za meto (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


m21 -> za meto (17.4.2005 21:02:32)

Mogoče sem preveč radovedna, ampak kako je z malim Urbanom od prijateljice? Ne vem zakaj ampak se večkrat spomnim 'nanj', ker imam tudi jaz doma Urbana, ki je nonstop najmanjši in najlažji,... pa vendar zrav in zeeeloo živ.




Anonimen -> za meto (17.4.2005 22:14:06)

Ja, Meta, tudi mene zanima. Upam, da se jih je držala sreča.




Anonimen -> za meto (19.4.2005 9:47:03)

Sva glih včerej govorile. Urbanček se kar dobro drži. Menda je pridobil že pol kile, tako da ima zdej okol 1,5 kg. Še vedno je seveda v inkubatorju, pa menda ima v glavi neke grozne drenaže, da mu iz glavice odteka voda. Kot sem razumela, je tudi imel v glavi neko kri, ki so mu jo tudi morali z drenažo odstraniti. Ampak v tej situaciji se kar dobro drži in njegova mamica je še vedno zelo optimistična. Pravi, da računa, da bi šel domov lahko junija. Vsekakor občudujem njun pogum in seveda pogum malega borca!!!




Janeja -> za meto (19.4.2005 10:33:21)

Ja Meta, se čist strinjam s tabo. Te naše male čudežne borce moramo res občudovat! Neverjetni so! Tudi jaz se večkrat pogovarjam z Urbanovo mamico, saj sta Urban in Lea v Ljubljani skoraj "soseda". Vsi moramo biti veliki optimisti in prepričana sem, da je Urban ravno tak borec kot moja Lea in da se bo kmalu rešil vseh cevk in se stisnil k mamici.




Anonimen -> za meto (19.4.2005 13:55:45)

Ojoj, stiskam pesti za vse male črvičke in njihove mamice.




m21 -> za meto (20.4.2005 13:02:27)

:bravo::bravo::bravo: za Urbana in :bravo::bravo::bravo: za Lejo




Stran: [1]