Prijava v ljubljanske vrtce (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


lidia -> Prijava v ljubljanske vrtce (13.4.2005 8:46:10)

Živjo,

a mogoče katera ve, če je bila prijava za v vrtce do 31. marca v vseh ljubljanskih vrtcih, velja to za celo občino?

Ali dajete prijave za eno leto naprej, npr. že zdaj za september 2006?

Bom vesela vsakega odgovora.

lidia :metulj:




Ajsha -> Prijava v ljubljanske vrtce (13.4.2005 9:49:58)

Jaz sem dala za september 2005 (se pravi za letos) prijavo pred 14 dnevi in so rekli, da je to dovolj zgodaj. Ravnateljica je rekla, da imajo prednost tisti otroci, ki živijo v neposredni bližini vrtca ampak da itak ni strašnega navala. Aja, mi smo iz Kosez.

LP!




kaja11 -> Prijava v ljubljanske vrtce (13.4.2005 22:15:57)

Ajsha... a si dala prijavo v Andersena... mi mislimo iti tja...pa še zmeraj nismo prijave oddali:(




Ajsha -> Prijava v ljubljanske vrtce (14.4.2005 9:38:54)

Ne, v Mojco. A Andersen je pri OŠ V. Vodnika?

LP!




kaja11 -> Prijava v ljubljanske vrtce (14.4.2005 13:23:12)

Ja, en je tam... en pa na Rašiški. Kje pa je Mojca?

LP




Ajsha -> Prijava v ljubljanske vrtce (14.4.2005 14:51:08)

Tuki v Kosezah. Na Levičnikovi. Pa še med bloki je ena enota, čeprav, tole bo bolj jasno :

http://www.vrtec-mojca.com/

LP!




mami Lea -> Prijava v ljubljanske vrtce (27.4.2005 21:24:11)

Tisti, ki mislite septembra 2005 v Andersena in še niste oddali prijave, ste malo zamudili. Že sedaj je namreč prijavljenih preveč otrok (za Rašiško) tako, da imajo čakalno vrsto.

Mi bomo našega hlačmana 3.5.2005 dali v Šentvid, ima eno super vzgojiteljico Katjo. Smo se šele v začetku aprila spomnili na vrtec pa je bilo po celi Ljubljani vse zasedeno tako da smo samo v Šentvidu dobili prostor, ker so odprli nov oddelek.
Bo pa malo zoprno septembra, ker bo bratec hodil na Waldorfsko šolo v Center mali pa v Šentvid v vrtec, Mi smo pa iz Bežigrada. To bo ene vožnje za znoret.




BARBARA R. -> Prijava v ljubljanske vrtce (27.4.2005 22:08:55)

Običajno meseca marca obravnavajo prošnje za september.Kako zgodaj je potrebno oddati pa je odvisno od navala.Mi smo v občini kjer je otrok prijavljen oddali lani avgusta :zmeden: pa so nam sedaj sporočili, da smo ispadli in jih je še 5 pred nami.V najbljižji vrtec pa smo oddali konec februarja, pa so nas čez tri tedne poklicali na razgovor.





Stran: [1]