Mobitel in sms (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


migrena -> Mobitel in sms (18.2.2009 15:59:41)

zanima me če se da zahtevati iz mobitela izpisek klicev in sms-jev...in če so gor izpisane le številke ali tudi vsebina sms-jev....hvala za odgovore....




jernejav -> RE: MOBITEL IN SMS (18.2.2009 16:07:29)

lahko zahtevaš izpis, ne vem pa če ti lahko izpišejo vsebine sms sporočil.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Kerensa* -> RE: MOBITEL IN SMS (18.2.2009 16:23:01)

Jaz na izpisku dobim uro klica (poslanega SMS-a), trajanje klica in številko, kamor sem klicala (poslala SMS). Vsebine SMS-ov se da dobiti (menda) samo na podlagi sodne zahteve in samo za zadnje 3 mesece.




brigitaa -> RE: MOBITEL IN SMS (18.2.2009 19:14:01)

Vsebine sms-ov, kva ti bodo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]pa še to ni jih pr izpiskih, sm dobla od hčere 4-strani izpisov, da sm komi pršla do položnice TOOO MUCH




end1 -> RE: Mobitel in sms (18.2.2009 19:33:54)

izpisek klicev ( s število klica) in sms - jev ja, nikakor pa ne boš dobila podatkov o osebi in vsebini sms - hvala bogu da ne, sam še to sem manjka!!!!




migrena -> RE: Mobitel in sms (19.2.2009 9:05:04)

hvala za pomoč....namreč gre se za cel kup telefonov ki so na en paket preko službe s tem da je na parih številkah presežena mesečna vsota in celi kupi sms-jev ki gotovo niso za službo......je pa določena vsota....ki naj bi jo plačevala služba......




lilija* -> RE: Mobitel in sms (24.3.2009 21:52:21)

A lahko izpiske naročiš preko telefona ali je potrebno iti osebno na mobitelov center. Kaj pa če imaš preko kake stare mame, ki skoraj ne more hodit? Torej, kako prideš do izpiskov?

Hvala!  Lep večer!




matejkov -> RE: Mobitel in sms (25.3.2009 7:50:42)

IZVIRNO SPOROČILO: migrena

hvala za pomoč....namreč gre se za cel kup telefonov ki so na en paket preko službe s tem da je na parih številkah presežena mesečna vsota in celi kupi sms-jev ki gotovo niso za službo......je pa določena vsota....ki naj bi jo plačevala služba......


Da se vse dobit, a z določenimi pooblastili. Seznam klicev in seznam sms-ov lahko dobiš z zahtevkom na mobitelovem centru - pošljejo jih potem na dom. za vsebino sms-ov pa je po mojem mnenju potrebno že malce višje it - na policijo. Recimo da bi šlo za neko nadlegovanje ali izsiljevanje, kar koli kar bi bilo kaznivega. da bi pa izpiske sms-ov kar tako dobila, da se pač ugotovi ali je sms za domače ali službene potrebe pa ne bo šlo, ker je to poseganje v zasebnost.
vse stvari se beleži v računalniško bazo za nek določen čas. Telefonski klici imajo beležen samo čas in številko pri sms-ih pa je zabeleženo vse - od številke do vsebine.




Stran: [1]