| 
	   
	    | 
		    
			  | blaža ->  RE: Februarski sončki  2008 - 1. del  (19.3.2009 16:47:59) |  
			  | Dan![sm=smiley1.gif]
 
 Blaž je šel malo počivat, ki je bil sitkan.[sm=smiley36.gif]
 
 No danes sem bla čez in sem se po dveh letih vidla z mojo Giovanno, ki me je bla ful vesela in njeni tudi. Imata z možem tri otroke, on uči vero na šoli, ona je socialna delavka in dela z odvisniki. No v glavnem sva poklepetale, in prav prijetno je blo.[sm=bravo.gif]
 
 Pol sem se šla še za eno zmenit in sem se zmenla, tako da evrčki bojo.[sm=smiley1.gif]Se je kar treba znajt, če je kriza.[sm=smiley1.gif]
 
 No drugače je vse ok. Blaž je priden v vrtcu in ne joče , pa prav vidi se mu, da mu je ok, ker je popoldan tako dobro razpoložen in se ne lepi name več kot ponavadi.[sm=smiley36.gif]  Pa ful je vesel, ko ga pridem iskat.
 
 No jutri bo pa malo večje pucanje pri meni doma, tako, da spravim pred vikendom malo stanovanje v red. popoldne pa že pride moja mama in ostane do neselje. V soboto pa nastop od Matije in Blaža bo čuvala mama, ki nastop začne šele ob 18ih, Blaž gre pa še pred sedmo spat.
 
 
 |   
	          | 
 |  |  |