sušilec pušča madeže (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


zelva -> sušilec pušča madeže (11.1.2009 16:54:54)

Hojla!

Mogoče katera ve v čem je problem, da mi mesec dni star sušilec pušča madeže na oblekah!
Na temnih zgleda kot bi bil nek flek od maščobe na svetlih je pa taka oker barva! To ni na vsaki coti mogoče na treh od cele žehte je pa vseeno moteče! Ga moram reklamirat al je napaka moja?





Gina -> RE: sušilec pušča madeže (11.1.2009 16:56:59)

To ti pralni stroj dela, ne sušilec.




zelva -> RE: sušilec pušča madeže (11.1.2009 17:04:12)

Zakaj? Tega nisem opazila prej ko sem sušila na žici al pa odzuni, al pa nisem bila pozorna! 




Gina -> RE: sušilec pušča madeže (11.1.2009 17:06:58)

Od kod bi lahko karkoli prišlo v sušilec, da bi ti pustilo madež? Vanj ne daješ praška, niti karkoli drugega najbrž? Pa ti madeži najbrž gredo proč, če še enkrat opereš perilo, a ne? Ma ne vem, sklepam po našem pralnem stroju, če ga preveč nabašem, včasih tudi čisto enake reči počne. Pušča mastne madeže sem in tja na kakšni coti. Sklepam čist laično, da pač zaradi nabutanosti ne spere dobro. Kaj pa vem, lahko se pa motim.




zelva -> RE: sušilec pušča madeže (11.1.2009 17:15:09)

Ja maš prav ja da se v drugo opere, jst sm bla pa čist prepričana da je od sušilca! Bom mal bolj spremljala! Hvala!




max81 -> RE: sušilec pušča madeže (11.1.2009 17:26:05)

to se tudi meni dogaja, sem opazla že uzadno, pa danes .....ma mali nov bodi, ki 1oo procento ni bil še nič naflekan, pa sem danes k sem ga vzela ven iz sušilca tud opazila flekec....sem ga pol  našpricala za madeže, pa na roke splaknila, bom zdej vidla, al je šlo preč ali ne...trenutno čakam, da se posuši...jest tud mislim, da je iz sušilca ta flek, ker stroj je bil napolnjen še ne do polovice, tko da ne vem...bo treba mal v navodila pošpegat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mala zirafa -> RE: sušilec pušča madeže (11.1.2009 19:46:54)

Kateri sušilc pa imaš?Prvič slišim da bi povzročal madeže.Jaz mam boša pa je vedno ok.




zelva -> RE: sušilec pušča madeže (12.1.2009 17:20:05)

tudi jaz imam bosch sušilca




Stran: [1]