Zemljo za zasip oddam (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


PikicaStonoga -> Zemljo za zasip oddam (30.1.2009 14:37:41)

V občini Lukovica pri Domžalah podarim cca. 300 kubikov zemlje za zasip (od izkopa za hišo) - odplejete sami!




Hope2 -> RE: Zemljo za zasip oddam (1.2.2009 11:49:31)

Ker se je že večkrat narobe bralo oddam, me zanima ali prodaš ali šenkaš. Je še na razpolago?




PikicaStonoga -> RE: Zemljo za zasip oddam (1.2.2009 14:03:58)

Šenkam. Sam da si odpelješ sama. Sej že stme boš imela nekaj stroškov ...




PikicaStonoga -> RE: Zemljo za zasip oddam (9.2.2009 21:21:59)

Še vedno na voljo ...




PikicaStonoga -> RE: Zemljo za zasip oddam (10.3.2009 22:12:02)

Ni nobenega interesenta, ki mora kako luknjo zadelat? :)




Olivija -> RE: Zemljo za zasip oddam (10.3.2009 23:16:19)

težko, mi imamo isti problem, en kup zemlje za oddat. Nekaj bomo sami porabili, večina bo šla pa na deponijo. 




Lenny -> RE: Zemljo za zasip oddam (11.3.2009 10:01:25)

Presneto, mi bi jo pa rabili, pa sta obe predaleč [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




BarbaraE -> RE: Zemljo za zasip oddam (11.3.2009 10:48:29)

IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Ni nobenega interesenta, ki mora kako luknjo zadelat? :)


Mi bomo najbrž rabili, ampak zaenkrat še ne. Mogoče aprila oz. maja. Pošlji mi zs in tvoj gsm za kontakt, če je še za oddat.  




PikicaStonoga -> RE: Zemljo za zasip oddam (28.3.2009 10:39:21)

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

težko, mi imamo isti problem, en kup zemlje za oddat. Nekaj bomo sami porabili, večina bo šla pa na deponijo. 


A to kej stane, če tja odpelješ zemljo? Kje pa so kakšne deponije? Iz katerega konca si?




PikicaStonoga -> RE: Zemljo za zasip oddam (28.3.2009 10:39:54)

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Ni nobenega interesenta, ki mora kako luknjo zadelat? :)


Mi bomo najbrž rabili, ampak zaenkrat še ne. Mogoče aprila oz. maja. Pošlji mi zs in tvoj gsm za kontakt, če je še za oddat.  


Imaš ZS :)




Meggi -> RE: Zemljo za zasip oddam (3.4.2009 22:48:49)

Mi jo vzamemo od obeh, da si malo hribe zravnamo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  Ne sam res če katera na celjskem koncu ima zermljo za odpeljat na plan.




PikicaStonoga -> RE: Zemljo za zasip oddam (3.4.2009 22:53:42)

IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Mi jo vzamemo od obeh, da si malo hribe zravnamo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]   Ne sam res če katera na celjskem koncu ima zermljo za odpeljat na plan.


Mah mi smo na drugo stra Trojan .... Lukovica pri Domžalah ...




Olivija -> RE: Zemljo za zasip oddam (3.4.2009 23:03:06)

IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

težko, mi imamo isti problem, en kup zemlje za oddat. Nekaj bomo sami porabili, večina bo šla pa na deponijo. 


A to kej stane, če tja odpelješ zemljo? Kje pa so kakšne deponije? Iz katerega konca si?


stane ogromno, sva zračunala, da bi naju prišlo okoli 6000 EUR.

Smo pa zadevo že rešili, ker nama je izvajalec pomagal in zadnji dan so prišli še sosedje prosit za par tovornjakov.




PikicaStonoga -> RE: Zemljo za zasip oddam (3.4.2009 23:13:57)

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

težko, mi imamo isti problem, en kup zemlje za oddat. Nekaj bomo sami porabili, večina bo šla pa na deponijo. 


A to kej stane, če tja odpelješ zemljo? Kje pa so kakšne deponije? Iz katerega konca si?


stane ogromno, sva zračunala, da bi naju prišlo okoli 6000 EUR.

Smo pa zadevo že rešili, ker nama je izvajalec pomagal in zadnji dan so prišli še sosedje prosit za par tovornjakov.



u shit
ma sej midva načeloma imava eno varianto, samo še ta bo nekaj stala ...najceneje bi res bilo, če bi kdo potreboval in bi si odpeljal ...na deponijo definitivno ne bomo vozili ;)




ciko88 -> POTREBUJEM ZEMLJO! (26.5.2012 22:35:31)

Jaz pa jo potrebujem (s prevozom, če je možno) več tovornjakov. Kontakt: O7O/846-I91




Stran: [1]