kam v tujino s 3 letnikom? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


zita -> kam v tujino s 3 letnikom? (16.1.2009 14:00:20)

Imamo 3 letnika in letos smo se odločili da gremo na dopust v tujino.
Z možem sva bila že v tuniziji (hamamet), santoriniju, zakintosu, kreti, malti..amapk žal to pred leti, ko na otroke še pomislila nisva [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Nsiva ravno ležala na plažah, velio hodila tudi okrog.

Zdaj je pa situacija malo drugačna..

Kaj predlagate. kakšna Djerba, Turčija... poznate kakšen hotel, plao primerno za otroke...

Hvala z sugestijo.




hubi -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (16.1.2009 14:49:17)

Djerba je zakon, luštni bazenski kompleksi, mivka na plaži, krokodilja farma, kamele, pa vzameš all inklusive in te sploh ne pride veliko (glede na Španijo, Grčijo..).




marijaklara -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (16.1.2009 15:14:03)

Ko je imel mali leto in pol, smo šli v Turčijo-Hotel Meryan, all inclusive varianta. Šli smo v začetku oktobra, morje toplo- vsi trije smo se kopali, zunanja temperatura ravno prav za nas ki nismo ljubitelji pretirane vročine, animacija otrok je bila na voljo, skratka super zadeva.  Turčije je sredi poletja menda strašno vroča tudi 45 stopinj, tako da se ne priporoča za male otroke, so pa temperature že sprejemljive septembra.




nuala -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (16.1.2009 16:51:08)

Jaz bi se verjetno odločila za kakšno Nemško jezero, ali pa morda Španijo izven glavne sezone.




tintin -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (16.1.2009 19:38:41)

Mi gremo z 1.5 letnikom na Sardnijo, samo ne v hotel, ampak v kamp.
Če bi šli v hotel (kar pa mi ne hodimo) bi šla na Karpatos ali Lefkas.




saskija -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (16.1.2009 23:06:45)

Če finnačno niste omejeni vam predlagam verigo hotelov po vseh obalah MAGIC LIFE- najdeš jih tako v Turčiji, Grčiji, Egiptu.

jaz bi se le izogibala veliki vročini oziroma mesecem ko je peklensko vroče.

September, oktober... fantastično

V teh hotelih je poskrbljeno za vse, pravo mestece v malem. Smo bili v Turčiji magic life waterworld hotel  in smo vsi uživali, res je poskrbljeno za udobje gostov, za otroke, čudovite plaže, krasen kompleks toboganov, hrana in piajča neoporečna...




viv_ -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (17.1.2009 9:17:39)

zita, 3-letnik je že tako velik otrok, da greš lahko z njim kamor koli. Resno.

Se ponavljam, pa vseeno, če nisi brala. Mi kampiramo od vedno, pavzo smo naredili edino leta 2004, ko je bila Mirna stara 8 mesecev, pa mi je žal.
Do sedaj smo bili pa takole z otroci:
- Sicilija
- Krf, Lefkas, Kefalonija in Zakintos
- Sardinija
- Vis, Lastovo, Mljet

Letos gremo pa na Korziko.

Torej, ko je bila Mirna stara 3 leta, smo bili po grških otokih. Supre. Ogromno kopanja in čudovite plaže ter nekaj malega ogledov, ker zgodovinsko ti otoki niso prav bogati.




sonček33 -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (17.1.2009 9:20:46)

Ob Gardsko jezero. kamp ali apartma. Sploh vzhodni del je superca. 




kepa* -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (17.1.2009 9:34:22)

Tudi mi smo bili že kar okoli z našim malčkom.
Ko je bil dve leti, smo bili na Lefkasu v Grčiji.
Pri treh letih je bil v Egiptu, na Tenerifih in v Italiji.
Letos gremo na Sardinijo in jeseni v Turčijo.
Hrvaške niti ne bom naštevala.

Moram reči, da mali uživa na potovanjih, počitnicah ...




skuštrana -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (17.1.2009 10:10:49)

Mi smo letos septembra naredili enomesečno turnejo (kombinirali smo kamp in app, zaradi vremena) po Črni gori in Bosni. S seboj pa smo imeli 11 mesečnika in 3 letnico [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Bilo je super. Se strinjam z Viv, da je 3 letni otrok že dovolj velik da lahko gre kamorkoli, mu pa malo prilagodiš program (čeprav smo mi obšli tudi kar precej muzejev in podobnih zadev). Naslednje leto (konec tega leta ali pa januarja 2010) planiramo Kalifornijo (SanDiego, ker imamo tam prijatelje pa je lažje zaradi logistike) in Mehiko, upam da se nam izide, ker takrat bomo imeli zraven še dojenčka, ki bo takrat star cca 6m).




ella2006 -> RE: kam v tujino s 3 letnikom? (19.1.2009 7:54:29)

kamorkoli, samo da  bo vam všeč in da se boste vredu počutili.




Stran: [1]