Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Ajona -> Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:12:56)

Kje imate začimbe, sol in sladkor?
Jaz imam trenutno vse na pultu, na desni strani pri štedilniku, kjer mi je najbolj pri roki. Menjali bomo kuhinjo in bi rada vse to nekam pospravila, da mi bo še vedno pri roki, vendar ne bo na vidnem mestu.
Še vedno bomo omejeni z prostorom, od štedilnika desno bo samo 30 cm, na levo bo delovni pult 60cm.
Prosim za idje oz. kje imate te stvari??

Hvala




Shorty_ -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:15:17)

Sladkor sol in kavo imam na polički na štedilnikom, začimbe pa na polički nasproti štedilnika na nasprotni steni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




rija -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:15:45)

v omari pri štedilniku.




Hope2 -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:38:30)

v predalu pri štedilniku




cukr07 -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:40:04)

V omari zraven štedilnika.




nuala -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:41:21)

V omarici, ki visi direktno nad štedilnikom.




bskrle -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:43:57)

V omarici nad štedilnikom, sol pa na polički




baguSka -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:46:28)

Začimbe visijo na stojalu desno od štedilnika... V omari desno od nape pa še posebej sol v lončku, olje, kis, sojo, vegeto, poper, lovor... 




Luni -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:48:20)

IZVIRNO SPOROČILO: nuala

V omarici, ki visi direktno nad štedilnikom.

isto, in to vse začimbe, sladkor, sol, kava, čaj




Anonimen -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:50:28)

Začimbe na steni visijo, sol in sladkor pa na levi strani pri štedilniku. Omarc mam ful mal ker je majhna kuhinja in nimam kam drugam dat da bi blo še vedno pri roki.




baguSka -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 10:51:20)

no, jst mam pa kufe in čaj čist drugje.. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] v omari levo od nape.. v kateri imam: sladkor, med, čaj in šalice za kufe in čaj... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image] vsako poličko zase itak..




Anonimen -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 11:10:43)

V 30 cm izvlečni omarici zraven štedilnika.




Ajona -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 11:17:45)

suzy, je ta omara pod pultom ali nad pultom?
razmišljam v tej smeri - nekaj izvlečnega nad pultom, da gre noter škatla za sladkor in kakav od TW, ali pa odprtina v steni, ki bi se zapirala z vratci npr. mat pleksi vratca (ali drsna takšna vratca) samo vprašanje koliko bi se rosilo




robinzon -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 11:19:30)

Nad štedilnikom imam vgradno napo in v njej je toliko prostora, da mi je monter zaprl s steno proti motorju nape. Imam tri poličke širine nape in gor vse začimbe. Meni je taka rešitev zelo všeč, ker so začimbe pri roki, je zelo pregledno, ker so  v eni vrsti, pa tudi napa je super, ker jo ni treba vsak teden drgnit.




Pikapolonica_ -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 11:25:24)

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

V 30 cm izvlečni omarici zraven štedilnika.


v 15cm široki izvlečni omarici zraven štedilnika [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Mišni -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 11:32:20)

V omarici poleg štedilnika, ni tista direktno nad njim, ampak takoj una zraven. Pa vratca se v narobno smer odpirajo, tako da se moram sklanjat okoli njih, ko kaj ven vzamem in dam v lonec na štedilniku, pa potem, ko nazaj pospravim, samo klinc, tako lepše izgleda celotna hukinja. Lepo simetrično, kot vse mora bit.




jakaracman -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (14.1.2009 12:17:29)

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

V 30 cm izvlečni omarici zraven štedilnika.

Enako




Gina -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (17.1.2009 16:24:11)

Na "okrasni" polici levo od šporgeta nad pultom imam sladkor, sol, kakav, kavo, peteršilj, zeleno, vegeto, česen...v takih lepih dozah. Na desni polici imam ostale začimbe glih tako v dozah, ampak jih imam res ogromno.

Prej sem imela začimbe v zgornjem predalu takoj poleg štedilnika, se je zelo obneslo.

Sem ap študirala tudi o varianti, ko se namontira tako stojalo za začimbe na notranjo stran vratc od omare - to prodajajo in je ful praktično, vendar ni prišlo v poštev, zaradi same oblike naše kuhinje ter funkcionalne razporeditve ostalih elementov in tega, čemu služijo in ker teh začimb ne bi mogla imeti čisto zraven štedilnika, to se mi je zdelo pa zelo pomembno, da ne bom skakala daleč do njih. Sicer je pa ta varianta s temi mrežastimi poličkami na vratcih fajn.




Poka -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (19.1.2009 12:29:37)

Imam v viseči omari nad štedilnikom, pod njo bi morala bit še napa, ki je sicer ni. Ker sem majhna, plezam po stolik, da sploh dosežem ta drugo polico. Kar ne gre v omaro, je pa v ikea magnetnih škatlicah na hladilniku.

Nisem imela ravno izbire pri razporejanju omar, ker je kuhinja bila v stanovanju pred mano. V novi kuhinji bo pa bolj malo visečih omaric, v glavnem bodo nizki elementi, s kako poličko. Dve bosta sicer viseči in nekaj poličk, ampak po moejm bom imela začimbe v predalu pod tedilnikom ali pa zraven. Nočem pa imet razstavljenih, ker pri men je to potem vedno razmetano.




Rožica I -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (19.1.2009 12:32:46)

Ravno prejšnji teden smo šraufali ene poličke na steno iz tega razloga [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. In bo sedaj mir (oz. še nekaj kjer bom morala prah ignorirat ....pardon brisat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image])!




Lunca1 -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (20.1.2009 15:11:38)

Jaz imam eno odprto omarco, globoko ene 15 cm z 2 poličkama, desno od štedilnika. Sol, sladkor, riž ... imam pa kar na pultu.




honey -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (22.1.2009 9:15:07)

V 15 cm izvlečni omarici pod pultom zraven štedilnika. Pod ploščo imam 2 velika predala, takoj zraven na levo imam pa to ozko izvlečno omarico. Na zgornji polici imam vse začimbe, spodnja je pa deljena in namenjena za steklenice - notri imam pa kis, olje (navadno in olivno), pa še pijača, ki je pač nimam v hladilniku.




livia -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (22.1.2009 13:18:22)

Sol, moko in sladkor imam na desni strani od štedilnika na stekleni polički, ki je v bistvu luč. Začimbe imam pa v predalu levo od štedilnika.




katra55 -> RE: Kuhinja-kje imate začimbe, sladkor, sol (22.1.2009 20:36:52)

IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Nad štedilnikom imam vgradno napo in v njej je toliko prostora, da mi je monter zaprl s steno proti motorju nape. Imam tri poličke širine nape in gor vse začimbe. Meni je taka rešitev zelo všeč, ker so začimbe pri roki, je zelo pregledno, ker so  v eni vrsti, pa tudi napa je super, ker jo ni treba vsak teden drgnit.

Isto.




Stran: [1]