek zjutraj ali pač kadar boli želodec. Mož si je tako lajšal bolečine ob rani na želodcu.:rozica::miska:




Vera* -> želodec (11.4.2005 15:50:32)

Miška,kaj pa je to vinska rutica?:ups:Ja neva,vem da so to največ živci.Sej bom rekla zdravniku naj mi da rajši napotnico za psihiatra.pa res bom to rekla.:ups:Se mi zdi da bi mu lahk čist vse povedla.Sej doma nimam nekih problemov,sam ta šiht me bo pa v grob spravu.:(




Anonimen -> želodec (11.4.2005 16:04:19)

Vera, tudi ekstra deviški olivno na tešče pomaga. Vsako jutro en dolg požirek tri tedne. Preverjeno. Najbolje je, če imaš domačega :zmeden2:

Mi si ga vsako leto iz Dalmacije prinesemo, pa potem delamo preventivne kure.




india -> želodec (11.4.2005 16:06:22)

Vinska rutica je rastlina,ki raste na travnikih, a če je ne poznaš,je bolje da jo kupiš od kakšnega zeliščarja. Res pa,kot pravi Albinca, pomaga olivno olje, a ne sme biti industrijsko, pa še šrebavo ti uredi.




mamsi -> želodec (11.4.2005 16:14:57)

Sok ALOE VERE, kakšen deci na dan ali pa takrat ko te začne bolet. Je pa res, da ga v nosečnosti ne boš smela. Lahko pa zdaj probaš;)




Stran: [1]